• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Žilina II

26. októbra 2016 
no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie :wink:
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....
26. apr 2008 o 06:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to mözu akoze zamknut?
Ozi, mamina tento mesiac nebudem :frowning2: Uz fakt neviem, ako si to mam vysvetlit, ta mrcha ma uplne nici...chodi si, ako chce... :cry:
26. apr 2008 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dada, ja som fakt niekedy blba, az to beton trha... :confounded:
26. apr 2008 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
laho..kolko uz skusate?
dadus, my sme Tako museli do vectry uplne porozlkadlat- aj kolesa..inak nevosiel a do kufra sme toho moc uz nedali a to vies tie nase cesty s deckom do ZA- volaco aj pobalit musis:slight_smile:
26. apr 2008 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
laho hlavu hore, ved pri tvojom strese, dofrcim dom a neboj aj bocian prileti......ok idem ja do terenu....
jasne, ze mozu zamknut, ked je vela prispevkov......a vtedy sa musi vytvorit tema druha :wink:
26. apr 2008 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu sa ukazuje pekné počko- včera od poobedia lialo a bola kosa, ani von sme neboli- dnes už musím..ale stále sa mi gebula točí..Zatiaľ sa lúčim. Nechceli by ste k nám niektorá nažhavená hyperaktívna prísť poupratovať??
26. apr 2008 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vio, skusame nie dlho, ale stale mam pocit, ze som uz pristara....neviem preco, aj tie stresy, co som tu mala, to vsetko ma tak negativne naladuje a berie nadej...uvidim, ked budem doma...
vio, ty sa volas viola? Lebo moja mama je viola a viem, ze je to ojedinele meno...
26. apr 2008 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takže nepodarilo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. apr 2008 o 12:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
laho- kašli na snažilkovanie, nám to tiež nevychádzalo.....potom sme si povedali, že ideme užívať a hned na prvý šup bolo :wink:
26. apr 2008 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no kuti, len ja uz toho casu moc nemam :frowning2:
26. apr 2008 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
máš, čoby si nemala ....či ide niekam pepo???
26. apr 2008 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem dať papať naty, bo piští už
26. apr 2008 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak zatial o nicom neviem, hadam nie...ale ja sa musim zariadit...bud babo alebo praca...oboje mat nemözem :unamused:
Inac Natalka je strasne zlata :slight_smile:
26. apr 2008 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diki laho
26. apr 2008 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dada, asi pojdes robit sexi babysiterku...
26. apr 2008 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak toto som nepochopila :sweat_smile:
26. apr 2008 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nechaj tak
26. apr 2008 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jaj uz chapem :grinning:
26. apr 2008 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Laho- Kati- Ja sa volám Eva. Violetka mám preto, že sa mi páči fialová farba:slight_smile:
mam mala kolegyňu v jasličkách Violu. Tiež Žilinčanku..to asi nebola ona, že? :grinning:
Laho, my sme snažilkovali 9mes. A čo počúvam od mamičiek, je to úplne normálna doba. Ešte máš v poho vek, však máš len 28- a to si hovoríš že stará?!?! No des!! Musíš vypnúť! Neviem síce, čo tam robíš u tých uchrlchlaných :grinning: švajčiarov, ale asi ti to nerobí už dobre:slight_smile:
26. apr 2008 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie, moja mama je ekonomka...no tak to mas pravdu, uz mi to nerobi dobre dost dlho, preto odtialto padam a to co najdalej
26. apr 2008 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm..a priatel co ma so strelnicou? Pretos a pýtam, ze bracho chodi tiez strielat a myslim, ze ak je tam ten tvoj casty navtevnik, tak sa budu poznat, bo bracho to robi uz roky rokuce a na skoro profi urovni.
26. apr 2008 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte hm tak aj si vyberiem nakoniec asi ten kombinovany. a laho nesustred sa tak na to zevraj vtedy to dlhsie trva. to sa tak hovori tak ja neviem. inak ako sa mate?
26. apr 2008 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
monti, však môžeš ako my....kúiť kombinovaný a potom používať len vaničku a potom predať a kúpiť ďalší :grinning:
26. apr 2008 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no hej len ked ja chcem takyto nejaky a tam asi vanicka nie je ze. kukni ak chces: http://www.anjelik.okshop.eu/detsky-kombinovany-kocik-baby-lux-p-622.html
26. apr 2008 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monti- to máš jednoduchšie .-)
26. apr 2008 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslis hm len este musim zistit ci ma ten kocik prehadzovaciu rucku ale asi ano
26. apr 2008 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
určite verím že má
26. apr 2008 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prihodila som foto
26. apr 2008 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak dobre vela vazi ze 20 kil :fearful:
26. apr 2008 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kutina prekladateľna rukovät znamena ze sa da prehadzovat zpredu dozadu vsak?
26. apr 2008 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej ved ja ta z videnia poznam.:slight_smile: Natalka je zlatucka.:slight_smile:
26. apr 2008 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok