Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

vera21
26. apr 2008

Cafte 🙂 Dnes som si teda ja bola zakorculovat, ked mi vcera nevysiel krok 🙂
No, iba na doplnenie - Laho, my sme skusali 5 rokov, takze fakt mas fuuuuru casu 😀 😀

kutina
26. apr 2008

áno tam sa to nejako nadvihne a prehodí...hlavne sa to kvôli vetru a slnku používa

montinka
26. apr 2008

hm dobre super.🙂 ahoj vera takze si si trosku bola zasportovat

vera21
26. apr 2008

Kuti, fotecky su nadhene - s tym kukuricniakom v ruke je supracka - aka je uz velka 🙂 No a so Zarou sa ti ju tiez dobre podarilo odfotit 🙂
Ja idem fotit zajtra Brmbosa v nasom novom hopsadle, tak potom hodim fotos. je to superacke 🙂

vera21
26. apr 2008

Caf Monti 🙂 Ten kocik je tazky jak slak, sak ho ani do schodov nezdvihnes 🙂
Baby, idem ja sa venovat kamoske, bo sa to nepatri, ked ja tu sedim a ona u mna maka, vsak ? 😀 Drahy nie je doma, tak mame paradny, babsky vikend /esteze aj ten pes je baba 😀 /
Tak dobru noc !

kutina
26. apr 2008

brú noc veri,
monti, to je ináč pravda s tým že je ťažký 😒

montinka
26. apr 2008

ahoj vera a peknu zabavu no veru poriadne je tazky ale tak co uz ked mne sa moc tie trojkolky nepacia. 😒

violetka1
27. apr 2008

Ahojte, bré ráno.
Tak ako ste sa vyspali? Ja nic moc- moji dvaja este kráasne spia. Vtaciky vyspevuju a slnko svieti, ja si pijem kavicku..a o dve hodky pojdeme do Ba na den otvorených dverí..vyuzijeme asi volny vstup do ZOO s malou, nech si pozrie nazivo tie jej oblubene opice a zirafy a slony.
SOm zvedava na reakciu.-))
Tak sa tu majte zilincanky.

svantica
27. apr 2008

ahojte 😎
ako vikendujete?my mame za sebou prvu nehodu 😀

dadus
autor
27. apr 2008

caute zeny, to je ale krasny vikend, co? 😎 😀

lahodacka
27. apr 2008

ahojte babiky, aj tu mame krasne, len keby som dnes nemusela ist do prace 😠

montinka
27. apr 2008

ahojte ako vikendujete? hm laho ved to ti hadam rychlo ubehne aj ked vonku by bolo asi lepsie. hm ja sa pojdem asi prejst o tretej niekam

larisska
27. apr 2008

ahoj mamicky mozte mi prosi poradit kde sa robia v ziline kurzy plavania pre babatka 🙂 ?

dadus
autor
27. apr 2008

ahoj laris, zatial v ziline nie su, ale maju byt vraj coskoro....preto chodime do MT.....

violetka1
28. apr 2008

čaute, je tu niekto?

vavka33
28. apr 2008

Ja 😀

violetka1
28. apr 2008

hm super, akurat to zase nefunguje!!

dadus
autor
28. apr 2008

ahojte kocky, aj ja som tu 😉 ako mate po vikende?

svantica
28. apr 2008

ahojte 😀
dadus super,vikend bol fajn
dufam,ze bude take pocasie ako cez vikend. mne maly este zalomil,tak mam chvilu veget.nejak sa unavil 😎

dadus
autor
28. apr 2008

baby konecne som draheho zlomila na kuchynu, takze budem mat novu a tu co som chcela.....sa otesujem....no zamietol mi vysek z obyvky do kuchyne, ale idem este skusit spracovat 😉

dadus
autor
28. apr 2008

cau svanti a co to tobiasko vcera vyvadzal, ked mal uraz?

violetka1
28. apr 2008

my uzs ahráme o 100-6 s novou hrackou- kuk do albumu, a davame ranajky. Tiez je tu kráasne, vypadneme hned po obede, bo musim varit dnes☹

dadus
autor
28. apr 2008

vio mala je krasna...teda tak ma o zabavku postarane co? 😀

violetka1
28. apr 2008

je tam aj Wc-ko, co splachuje, dava tam panacikov a vaví - kaka- babika, co ma mobil v ruke, je samozrejme -tata- babiky s flaskou je -mama- a este je tam - babo- a to robi - uáá, uháá,uháá- akoze place. Dava ich ku stolu na stolicky a - baba papa- . Je tam telefon co tvoni, tak to - haó-haó- robí🙂
Dost dlho nemala ziadnu takú hracku, ktorá by ju takto chytila - vcera dve apol hodky sa hrala s tým.

dadus
autor
28. apr 2008

vio pocuj sak ty mozes normalne na zurku, mala ani nezbada 😀 😀 😀

violetka1
28. apr 2008

iba ak na žúrku ku šporáku😀

dadus
autor
28. apr 2008

no ono taka zurka sa da urobit na viac sposobov 😀 😀

violetka1
28. apr 2008

Svanti- kebyže mám také malé mrňa..možno by som tu deku na hranie vzala..aj ked ich zopar mame..hehe- len sa smejem, ze som ta vymakla na MB 😀

dadus
autor
28. apr 2008

baby ja som tiez teraz vo velkom objednavala na mmb....malej taku zateplenu supravu na jesen a nejake mikiny....zavislacim 😀 😀 😀

violetka1
28. apr 2008

hej?🙂)
tak to sme tam viaceré závislé, akurát, že ja hlavne hračky. Aké si kúpila? sportové znackové? Aj ja by som, no stále sa bojim, ze jej to nesadne!! AKo vcera, boli sme ciapky kuknut, ze 86, a vsetky jej boli velke ako kyble! Nasli sme tu, co ma na fotke, ta je tiez 86 ale bola jedina, ktora sedela velkostou- A potom, ze sa spolahni, ze kupujes v normalnom obchode a ono to vobec tak nie je.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre