Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

marina.o.
1. mar 2009

ved mu to kukni,ked spi.Aspon Ta nepohryzne 😀

mgurnak
1. mar 2009

ale on drzi pusu ako partizan..a nechcem ho zobudit...

marina.o.
1. mar 2009

bojis sa,ze prides o prsty 😝

zuzajdica
1. mar 2009

no ja som si dnes s malym chvilku pospala...a akurat pijem kavicku..a my nemame este ani jeden zubok 😖

mgurnak
1. mar 2009

nebojim, nebojim 😝 dam potom vediet...aj ja som rozmyslala nad kavickou, ale to by som uz mala druhu, a vecer by som nezaspala, ale mangel by bol urcite ra 😀

marina.o.
1. mar 2009

nasa Delinka,ta cez den veru nespi.Trochu v kociku...

marina.o.
1. mar 2009

pod k nam na kavu.Volala som aj zelmirku a nic ☹

mgurnak
1. mar 2009

jasne, a zasa by sme vas vyjedli.... 😀

marina.o.
1. mar 2009

no dnes sme veru nemali co jest.... 😢

mgurnak
1. mar 2009

no vidis? a my sme mali take vyborne masko..svokra masko vie....

marina.o.
1. mar 2009

a co dobreho navarila?

zelmirka1
1. mar 2009

joj marina ked som bez maleho tak som si vyrazila von...konecne som si pochodila trochu obchody...uz som doma
a maly sa az teraz zobudil...parada... 😉 ale na tu kavicku urcite pridem...

marina.o.
1. mar 2009

nasa Adelka zasa zaspala...zatial 15min. 🙂
Pozvanie stale plati 😉

zelmirka1
1. mar 2009

vo vidis ze sem ta spinka...nebola si vonku ?

marina.o.
1. mar 2009

uz je hore...30 min.spala.Nebola som vonku.Ja som leniva.

zuzajdica
1. mar 2009

no mne dnes maly spi uz treti krat,uvidime co bude vecer....

marina.o.
1. mar 2009

zuzajdica,ako dlho ti spi?

a_rianna
1. mar 2009

no tak už sme doma, boli sme oslavovať... moje krsňa malo 2 roky..
no a ked sa tu bavite o spanku tak nas tomino dneska spal od 8 smej rano do 10 tej rana a odvtedy ani za svet.. takže on je vlastne hore už od 10 tej.. tak teraz už musi vydržať do 19 stej okupať a dufam že konečne zaspi... 😔
on ma niekedy taketo dni že sa mu vobec nechce spať.... ale to viem že aj noc vtedy bude hrozna

zuzajdica
1. mar 2009

marina.o. ,no rano vstaval o pol osmej,potom o pol 11 spal tak hodinku aj cosi.....o pol druhej spal do pol tretej a o pol siestej zaspal tatinovi na rukach.....tak uvidime kedy sa zobudi a hlavne kedy pojde spat vecer...vcera sa mu podarilo o 22...a spal az do rana s tym ze sa budil na kojenie

gabrielkaa
1. mar 2009

caute, ja som sa odhodlala ist von, lebo bolo ozaj pekne. len mala mi zmenila plany, a nepredvidatelne dlho spala...zobudila som ju kojenim, vlastne nakojila som ju po spiacky, zobudilo ju az to, ako hrozne sa pokakala...az na lopatky, to nechapem.nohavice mala ciste, ale chrbatik okakany...az tadial jej to vyslo. kym sme sa dostali vonku bolo pol piatej, ale isli sme smerom na centrum. som sa konecne odvazila s priatelom. takze na marianskom som za 10 minut, aj to musim na semafore chytit cervenu. obrubniky su OK, vlastne len jeden na krizovatke na predmeskej, a potom uz je to schodne.
inak ja sa kavu bojim pit, ze by mala vobec nespala. teraz spinka celkom dobre tuk tuk...ale ona je este malicka. vy uz mate vascie deticky. 🙂

katkaza
1. mar 2009

ahoj maminy
sme sa vrátili z víkendu...tak som si super oddýchla a pribrala dve kilá 😠marina super album...malinká je zlatučká 🙂
inak dr.kianička je rodinný známy...ja som bola u neho na prvé sono...no a on sa tváril tak,že ma na som sa bála,či je všetko ok...odborník je dobrý/si myslím/ ale riadna kamenná tvár 🙂
zelmirka,kedy dáme tú plaváreň?

vera21
1. mar 2009

Ahojte 🙂 Vidim, ze vikend ste niektore mali celkom dobry /Katka 😉 /
Nepozerate tu Euroviziu nahodou ??? Ja kukam, ale zda sa mi, ze tam nist moc nie je teda ... ☹

katkaza
1. mar 2009

vera ja som to pozerala raz...a mi stačilo 🙂 už ma tie pesničkové súťaže moc nebavia.my pozeráme Laru Croft 🙂

vera21
1. mar 2009

Aj ja som to uz vypla 🙂 Radsej ebayujem.... 😀

zuzajdica
1. mar 2009

gabrielkaa..este mas ozaj malinke..ja som kavu zacala az teraz pred 2-3tyzdnami a to si zatial davam len nescu...a kopec mliecka a inac stale pijem meltu.... 🙂 a dnes uz spinkame,ale uvidime dokedy......

biela
1. mar 2009

ahojte, je tu ešte niekto o takejto neskorej hodine? 😎

vera21
1. mar 2009

Jaja 🙂

vera21
1. mar 2009

Ahoj ! No a ty si mala aky vikend ?

biela
1. mar 2009

vera, čo si vyebayovala??? 😀

biela
1. mar 2009

samé návštevy, čiže dobrý... a ty?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre