Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

zelmirka1
28. apr 2009

ja pozeram ordinaciu...

marina.o.
29. apr 2009

biela,vcera sme pozerali hokej.To teda vyzeralo 😠 ,radsej som si pospala 😀

zelmirka1
29. apr 2009

tak dnes mal Misko zabavu lebo v MC Levik bolo tolko deticiek ze len pozeral co to okolo neho lieta...

biela
29. apr 2009

ahojte,
baby neuveríte, no ja som včera šla spať o pol 10 🙂 a vstávali sme o pol 9 no normálne nechápem... takto som sa nevyspala od rusu napadení.

zeli,no vidíš, som ti to hovorila! to je super, že už chodí veľa detičiek.

sasib
29. apr 2009

Ahojte. Je super že mate kam ísť s detičkami u nás toho moc nie je a do mesta sa mi moc nechce. Viem že aj na Hájiku niečo take funguje ale ani tam som ešte nebola. Ked sme sa sťahovali do Bánovej tak vešetci mi rozpravali že super časť mesta no teraz si to nemyslím. Občas pozriem na vašu stranku čo je nove v Žiline,inak tu moc znamich nemám. 🙄 Ani žiadne detské ihriska tu nie su vlastne preto aj píšem kam chodite s deťmi poobede počula som o nejakom ihrisku na vlkoch viete niekto viac ????????????? je teraz tak pekne len neviem kam s malým Ď.Sasib

ivkamt
29. apr 2009

Ahoj Žilinčanky.. Som sa Vám sem trošku vtrela, lebo by som Vám chcela ponúknuť zorganizovanie narodeninovej oslavy pre Vaše detičky..Už pár rôčkov prenajímame krásnu chalúpku a súkromie tu unás v turčianskej kotline/ideálne postredie na prechádzky, oddych a relax/ a tento rok sme sa rozhodli zamerať naše zariadenie na malé detúrence/Nakoľko aj ja jedno šidlo mám a na Slovensku nieje moc zariadení takéhoto typu a ked, tak sú dosť finančne náročné../V týchto dňoch sa u nás dobuduváva pekné detské ihrisko s pieskoviskom a celkovo upravujeme prostredie tak, aby sa tam detičky s rodičmi cítili dobre, preto sme sa rozhodli, že ponúkneme Vám maminkám možnosť osláviť výročie Vášho krpčeka bez stesov a vybavovačiek, tu u nás..Naše služby : zabezpečenie záhradnej výzdovy, balónov, narodeninovej tortičky, občerstvenia,..a iného podľa Vašich požiadaviek.Naša ubytovacia kapacita je 13 dospelých ľudí, takže sa dá zorganizovať aj oslava pre viac detí. Mohli by sme tak zorganizovať Vaše stretnutie spojené s narodeninovou párty .Samozrejme je možné sa u nás ubytovať aj bez narodeninovej party 😎 .Ak by ste mali nejaké dotazy, prípadne pripomienky, tak rada na všetko odpoviem..Pekný dník

adus123
29. apr 2009

Ahojte. 8. maja sa stahujeme s celou rodinkou do Ziliny, na Hliny V, tak by som vas chcela poprosit, ci nahodou neviete ako je to tam so zakladnou skolou, skolkou a zdravotnym zariadenim. Kedze Zilinu vobec nepoznam, budem rada, ked sa mi trosicku pomozete zorientovat..... 🙂 Mame skoro 6 rocnu dcerku, ktora sa chysta v septembri do prvej triedy a skoro 2 rocneho chlapceka, takze toho caka neskor skolka.....velmi pekne dakujem.

marina.o.
29. apr 2009

biela,dnes je sportovy vecer ako vysity 😀 STV to s tym sportom trochu prehnala...

biela
29. apr 2009

ahojte,

tak marina, ja to predýchavam ešte teraz, tak načo majú 2 a 3-ku, keď na 1 dajú ligu majstrov! 😠 😠 😠
u nás v obývačke už počuť komentátorov hlas, no čo už s tým narobím...

marina.o.
29. apr 2009

my sme sa s manzelom uz dnes na tom rozculili...ale aj tak by sa pozeral futbal 😒

biela
29. apr 2009

adus,
Hliny V je super miesto na bývanie, je tam blízko aj škola, aj škôlka.
je to blízko centra, tak 15 minút, je tam teraz novopostavené detské ihrisko.
čo sa týka škôlky, zápisy už boli, neviem ale, ako to funguje, nemám s tým nijakú skúsenosť.
zdravotné stredisko tam blízko neviem aké je, my chodíme ku dr.do mesta, no ale odtiaľ čo budete bývať to tiež nie je ďaleko.
rada by som viac napísala, ale skutočne neviem viac, tiež som prisťahovalkyňa, bývam tu len 2 roky 🙂

biela
29. apr 2009

u nás by sa pozeral house, no NEPOZERÁ sa, lebo je málo športových programov a treba vyplniť prázdne miesto.
jááj, ešte ma to žere...

kde ste všetky baby? zelka, vera, masenka? kde ste, nočné vtáčky? 😀

marina.o.
29. apr 2009

biela,Ty kde vlastne byvas.Hliny velmi nepoznam.

biela
29. apr 2009

ja bývam na hlinách 8

marina.o.
29. apr 2009

asi pozeraju sporty alebo sportuju 😀

biela
29. apr 2009

alebo vyjedajú sladkosti 😀 😀 😀
poniektoré... 😀

marina.o.
29. apr 2009

To je asi kde?Viem,kde je junior,billa...a to je asi vsetko.

biela
29. apr 2009

dnes asi tiež pôjdem spať skoro, som dáka nedospatá... túto noc sme spali 11 hodín 😀

marina.o.
29. apr 2009

nutelu 😀 ja som kupila manzelovi nugetu na palacinky.Ale pokym ich urobim,tak ju zjem ja.

marina.o.
29. apr 2009

ja by som tiez mala ist spat.Rano som bola uplne nevyspata.

biela
29. apr 2009

idem ja.
dobrú noc marina!

marina.o.
29. apr 2009

tak sa maj,dobru 😉

zelmirka1
29. apr 2009

ahojte
jaj no koho ste asi mysleli ze pojeda sladkosti ??? dnes som mala cokoladu Milku... 😉
Ja mama si cudneho muza ale on vobec nepozera sporty v TV, keby o poschodie vyssie nevykrikovat tatino
ktory fandi tak ani neviem ze nie ide...
vy ste hrozne baby ked sa prihlasim vy spite....

marina.o.
29. apr 2009

ahoj zelmirka,ja som este tu 😉

zelmirka1
29. apr 2009

ahojky marina a co je vlastne v TV lebo moj muz akonahle zbada ze som pri PC tak si prepen Viasat Explorer alebo History a pozera dokumentarne programy.
Dnes som kupila take to puzzle na zem a urobila malemu v obyvacke riadne lezovisko....tak sa tesim, vyzera to perfektne a je to aj dost velke, dufam ze si tam bude liezt 😀

marina.o.
29. apr 2009

na STV je futbal a hokej.
Ja som este Adelke nerozlozila puzzle...hanbim sa.

marina.o.
29. apr 2009

dnes doobeda som Ti poslala int.postu.Prisla Ti?

zelmirka1
29. apr 2009

ano prisla marina funguje to 😀
my sme prestavali celu obyvacku lebo mame velmi malo miesta a uz sme prekracovali stolik, maleho lehatko a
a hlavne som ho casto mala na sedacke a uz sa neda...tak teraz mame vsetko pri stene a v strede je puzzle. Vyzera to sice ako obyvacka desne ale maly ma priestor a kym bude chodit tak asi nechame.

marina.o.
29. apr 2009

lebo som ju odoslala a potom mi zacal blb nut PC,preto sa pytam.
Ja netusim,kde by sme to dali.Obyvacka je sice velka,ale nevychadza mi to nikde.

adus123
29. apr 2009

biela, dakujem za odpoved, aspon trosku som sa zorientovala, ked tam budeme, tak snad sa mi podari zistit aj nieco blizsie, co a ako aj v skolke a tak...ja by som maleho aj tak najskor dala do skolky az od januara, tak sa usim ist popytat, ci je to vobec mozne....ale tesi ma ta blizkost k centru, aj ze je blizko skola. Ta nas caka od septembra, tak snad nas tam este zoberu....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre