Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

zuzajdica
2. mar 2009

ahojte maminky....no my teraz posledne dva dni spime pre mna tak vynikajuco,ze neviem ,ci sa mam chvalit alebo nie...chodieval mi neskoro spavat bolo aj pol noc aj 1 hodina...rano teda pospal trosku dlsie,ale bol to zabijak ☹ ..a teraz sme sa trsoku naucili na 22 vecer..tak som stastna a dufam,ze nam to vydrzi...a kde sa to chodite prechadzat...da sa to vysvetlit aj ked nie som priamo zo ziliny...

marina.o.
2. mar 2009

zuzajdica,to je na vlcincoch 😉

zuzajdica
2. mar 2009

aha..a to je tam popri rieke.. 🙂

a_rianna
2. mar 2009

ahojte mgurnak ani my ešte nemame ani jeden zubok 🙂 no čo snad niekedy vylezu xix v sobotu sme boli v terchovej u mužovej babky a ona vravi že čim neskor vylezu tym neskor vypadnu... xixixi podla mna je to hluposť...ale čo tak som sa usmiala...ved staršiemu sa nepatri odvravať..

malý sa zobudil tak ideme sa pobaliť a odchadzame... tak zatim papap

zelmirka1
2. mar 2009

ahojte
tak sme prisli z prechadzky...nakoniec som dosla az na namestie lebo maly kukal tak som nechcela zastavit...
ale pospal nakoniec 2 hodiny takze som rada.
Biela v parku je este sneh a je tam dost mokro, nic moc na prechadzku.

violetka1
2. mar 2009

ahojte, prichadzam po 11dnoch stravenych v ZA

mgurnak
2. mar 2009

ariana, mozno na tom nieco bude 😀 starsi maju stale pravdu 😉 ahoj violetka, nooo, ze si sa ukazala 😝

montinka
2. mar 2009

ahojte. my uz mame dva zubky.🙂 a tlacia sa nam dalsia. 😖 tak si viete predstavit ake "zlaticko" je mala

biela
2. mar 2009

ahoj violetka, ako bolo v ZA? prečo si nás neprišla pozrieť? 😉
si bola u dr.lániho? spokojná? a bábätko sa má ako? všetko v pohode? a čo nevoľnosti... ?
si tu dlho nebola, tak teraz píš píš píš. 😎

zuzajdica
2. mar 2009

a my stale nic a nic..len hryziem ostosesz co sa da bez zubkou.. ☹

vera21
2. mar 2009

Ahoj Vio 🙂 No konecne, uz som sa vypytovala, ze kde si zas zmizla ???
Gratulujem k novemu cloviecikovi !!! 🙂 Ako tvoja mania s Little People, este pokracuje, ci to uz Kristinku nebavi 😀 😀 😀 😀

zuzajdica
2. mar 2009

chcem sa opytat..v ziline kupanie babetiek ? 🙂

zelmirka1
3. mar 2009

ahojte
dobre ranko vsetkym..moj maly sa zobudil zase skoro ale tentokrat sa mi podarilo mu dat napapat a este ho uspinkat...normalne je to fajn ako som sa stihla umyt, najest a dokonca ja prihlasit na MK 😀

marina.o.
3. mar 2009

dobre ranko maminky 😉

mgurnak
3. mar 2009

a ja prajem bre ranko....

marina.o.
3. mar 2009

vcera ste boli do kolkej vonku?

mgurnak
3. mar 2009

asi este pol hod,som este kecala s gabi.. a maly uz potom nespal ale o 19.00 zalomil...ale mali sme rusnu noc, aj zo zaspavanim sme mali problem, som musela byt pri nom, a ako nahle som odisla, tak zacal plakat...chudatko ☹

marina.o.
3. mar 2009

to sme aj my zaspavali cudne.Zaspala okolo pol desiatej.

mgurnak
3. mar 2009

no, mi potom trosku neskor...idem si urobit kavicku...hadam sa stretneme vonku..zatial..papapapa

marina.o.
3. mar 2009

Dufam,ze sa stretneme.Potrebujem nakupit🙂

violetka1
3. mar 2009

ahojte Vera21 a Biela a ostatne vsetky..

Hej dlho som nebola, bo chodime "na roboty" do ZA ..manžo zase trosku porobil v kuchyni a polozil plavajucu v detskej izbe..uz sa to trosicku hybe..
ALe stale dost pomaly..

U dokiho som bola..pred dvoma tyzdnami..bola som v 7mom tyzdni a male malo 8mm, ci kolko..dostala som zaplatenu fotku zo sona, prvu navsetvu poradne 18.3. a bola som aj na odbery krvy a cyto.
Ostala som trochu v soku, ked mi zavelil, ze si mam pridrzat ten nastroj, ktory pouziva pri odbere cyto..segra co byva v Za ma ubezpecila, ze aj ona si to musi sama pridrziavat, zatial, co robi doktor odber..no je to uplne debilne, lezat na koze roztiahnuta, a este rukami si drzat ten nastroj medzi nohami..no iny kraj, iny mrav.

Tu v Senci od rana prsi a asi neprestane, hoci slnko uz vykukuje..

No a este bola otazocka na moje tehu stavy...pri Kristinke neboli ziadne, teraz hroza..11dni som sa ledva plazila okolo postele a spat..

Verus..ma zabijes, ci co..ale nemozem si rozpamatat, na moju Little People maniu a nase rozhovory o nej, hehe..Kika este vyfasovala samozrejme do serie niekolko kuskov..ale uz nenakupujeme..pomalicky zbierame zvieratka od Schleich a asi zacneme nejake vlaciky..My takto popredu sa zasobujeme stale a potom len vytiahneme zo skrine 🙂

biela
3. mar 2009

ahojte baby, čo robkáte? ja som uložila krpca a kávičkujem. 😎

zelmirka1
3. mar 2009

ahoj
ja chystam obed a maly sa tu na mna pozera...a ja pozeram von ako prsi...to bude prechadzka...
no idem si k tomu vareniu pustit damsky magazin... 😉

biela
3. mar 2009

čo dobré varíš? ja som včera varila "zemiaky na kyslo" tak máme na dva dni, zajtra ma to čaká zas.
bola som dnes aj v meste, dať si opraviť okuliare,no nedajú sa opraviť, tak mi vyberú nejaké rámiky čo do nich môžu vložiť tieto sklá a idem tam zase v piatok...
keď som bola ja v meste, ešte nepršalo. nič moc to počasie, ale aspoň sneh zmizne, už sa tešákujem ...

mgurnak
3. mar 2009

marina, tak ako s tou prechadzkou? este stale prsi......... 😠

matusik
3. mar 2009

Ahojte, chcem sa spýtať, robia v žiline odber pupočníkovej krvi???
A váš názor??? neviem čo mám spraviť ☹

violetka1
3. mar 2009

matusik, jasne ze robia..musis si na to vybavit vsetko potrebne.

ja som rodila v BA prve mimco a odber samozrejme mame urobeny a mala vynikajuce vysledky z kvantity a kvality krvicky. Tesime sa tomu stale.
Druhemu mimcu to tiez dame urobit, nemam napad , ako lepsie vyuzit prispevok 22tis, ako na to..co je dolezitejsie, ako jeho buducnost?? tiez si to cez Eurocord dame na splatky..prva na 8tis a zvysne po 5tis, kazdy nasledujuci mesiac po doruceni vysledkov z rozborov.

vsetko sa dozvies na ich strankach, je toho uz tolko, ze nie je problem s informaciami.

alikoli
3. mar 2009

ahoj baby,
chcela by som vas poziadat o par rad..... 😉

riesim teraz zapis do skolky...a chcela by som sa opytat (kedze nie som zilincanka), ktoru z mojich vybranych skolok by sme mi odporucili alebo naopak neodporucili......
najradsej by sme sa dostali do MS Lichardova, ale prihalsku si davame i do MS andeja kmeta, MS puskinova a MS čajakova....

nemate nahodou skusenosti s tym, ze si davate prihlasky do viacerych skolok? viem, ze v ba sa skolky medzi sebou radia, ktore dieta kam umiestnit,....teda, ci to mozem takto riesit..... 😨

dakujem vam velmi pekne za rady, neviem, na koho sa mam so svojimi otazkami obratit...papa ali

zelmirka1
3. mar 2009

matusik ja som rodila v ZA a dala si urobit odber pupocnikovej krvi, tiez to povazujem za dobru investiciu pre istotu
aj keby moje dietatko neochorelo, clovek nikdy nevie...dali sme si to tiez na tri splatky ako violetka.
Ja som sa zaregistrovala cez www stranku ceptra a oni mi poslali domov potrebne papiere. Podpisane zmluvy som im poslala spat a potom uz staci len upozornit pred porodom v ZA ze chces odber, ja som mala aj nalepku v tehotenskej knizke a automaticky to urobili.

marina.o.
3. mar 2009

my mame tiez odber pupocnikovej krvi.Ja som to nahlasila pri prichode do pôrodnice.Zmluvy mi prisli potom domov.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre