Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

biela
7. apr 2009

dúfam, že si si na šiltofke všimla ten pidi brmbolček 😀

vera21
7. apr 2009

uz to mam hotove !konecne ufff 🙂

vera21
7. apr 2009

uz som si vsimla 😉

biela
7. apr 2009

to ti dalo práce, to stra- čo?
uff
teraz pozerám stránku next, sú tam nové letné veci, si videla? tie dievčenské vecičky sú úžasné... 🙂 kebyže mám dievčatko, tak by som nevedela, čo kúpiť.

vera21
7. apr 2009

nie, este kukam niekde inde....zabudla som na nieco, mna trafi,...musim to poslat dnes, lebo zajtra je deadline a ja uz idem prec...takze idem este urobit jednu PP prezentaciu...

biela
7. apr 2009

drž sa, zvládneš, budem ti držať palce v ríši snov. 😉
papa
a užite si voľno s sviatky.
papa

vera21
7. apr 2009

papa, podobne 🙂 a vajca odlozim Olimu, ok ?
DN

ma.senka
7. apr 2009

tu som!

ma.senka
7. apr 2009

uz mam spojazdneny pc... no ale vidim, ze uz secky spite, tak dobru noc teda 🙂

violetka1
8. apr 2009

AHojte, my ideme dnes do ZOO na velky vylet 🙂)) uz sa tesime

biela
8. apr 2009

Ahojte,

Violetka, tíško závidíme, aj my by sme šli ... určite pôjdeme tento rok do Bojníc, tam je strašne krásne.

Masenka, dnes som sa obšmietala okolo tvojho domu 😀 no nevidela som ťa. bola som pozrieť tú moju kamošku čo býva oproti tebe. však možno zase na seba narazíme, keď sa ty budeš obšmietať okolo nášho domu. 😉

Zeli, ako bolo dnes v Levíkovi? bola si sama s Miškom, či ktosi došiel?

zelmirka1
8. apr 2009

ahoj biela
dnes som bola sama...aj som musela Miska sama zabavat...no hadam sa to casom rozbehne a bude tak deti ako smeti... 😉
dnes teda je zase super pocasie, som si pochodila v dazdi.

marina.o.
8. apr 2009

zelmirka,niekedy by som sa chcela ist pozriet.Aby sme mali nejaku aktivitu okrem prechadzok,ked nechodime plavat.

zelmirka1
8. apr 2009

ahoj marina
ako sa mate ? jasne ze pridi kedykolvek chces, kukni... mclevik.sk
ja som tam v stredu doobeda. Ale ked sa dohodneme mozme spolu niekedy aj poobede a pokecame kym sa drobci pohraju.

marina.o.
8. apr 2009

zelmirka,tak sa niekedy dohodneme a skecneme si 😉

biela
8. apr 2009

ahojte,

Želka, určite sa to rozbehne...
dnes teda bolo riadne počasie, sme to sledovali s olinkom z okna. riadna búrka a lejak. typický apríl... a potom slniečko.
dnes je konečne ten House, hádam tam nedajú zas nejaké športové podujetie, lebo 😠

marina.o.
8. apr 2009

biela,futbal uz ide... 😠

zelmirka1
8. apr 2009

futbal ma nechava chladnou...to je jeden z mala sportov ktory ma fakt moc nebavi...
dnes mi prisiel na navstevu svokor tak mam po TV lebo on je taky ukecany a chce sa so mnou rozpravat. 😀

marina.o.
8. apr 2009

zelmirka,tak sa mu musis venovat.Alebo uz spi? 🙂

zelmirka1
8. apr 2009

no on si rozprava a ja popri tom robim vselico... 😀 to je v pohode je zlaty a maleho este nevidel tak som rada ze prisiel...inak doteraz som mala pocit ze maly cudzich nerozlisuje a zrazu ked ho zobral tak sa rozreval.

marina.o.
8. apr 2009

nasa Adelka sa vzdy rozreve,ked k nam pridu nasi alebo svokrovci.

biela
8. apr 2009

ahojte,
tak muž pozerá hádajte čo a ja som skončila tu...
náš Oliverko sa u nikoho ešte nerozplakal, na každého sa smial, on by aj s cudzím odišiel... 😒

marina.o.
8. apr 2009

aj moj pozera hadaj co???

marina.o.
8. apr 2009

biela,aj muži majú svoje dni 😀

biela
8. apr 2009

marina, no čo už. 😝
zachvíľu to končí, tak fajn. ešte že to len pozerajú, sú takí čo chodia aj na zápasy a tak, no to neviem ako by som riešila 😀

marina.o.
8. apr 2009

ved to,nech len doma pozeraju.Mojho to ani nelaka na zapasy.

marina.o.
8. apr 2009

ja som si uz aj pospala pri futbale.Tu nebol nikto,tak som si zdriemla 🙂

biela
8. apr 2009

však to, niektorí týpkovia chodia aj na štadión vykrikovať. 😀
no ja by som si veru nepospala. mňa nekonečne irituje ten komentátor a tá divácka kulisa ako húka... a tí hráči ako pokrikujú. 😒

marina.o.
8. apr 2009

mne to je jedno 😀 som unavena,tak zaspim aj postojacky.Idem uz do postele,lebo mi oci len tak blinkaju.Maj sa krasne 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre