Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

mimi
17. máj 2008

ahoj dadus 🙂

dianecka
17. máj 2008

ahojte ako sa máte?

my fajn, toto počasie je super 🙂 stále sme vonku, buď na dvore...malú neviem dostať s hojdačky, alebo s babami a deťúrencami na bikoch

dianecka
17. máj 2008

všetkým, čo majú teplotky a soplíky prajeme, aby boli rýchlo fit 😉

dadus
autor
18. máj 2008

dobre ranko, dianecka dakujeme...nam uz to ustupuje, tak hura,sak sme v tom namocene uz druhy tyzden.....my sme vcera boli grilovat,bolo super, mala sa vybehala....prisli sme dom o 21, mala bola total tuha...tak som ju ani nekupala a dala rovno do postielky 😀

dianecka
18. máj 2008

ahojte 🙂 asi vsetky "nedeľujete 🙂 " ?

dadus, dúfam, že na tej gril party si si dala nejaký uzdravujúci drink 😉 my teraz chodíme domov okolo 19-tej akurát okúpať al. ospršiť, napapať a hajde spať 🙂
aj mne sa malá začala sem tam zobúdzať skôr okolo 6, ale nie je to pravidlom....našťastie

laho už cestuješ domov?

mirka ako sa máte? všetko v "porádku"? kedy ideme oslavovať? vo štrvtok sme boli s babami aj deťúrencami v ZA
kedy ideme oslavovať 😀 😀 😀

dadus
autor
18. máj 2008

dianecka uz lepsie, len frtana som si dat nemohla, nakolko este douzivam antibiotika....hej laho urcite prave cestuje, tak konecne ju budem mat doma a spestrime si volny cas 😉
myslis ako oslavovat den deti ci co? 😕 😀

dianecka
18. máj 2008

dadus, šak ja a mirka sme tí blíženci ako sme písali a už sa to blíži....zasa o rok viac,hmmmm 😲 😀

mimi
18. máj 2008

dianecka, my sme stale akysi chori ☹ V noci ma strasne bolelo hrdlo, rano som si dala paralen a je mi lepsie. Kubko zacal kaslat, ale nastatsie teploty uz nema.
TAk kedyze to ideme oslavit? myslim, ze je nas viacej narodene v maji 😀 Kedy mas ty narodky? ja 29.5. 🙂

dianecka
18. máj 2008

ja 26 😀 iba deviatku troška otočíme
hmm, dajte sa rýchlo dokopy, aby ste boli hit-fit 😉 Kubko aj teplotoval?

mimi
18. máj 2008

mal teplotu vo stvrtok vecer, potom iba zvyzenu v piatok rano a odvtedy nic, iba dnes dost pokaslieva, asi mu tie hlieny stekaju ☹
Vy ste tiez boli pred nedavnom chori, vsak? Dianka aj kaslala?

Planujes dajako oslavit narodky?

mimi
18. máj 2008

dadus, nechce sa mi verit, ze lahodacku tu budeme mat na zivo.. ten cas ale uletel....

dianecka
18. máj 2008

mirka, dianka iba kašlala a 2 dni mala soplíky, toť vsjo...dávala som jej Hedelix inak nič a ešte som ju poriadne poodsávala, lebo nevedela poriadne vysmrkať noštek, to si mala vidieť, čo pri tom odsávaní dorábala

ani zatiaľ neplánujem...iba ak nejaká grilovačka a potom malý kukuk do baru, tu u nás 🙂
a ty? robievate nejaké oslavy?

dianecka
18. máj 2008

no, už sa mi zobidila malá, tak papá žienky a príjemný deň

svantica
18. máj 2008

ahojte,
ako tak citam,tak vela nas je narodenych v maji 😀
kedy dame spolocnu oslavu?

mimi
18. máj 2008

svanti, tak to by sme mali spolocne oslavit 😀

kutina
18. máj 2008

ahojte, babky ja som tiež májovka 28ho 🙂 , to sa bude pííííííííť

strunka
18. máj 2008

ahojte 🙂
co to tu citam 😲 ved aj ja som 25.5. 😀 to by sme fakt mali oslavit spolocnym stretkom na pivecku alebo vinecku 😵

strunka
18. máj 2008

no babulky rychlo sa vyliecte kym sme este mi akotak fit 😅 drzime palce

dadus
autor
18. máj 2008

baby no mozno by to bolo aj na novu temu 😉 😀 😀 😀

violetka1
18. máj 2008

Ahojte baby..Struni už dlho sa mi strašne páči tvoje motto🙂

Nemáte niektorá skúsenosti s odoberaním moču u dievčatiek..nejaké fintičky, ako to stihnut nachytat do skumavky..mala ma uz tyzden teploty a nijake priznaky choroby. Zajtra musime pratat aj mocom na vysetrenie a cikanice vsade inde len nie v skumavke.-((

mimi
18. máj 2008

strunka, kuti, to nemyslite vazne, ze ste majovky !!! 😀 😀
Tak to fakt by sme mali urobit damsku jazdu, teda aj nemajovky su pozvane 😀

vio, ja ti nemozem poradit, my mame pipika, tam je to jednoduchsie 😅

stonozka
19. máj 2008

ahojte mainky... tak teda májoviek je nas tu dosť... veru nejaka májova oslava by sa hodila 😉
violetka: v zdravotnických potrebach dostať käpiť vrecuška na odber moču aj u dievčatiek, nestoji to vela a máš istou že moč zachytíš...
apropo: som radam, že som k vam na chválu zavítala, malemu je už lepšie ale angána nas neobišla... v stredu ideme na kontrolu...

mimi
19. máj 2008

stonozka, ty si tiez majova? a kedy?
Co beriete na anginu? My sme tiez stale chori ☹

stonozka
19. máj 2008

ahoj mimi, no ja som bola si prvá z májoviek... 10. ... a berieme penbene alebo tak nejako sa to vola... no týždne bol len prechladený a vo štvrtok v noci mal 39 teploty, som písala a od piatku sme na ATB... a pozerala som vaše svadobne fotky... mi prídeš hrozne známa ale neviem ťa zaradiť... 🙂

kutina
19. máj 2008

Ahojte babule,
tak my sme mali dnes opať rušný deň. Keďže mám teraz 2 deti, tak je to naozaj sranda. 🙂 Ešteže ich ukladám naraz spať, takže si ľahnem aj ja. Dnes sme boli na ranči v oškerde, no samozrejme nás prepadol lejak, tak sme sa hrali v reštike v kútiku.
Natálke idú horné zuby, doki povedala, že sa jej do konca týždna prerežú...takže super. 9 mesiacov nič a potom naraz 4 ks ☹ ..viete si ju predstaviť aká je nesvoja

maryem
19. máj 2008

Ahojte. Violetka, uz ti asi nepomozem, uz ej zrejme neskoro, ale vies, su tie vrecka na zachytenie mocu aj pre dievcata, v lekarni dostat kupit. Su rozne pre chlapcov a ine rpe dievcata. len im sa to tazsie, tak ak este budes potrebovat, kup si odrazu aj viac naraz 🙂 Ked sa hned na prvy raz nepodari odobrat. Ide to ale dost zle. Chlapci maju teda v tomto vyhodu🙂
Kutina, co vsetko sa da na tom ranci robit? Lebo uz som pocula od viacerych bab, ze sa tam chodi, ale mne to prislo z cesty len take male. Nevuiem teda, ci sa oplati ist. Minule sme boli vo vadicove, uplne super, teda Barborke sa moc pacilo. Je tam detske ihrisko, smykacky, skakacia plocha, hupacky..

dadus
autor
20. máj 2008

dobre ranko 😉 no nam nesiel net tak som sa tu neukazala a dnes som zistila, ze bol zle zapojeny kabel 😀
my sme sa akurat vcera alebo pred vcerom so strunkou bavili o ranci a dala super tip....cenovo dostupne a aj mily program.....je to tu: http://www.gazdacik.sk/ubytovanie_deti.php
baby inac fakt take stretko, ze deti budu doma s chlopmi a my do ulic, to by nebolo od veci 😀
kuti a co za babo k vam pribudlo? no ty to budes mat nacvicene do buducnosti 😀

dianecka
20. máj 2008

ahojte
violet tie sáčky stoja okolo 10 Sk, ale nám to aj tak nevyšlo, lenže Dida mala vtedy 5mes., tak Kristi to snáď už zvládne 😉 , inak my sme potom dali mikroténový sáčok (nový 😉 )do nočníka a tam sme sa vycikali a bolo, poradila nám naša Dr.

žienky som za "oslavičku" májoviek 😀, dajte vedieť, predsa, vy sa už medzi sebou poznáte
tak teda .......VŠETKO NAJ....... 😉

dadus
autor
20. máj 2008

no my sme s tym sackom na odber mocu nemali problem...pekne sme ho nasadili tou slzickou na muslicku, zabalili plienocku a pri prebalovani bola vzorka na svete 😀
dianecka inac tiez vyborny napad 😉

dianecka
20. máj 2008

no dadus mne sa malá vždy vycikala aj pomimo do plienky...už tu chytá nerva, tak ideme papať....zatiaľ

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre