Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

biela
19. apr 2009

masenka, mne tiež dosť odgrckával, dlho, aj do 8 mesiace, no priberal pekne...
potom som začala experimentovať s kašami - nestlé, sunarka a tak... 😒 a z nich totálne grckal, tak sme prestali...
a neskôr sme skúsili alnaturu a z nich už negrckal.

ale pokiaľ pil len MM a ešte som ho neprikrmovala, tak tiež dosť grckal. ináč, teraz je nejaký brušný vírus mi mrázová hovorila. nechcem ťa ale strašiť... 😉

biela
19. apr 2009

som pozerala to lets dance. sa mi ľúbilo.

biela
19. apr 2009

verus, G ku G /gratulácia ku gumákom/!
🙂

ma.senka
19. apr 2009

ahoj biela, no nestras ma s virusom, dufam, ze nie, ze je to len daky reflux...

ma.senka
19. apr 2009

vera ma zatial gumaky len slubene 😀 ze bude mat protekciu 😀 hihi

biela
19. apr 2009

sa jej bude v noci dobre spať, konečne budú G! konečne má čo tak dlho chcela. 😀

ma.senka
19. apr 2009

ja zatial len dojcim, este neprikrmujem. ale to grcanie dnes bolo hrozne. to boli ine sable...

biela
19. apr 2009

fakt sa neboj, masi, podľa mňa tie brušné chrípky sú väčšinou o hnačkách.

olinko tiež riadne grckával a teta M povedala, že to je normálne. ja som sa pýtala, či aj také "prúdy" sú normálne a ona že hej, že nech si nerobím starosti. no taká riadna grcanička bola len pár krát, obyčajne boli len také light...

ma.senka
19. apr 2009

no uz asi aj spi ked sa neozyva, mozno sa jej uz sniva o tom ako umyva nove zablatene gumaky 😀

biela
19. apr 2009

ak bude aj zajtra šabľovať, jej radšej zavolaj. ináč, môže grckať aj keď mu idú zuby, nie?

biela
19. apr 2009

no my sme kúpili gumáky pred 3 týždňami a ešte nebola príležitosť ich vyskúšať.
však furt pekne!

ma.senka
19. apr 2009

misko ma take dni - ma dni kedy grckava len trosku a ma obcas dni ako ten dnesny - ze grca vela a vsetko okolo... myslela som, ze mi ani nezaspi, ale zaspal pekne bez problemov...

ma.senka
19. apr 2009

fiha - to mi je novinka - grcanie ked idu zuby...? no asi mu idu 2 spodne, vidim mu ich tam. neviem ci si to len namyslam, ale zda sa mi, ze hej., aj dost slintosi a hryzie...

biela
19. apr 2009

no mne to príde divné, aj môj tak grcal ale M povedala, že je to v poriadku, keby to bol ten reflux, tak to by nepriberal, neprospieval a hlavne by to mal už asi od narodenia. to by sa už zistilo.

ešte s miškom cvičíte? ako sa vám darí?
ozaj ak pôjdete zase okolo nás tak sa ozvi! 😉

ma.senka
19. apr 2009

hej cvicime stale. mali sme ale 10 dni pauzu kvoli ockovaniu a sme zleniveli.. 😎 sa nam uz moc nechce
cvicit, je to otrava.. ale aspon 2x denne cvicime urcite... dari sa nam s tym dobre.

vera21
19. apr 2009

ahojte,,,, kupujem zas odrazadlo a som len tak nakukla, ci nahodou nasa nocna sova Masa tu nie je a vy ste tu napisali toho !!! Jezisi, vy mate temu - o grcani, parada 😝

biela
19. apr 2009

sledujem túto tému. kuknite na to

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

biela
19. apr 2009

aké kupuješ? hoď link.

ma.senka
19. apr 2009

cau vera - nahodou, grcanie je dobra tema 😀 vcera mravce, dnes grcky 😀 ja dnes cely den smrdim grcom, tak
uz mi to pride normalne 😀

vera21
19. apr 2009

Ja si to uz Masi veru nepamatam...viem, ze aj ona grc..../to je take strasne slovo/, ale asi nie tak strasne, ako ty popisujes.....no a veru neviem, ci ten reflux by bol lepsi ako virus ☹

biela
19. apr 2009

masi, ti verím že to je otrava, no keď sa vám darí, tak sa to oplatí... 😉

ma.senka
19. apr 2009

odrazadlo? - to je co? asi som sprosta 😀

ma.senka
19. apr 2009

ja by som tie grcky az tak neriesila, ale mm ma zenie k lekarovi a je z toho viac na nervy nez ja... tak zistujem co a ako...

biela
19. apr 2009

taká malá motorčička alebo vozítko a dieťatko sa odráža nožičkami.

vera21
19. apr 2009

biela, uz mam jedno doma, co nie je dobre, tak teraz sa rozhodujem medzi tymito dvoma :

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5215285

http://www.puky.net/homepage/produkte/myfirstpu...

biela
19. apr 2009

to druhé vyzerá dobre, koľko stojí?

ma.senka
19. apr 2009

myslela som, ze daco take, ale nebola som si ista... ja som blb v tychto veciach. si pamatam, ze ked som kupovala, kocik som nevedela co je nanoznik... tusila som co asi,ale nevedela som isto... no co uz... 😀

biela
19. apr 2009

masi, a čo by si povedala, že je náručník? 😀

vera21
19. apr 2009

Masi, manzela posli k psychiatrovi a ty nestresuj - cinkni M. ze ci je to normalne a bude dobre 🙂
No a tie mravce - ty kokso, som sa tesila, lebo som si vycitala na jednej diskusii babske recepty, tak som vcera o polnoci sypala po celej cesticke, kade chodili na linku prasok do peciva, do dier som im dala hrebicek a este skoricu a podobne ftakoviny - keby ste ma videli 😀 sama som tomu neverila, no a rano nikde nic, ziadny mravec...cely den nic, vecer kuknem a zas cele regimenty si to pochodovali po linke....oni svine - obisli !!!!! ten prasok po zemi a masirovali okolo vsetkych tych prekazok, co som im vcera vysypala...svine su to.

biela
19. apr 2009

mravce sú svine húževnaté 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre