Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

ma.senka
20. mar 2009

vera - rocnik pred nami boli kockaci v b-cke, ci nie? v nasom rocniku vy... nas rocnik bol experiment tusim 😀

zelmirka1
20. mar 2009

inak zvarikova mi hovorievala...jaj jaj vy ste sikovna ale leniva ako vos...no nechapem preco ???

ma.senka
20. mar 2009

zeli - co je s paulinym? zije este? mne bol triedny babal, vyzera stale rovnako, len si dal konecne ostrihat tu prehadzovacku 😀

zelmirka1
20. mar 2009

aha uz chapem kockaci v nasom s rocniku boli beckari...matiku som az tak nemusela... 😝

vera21
20. mar 2009

Zeli - 😀 /to na tu Zvarikovu/
No, musis byt mladsia od nas, nie ??? Ved my sme na ten gympel chodili uz za prvej svetovej sa mi tak zda...
no a polokocka preto, sme boli ako Acka mat-fyz, Bcka bola cisto mat. No a preto Bcka boli kockaci a my len napoly 🙂

ma.senka
20. mar 2009

vera asi visi na e-bay-i 😀

zelmirka1
20. mar 2009

a vies ze ani neviem...na stretku bol pred par rokmi a uz bol dost zle zdravotne...teraz nas caka buduci rok tak uvidim lebo my mavame vzdy po 5 rokoch. Inak ked si poviem ze po kolkych rokoch bude toto tak som normalne v soku...

vera21
20. mar 2009

Inak ja som matiku tiez nemusela, som tam bola akousi nahodou....alebo omylom ??? 😝

ma.senka
20. mar 2009

zelka - radsej nevrav 😀

vera21
20. mar 2009

nie, citam si ine diskusie na MK-uplne "zeriem" to vegetarianske dieta 🙂

vera21
20. mar 2009

na ebay som sa nastvala, bo som uz prehrala stvoro gumaky, chcem malej kupit na jar a nedari sa mi ani jedny vyhrat akosi, tak kaslem na to

ma.senka
20. mar 2009

no aspon si usetrila 😀 😀

zelmirka1
20. mar 2009

ved prave vera ze za prvej svetovej...som bola o rocnik vyssie...tak to bola nulta svetova 😀
a my sme boli normalni nie mat-fyz.. 😀 😀 😀 boli sme len elita... 🙂 🙂 🙂

ma.senka
20. mar 2009

zelka - no sak vravim vere, ze nas rocnik bol experiment... vtedy sa zaviedol ten pojem polokockaci 😀 dovtedy boli len kockaci... beckari 😀 vera uz nepamata 😀

zelmirka1
20. mar 2009

ja som asi zaspala dobu ale e-bay nepoznam...

ma.senka
20. mar 2009

e-bay je tam, kde chodi vera kupovat malej gumaky 😀 ale zatial sa jej to nepodarilo 😀

zelmirka1
20. mar 2009

uz som bola maleho 3 otocit lebo sa vzdy pretoci na brusko a naspat mu to este nejde...chudatko moje

vera21
20. mar 2009

Zeli, to fakt ??? To je tu niekto starsi ako my s Masenkou ???Som si myslela, ze sme tu same takle stare rarohy, ale teraz ti to zezlo vdacne prenecham 😀 Tak to by som ta mohla aj poznat, kedze si chodila do Acky, nie ???
Kukam ale tvoj album a nist 😒

zelmirka1
20. mar 2009

no jasne...len tam sa hra o tovar ? vyhra kto da najviac ? ked bude treba zozenieme aj gumaky 😉

vera21
20. mar 2009

masa 😀 😀 😀
Ebay je Zeli vyssi level MMB 🙂 Kukni na anglicky, sem chodim furt : www.ebay.co.uk

Kupis tam vsetko, od tamponov az po lietadlo - akjo hovori Kuti, co len chces

zelmirka1
20. mar 2009

co nist...nepoznas ci sa ti nezdam ?
no diky za to zezlo...uz mam depku... 😝 asi zmiznem niekam medzi stare rarohy

vera21
20. mar 2009

nepoznam ta a nezdas sa mi na staru rarohu 😵

ma.senka
20. mar 2009

😀 😀 za balne das viac ako za gumaky?

ma.senka
20. mar 2009

ale su krasne 😀

ma.senka
20. mar 2009

si nam ich ukazala, lebo ja so zelkou mame chalanov, tak ti ich nevyfukneme, co? 😀

zelmirka1
20. mar 2009

mozno keby sme sa stretli tak z videnia sa pozname...neviem

tie su zlate ruzovucke... 🙂

vera21
20. mar 2009

balne nie, postovne....ale obycajne ano, ked nieco vyhras za vyvolavaciu cenu - co je 0.99, tak postovne je tak okolo 3,4 libier...no, ale za 5 libier spolu s postovnym sa ti to stale oplati viac ako tu....a hlavne teraz, ked ide libra dole

zelmirka1
20. mar 2009

no kto vie mozno Miska obliekam do ruzoveho...on sa aj tak najviac smeje na chlapov takze kto vie co z neho bude... 😀

ma.senka
20. mar 2009

zelka - inak ty si mi povedoma, a este ked si povedala, ze si kamoska s Lubovou sestrou. Nechodievali ste na Branu? ty, ona a este jedna vasa spoluziacka - neviem ci nerobila v Ludovej banke... som ju tam za prepazkou kdesi videla... ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre