Žije niektorá z vás v Španielsku?

silv
7. okt 2006

Ahojte babule! Zijete niektora v Spanielsku?

grisa
7. okt 2006

Jeej, to je prekvapko. Ja zijem na gran canarii. Ty si na pevnine?

lyzenka
7. okt 2006

Ja som bola 3 mesiace v Spanielsku - v Seville a velmi sa mi tam pacilo....a nasla som si tam aj kamaratku, a kamarata.....doteraz si piseme, aj smsky....aj sem-tamprezvonime.....je to fajn.... 😀

silv
autor
7. okt 2006

Ahojte!
ja zijem v Barcelone! Uz treti rok... Dlho som zila v Londyne a potom som sa rozhodla..... Zatial to vobec nelutujem 😎 Az na tu spanielcinu 😝!
Lyzenka,v Seville som este nebola 😢 ,ale pocula som ,ze tam je velmi krasne!
Grisa,ako dlho zijes na Kanarskych? Paci sa ti? Teplucko,ze?
Ja so tam parkrat bola.Trosku to poznam! Kde byvas? V Las Palmas?

grisa
7. okt 2006

Ahoj Silv, ja tu zijem uz 3 roky. A byvam na juhu ostrova, vola sa to San fernando de maspalomas. S tym teplom mas pravdu,ale uz mi to aj niekedy lezie na nervy, ale co uz...My sme cestou na kanarske sa stavili v barcelone, je prekrasna. Mozem vediet odkial zo slovenska si a a v com v barc. pracujes

silv
autor
8. okt 2006

Ahoj Grisa!
Ten San fernando nie je nahodou niekde pri playa de ingles? Asi sa mylim,ze?
A odkial si ty? Ja,z Martina,ale uz som prec vela rokov.... ☹
Suhlasim s tebou,ze barcelona je krasna! Som tu uz happy.
Pracujem ako "bookerka" v model agenture,(pozri www.flemingmodels.com).
A ty? Co robis? Ako si na tom so spanielcinou?

melory
8. okt 2006

a ktora si ty?

grisa
8. okt 2006

Ahoj Silv, vobec sa nemylis je to pri playa de ingles. Takze to tu poznas?? Ja som z Popradu a pracujem tu v jednom obchode s detskym oblecenim v jednom centre comercial, sa vola Faro 2 je to taka turisticka oblast. Tak ty pracujes v model angenture, to je super. No a ako som na tom so spanielcinou?-Celkom to ujde, vlastne stale som v styku s ludmi, takze hovorit musim. A spanielcina sa mi vzdy pacila, tak som za par mesiacov do toho prisla. A tebe to ako ide? 🙂 Ja ti odpisujem tak vselijak, lebo robim turno partido, takze teraz som prisla domov a o 18.00 idem do prace opät, no a koncim o 22.30, preto som ti vcera odpisala tak neskoro.

silv
autor
8. okt 2006

Melory! Ja som uz na tej web-ke neni 😉 Nebavilo ma to! A roky pribudaju :-Teraz robim v agenture bookerku,(hladam modelky,pracu pre ne...).To ma bavi viacej!

silv
autor
9. okt 2006

Ahoj grisa,svet je fakt maly! Ja to centrum,kde robis poznam 🙂 To je sranda! Moja spanielcina? Stale robim chyby. Najhorsie je to na telefone 😝
Pozerala som sa,ze sa snazis otehotniet 🙂 Uz sa snazilkujete dlho? Ja este nie,ale uz to na mna prichadza...Prajem vela stastia!

grisa
9. okt 2006

Ahoj Silv, no to je super, ze to centro poznas! 😉 Naozaj je ten svet maly. A chodis tu casto?? Dufam, ze ked tu niekedy zabludis, tak aspon skocime na kafco, nie? No a s tym snazilkovanim? Zacali sme minuly mesiac, no a predstav si, ze ja som MS nedostala, uz tyzden mi meska. Akurat dnes si chcem kupit test. Inac nejake extra priznaky nemam-prsia ma bolia iba trosku a rano ma strasne boli zaludok, no a potom je to uz ok a zas vecer ma premoze strasny hlad. Tak neviem 😉 Takze aj na teba to uz prichadza?? 🙂 My sme si najprv hovorili, ze mame cas a potom znamy okolo nas zacali mat deticky, no tak sme sa rozhodli. Tabletky som sice vysadila uz v juny, ale mam doma dve macicky a tak som si pre istotu dala urobit test na toxoplazmozu. No a na konci augusta som sa dozvedela, ze som to uz prekonala a ze uz to nema nijaky vplyv. Inac ak to nie je tajomstvo, kolko mas rokov? Ja 24

silv
autor
9. okt 2006

Ahoj grisa! Tak to vyzera,ze vam to vyslo 🙂Velmi vam drzim palce!!!
Ja som sice starsia,30 😢 ,ale este stale si myslim,ze mam cas!
Stale si myslime,ze mozno este neni pravy cas,ale kedy je???
Na Kanarske sa tak skoro nechystam,ale ak ano,urcite si to kafco s tebou dam!
A pre teba plati to iste,ak prides do Barcelony! 🙂 pa

grisa
9. okt 2006

Ahoj Silv, tak dakujem velmi, ze drzis palce. Ja takisto drzim palce vam. Tak zatial sa maj krasne, ja uz pomaly idem do prace. Tento tyzden zacinam o 15.00 kanarskeho casu, ale zajtra mam konecne volno. Zelam ti pekny zbytok dna. Hasta luego

silv
autor
10. okt 2006

Grisa! Tak ti prajem pekny den a oddychuj. Ides na plaz? 😎
Ja pracujem,ale tesim sa na stvrtok,mame volno! Myslim,ze v celom Spanielsku,vsak? Pa

grisa
10. okt 2006

Ahoj Silv, dakujem a aj ja tebe prajem pekny den. Prepac, ze ti odpisujem tak neskoro, ale ja dnes iba vylihujem, vies ako som ti pisala, ze som nedostala MS, tak ten test som si nekupila, lebo pharmacia bola zavreta, no a vecer som zacala krvacat, tak som si myslela, ze som to dostala, ale dnes od rana nemam nic ☹ , tak radsej iba lezim. BOlesti nemam, tak neviem co to bolo. Dnes si kupim test a rano si ho spravim a uvidim. Len sa trosku bojim 😢 . Tak ty si uzi to volno vo stvrtok 🙂 , ja pracujem aj cez sviatky!! 😠 Zajtra robim cely den, ale ak to rano budem stihat, tak ti napisem, ako mi dopadol ten test, tak drz mi palce. Zelam ti pekny zvysok dna.pa

silv
autor
10. okt 2006

Ahoj grisa! Velmi,velmi,velmi ti drzim palce,aby ti to dobre dopadlo!!!! 🙂

grisa
10. okt 2006

dakujem silv, si velmi zlata 🙂 . Zajtra ti urcite napisem ako to dopadlo

grisa
11. okt 2006

Ahoooj Silv, tak ja som si urobila ten test a ... no vysli mi //, ale jedna z nich bola o trochu slabsia 😒 . Ja to skusim este raz o tyzden 😉 . Inac manzel cely nadseny, tak mu hovorim, ze nech sa este neraduje, lebo to este nie je iste. Tak ja utekam do prace a tebe zelam pekny den a vecer sa tu mrknem.pa

silv
autor
11. okt 2006

Hola Grisa! Tak zase pracujes??? Ja tiez,ale sa tesim,lebo zajtra je fiesta 😎
Ten vysledok testu vyzera pozitivne! Prajem vela stastia a informuj!!!!

grisa
11. okt 2006

Ahoj Silv, prave som dorazila z prace, utahana a na nervy-nie su tu ziadny turisti. Tak ty si budes zajtra uzivat volno, vsak?! Co budes robit? Chystas sa niekam vypadnut, alebo budes iba oddychovat doma? A v piatok uz pracujes? Ale som dnes zvedava 😀 Ja zacinam zajtra o 15.00, tak aspon rano si trocha oddychnem. Ja si tiez myslim, ze ten test vyzera pozitivne, len sa bojim co znamenalo to krvacanie. Ved uvidim ako mi dopadne dalsi test a pojdem k doktorovi. Tak dobru noc

silv
autor
12. okt 2006

Tak,tu je dnes hrozne pocasie! Prsi cely den! Leto konci ☹
Rozhodla som sa ist s kamoskou do kina(anglickeho-to nepomoze vela mojej spanielcine 😖 )a potom niekde na kavu......
Ano,zajtra idem do roboty....a potom vikend! 😀
Ty robis aj cez vikendy? Asi ano,ze? Tie centra su stale otvorene,vsak?
Pekny den!

silv
autor
12. okt 2006

A to sme tu len dve zo Spanielska? Nechce sa mi verit 😠

grisa
12. okt 2006

Tak u vas prsi?? Tu je uplne jasno a strasne horuco. Akurat sa chystam do prace. No, to vies, ze robim aj cez vikendy.tak si uzi volno, ja padam.pa

grisa
13. okt 2006

Silv si tu??????????????

lodia
13. okt 2006

aj ja chcem zit v Spanielsku! 🙂

grisa
13. okt 2006

Tak zbal kufre a prid! 😎

lodia
13. okt 2006

ok 😀 😀 😀
uz letim...ako sa tam zije? co emancipacia?

grisa
13. okt 2006

No zije sa tu fajn, hlavne je tu stale teplo. A chlap vo vztahu si tu vela nepiskne 🙂 , o vsetko sa staraju zeny. Aspon tu, kde som ja to takto funguje, ale ta druha kocka je priamo z pevniny a tam neviem ako to chodi. 😀

silv
autor
13. okt 2006

Ahojte! Ozyvam sa az teraz! Vela prace ☹ 🙂
Grisa,robis reklamu Spanielsku? 😅 😎
Mne sa tu tiez zije dobre,nelutujem!!!
Ja zijem na pevnine 😝 a myslim,ze tu to je viac rovnocenne! Aspon u nas doma 🙂 Ale spanielska "horuca krv" sa asi nikdy nezaprie!
Grisa,ten "tvoj" je priamo s Kanarskych?

lodia
13. okt 2006

grisa,
o co vsetko sa staraju zeny? ako to je napriklad s materskou, pripadne s porodom v Spanielsku? Ake su moznosti?

grisa
14. okt 2006

Caute Silv a Lodia, az dnes som sa dostala k pc. Tak na pevnine je to rovnocenne? No tu je to nieco strasne, tu tie zeny su riadne sekery. Nastastie moj manzel je tiez slovak, tak u nas je to rovnocenne 😉 .Silv, a ten tvoj je spaniel??? Lodia, tak materska tu je 3 mesiace, s porodmi ako to je to zatial neviem osobne, ale kamoska teraz rodila a bolo spokojna s pristupom, epiduralku dostane takmer kazda aj bez poziadania a co sa mi najviac pacilo, neviem ci sa to robi aj u nas, pocas porodu jej nastavili zrkadlo a upozornovali ju nech si pozrie, ze uz vidno hlavicku a tak. Silv, a ty si si uz zvykla na tu ich mentalitu? Ja teda nie!!! Tu su kanarci strasne blaznivy, stale iba kricia, clovek si mysli, ze sa hadaju a oni sa pritom iba rozpravaju. A ked robia nejake party, tak to stoji zato-maju hroznu vydrz 🙂 .Akurat mi volal sef, ze musim ist do prace uz o pol druhej 😠 , tak idem varit. Majte sa zatial pekne baby

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre