Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

marina.o.
27. feb 2009

mgurnak,to si zvedava,co som to mala za partaka 😝
môzem Ta s nim zoznamit 😉

marina.o.
27. feb 2009

Ja by som tiez mala riesit gynekologa.Ja chodim stale do TO.

a_rianna
27. feb 2009

no.. ale v ZA je problem najsť dobreho...čo počuvam... a ked je dobry tak je asi drahy jedine čo som počula že je dobry tak hartel ale ten je drahy...a ešte je nejaky novy ako je coffe and co v meste tak v tej uličke nad cestovkou...ale neviem na neho referencie podla živitopisu čo tam ma tak robil kdesy v prahe či kde.. a teraz je v ZA

zelmirka1
27. feb 2009

ahojte
marina moj Misko este spi...no to preto lebo v noci nechce...

marina.o.
27. feb 2009

zelmirka,akurat som na Teba myslela 😉 Urobila som si cajik,zima mi je.
Adelka veru nespi.Plakala a teraz sklbe noviny a to ju evidentne bavi 😀

zelmirka1
27. feb 2009

no uz prisiel aj moj muz tak som rada...stihla som este vbehnut cestou domov do carrefouru a v obuvi mali 50% vypredaj tak som si kupila super slapky na doma... 🙂
inak tie noviny ma ja Misko rad a vzdu si ich napcha do ust...to je hygiena 😒

marina.o.
27. feb 2009

Ty si sikovna,to si dobre stihla.Adelka ma este cumel v puse ale nechame sa prekvapit,lebo ona vzdy vsetko kostuje 😀

zelmirka1
27. feb 2009

no my nie sme moc dudlikovy...len ked mu ho vnutim...mu sme palcekovy...ach jaj
idem si veru aj dat cajik, zavesila som malemu tu hracku co som kupila a cely je vyteseny 😀

marina.o.
27. feb 2009

ved aj Adelke sa pacila 😉

zelmirka1
27. feb 2009

teraz lezi na brusku a vyskiera sa na mna.... 😀 taky je srandovny ked chce dociahnut hracku a nejde to...
inak ma tiez ta prechadzka zmohla...

marina.o.
27. feb 2009

Adelku omrzeli noviny a teraz som jej hrala na flaute,tak ma obrala aj o flautu 😀

zelmirka1
27. feb 2009

jej marina to je super ze hras na flaute...mna desne mrzi teraz ked mam maleho ze neviem hrat na niaku hudobny nastroj...aj moja najlepsia kamoska hra na flaute, zaujimavy nastroj 😉
chystam a kupkat Miska a uz sa tesim az zaspi lebo som grogy...

marina.o.
27. feb 2009

zelmirka,ja neviem hrat dobre na tej flaute.Na zdravotnej sme mali hudobnu a tam hru na flaute.Tam sme sa ucili len take detske pesnicky:ide pavuk po stene...atd.Ja som si potom flautu kupila a uz som skoro zacala chodit aj na hodiny,len mi to bolo blbe.Taka stara koza a chodit na flautu.Potom som bola taky samouk.Musim sa naucit nejake pesnicky aby som sa do toho dostala.

mgurnak
27. feb 2009

marina, zajtra sa nam mozes predviest 😀

marina.o.
27. feb 2009

no to urcite 😀 neblazni 😔

mgurnak
27. feb 2009

sak dame vinko apojde to same nie?no nic, ja idem kuknut panelak a popri tom musim zehlit...sa mi to akosi nakopilo.... 😠

strunka
27. feb 2009

Ahojte kocky,
ked riesite tych gynekologov, aj tu je nieco popisane:

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

zelmirka1
27. feb 2009

no teda dneska to tu nefrci...kde ste ja nemam co robit lebo muzicek pozera svoj program v TV ? 😲

marina.o.
27. feb 2009

zelmirka,dnes sa asi nikomu nechce...a co pozera muzicek?Ved tam nic nie je.My mame zapnutu jednotku ale to len tak.O pol desiatej budeme pozerat Jana Krausa na CT1.

marina.o.
27. feb 2009

mgurnak,aj nam treba zehlit.Asi to nejdem,ved zajtra mi pozehlis.Hadam nechces u nas len tak sediet a popijat 😀

zelmirka1
27. feb 2009

ale pozera CT2 o morskych zivocichoch, ale keby tak mame Viasat Explorer a History kde mu vzdy bezi niaky naucny dokument...jedine ked ide ordinacia alebo ozaj film ktory chcem vidiet tak ho zrusim

svantica
27. feb 2009

ahojte 🙂
jej struni ahoj teba som nevidela hadam aj sto rokov. ako sa mate?

mgurnak
27. feb 2009

marina, myslala som ze budem len sediet...to sa mi potom neoplati 😀

biela
27. feb 2009

ahojte dobrý večer vám prajem.
my pozeráme eurosong, no dnes to nefičí... 😒 nikto sa mi ešte nepáčil.
marina, aj ja som bola samouk na flaute, no ja som sa nemohla ani za svet naučiť znížené a zvýšené tóny, ja som len vedela c,d,e,f.... atď.... a pri sťahovaní som flautu asi zahodila. teraz by sa mi zišla, aj moje jednoduché tóniny.
😀

marina.o.
27. feb 2009

biela,ja sa musim tie znizene a zvysene poriadne naucit.dost pesniciek ma akurat take tony.
mgurnak,oplati sa Ti,neboj.Sice,sme si otvorili flasku vina ale ak podne este jedna,zajtra dokupime 😀
zelmirka,mala si prist k nam 😀

zelmirka1
27. feb 2009

no teda keby som vedela ze to bude nie kava ale vinko tak by som nezavahala...chceli ste vypit sami co 😉

zuzajdica
27. feb 2009

pekny vecer...my pozerame 60sekund..manzelov film...maly este nespi a popijam si vinecko.. 😀

zelmirka1
27. feb 2009

malu ti este nespi ? fiha to asi rano potom dlhsie spinka ze ?

zuzajdica
27. feb 2009

zelka..no ano trosku dlhsie...ale niekedy nas mala prv zobudi..esteze tak....aspon trosku doplnime deficit spanku...

zelmirka1
27. feb 2009

ja davam maleho o 20.00 hod. spinkat aby som si vydychla, kukla TV alebo pokecala na MK

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre