Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

marina.o.
2. máj 2009

zelmirka,teraz mam vycitky,ze som Ta na tu postielku nahovorila,ked si bola u nas... ☹
vera,to je divocina,ale da sa to precitat 😀

marina.o.
2. máj 2009

ma.senka,tak sa tam este kukni 😀
my mame puzzle s cislicami a zvieratkami 😝

zelmirka1
2. máj 2009

ale kdeze marina, ved ja som ju chcela tak ci tak, to som sa rozhodla sama, proste az ked clovek vyskusa tak zisti ci je to uplne to co chcel...my ju vyuzivame a urcite budeme aj neskor pri cestovani...mozno nahovorim muza este na jednu klasicku ohradku s tym ze ju dame hore k nasim alebo na zahradu...ked bude mat dobry den 😉

marina.o.
2. máj 2009

zelmirka,tak fajn 😉 inak fakt,clovek sa uci na vlastnych chybach.Aj mz sme kupili sportak 😉 potom si otvorim bazar s kocikmi.

zelmirka1
2. máj 2009

no to je teda...tak porad aky bazar s kocikmi je dobry ked bude tiez hladat sportak....

vera21
2. máj 2009

Masi, xekupuj to vyweracie, ked mala prisla xa to, ze sa to da vywrat, tak ma skoro porazilo, lewo som to furt lex skladala spat 🙂 A postielku mam cestovxu, my sme ju tiez xajskor vyuzivali dole, lewo mame poschodie, tak jedxa wola hore a druha dole, potom xeskor ako ohradku, ale predavat ju urcite xejdem, kupil xam ju wracho, wola strasxe draha, lewo kupil akoze "poriadxu" - ma viwrovaxie, striesku s hrackami, melodie, sum mora, spev vtacikov a este vela dalsich veci, co sme vowec xevyuzili 🙂 poziciam, v pohode, lex xesmiete ist xa dovolexku vtedy, kedy my 🙂
rozhodla, ze xamiesto "n" pouzijem x a xamiesto "b" pouzijem w, awz ste to mali prehladxejsie 😀 😀 😀

ma.senka
2. máj 2009

no panabeka riadnu postielku mas teda 😀 no na dovcu chceme ist prve 2 julove tyzdne,tak
vy vtedy nechodte, hej? - keby som nahodou dovtedy tu postielku nekupila... 😉 no ale podla
toho co pises, tak ta musela byt faktsakradraha, ved take trochu krajsie stoja cez 2tis skk...

a pekne si pomenila pismenka, fakt je to prehladnejsie 😀 😀 , najma ked na konci uvedies vysvetlivky 😀 😀

marina.o.
2. máj 2009

vera,to je jedno co pouzijes.Ja si domyslam 😀
zelmirka,ked sme kupovali kocik,tak v ,,pre deti" su v tom bazari aj kociky.Ale nam sa tam ni nepozdavalo...

ma.senka
2. máj 2009

...a este ked si zamenis qwerty klavesnicu s qwertz, tak je to dokonale 😀 😀

marina.o.
2. máj 2009

vera,ako hovori ma.senka,vysvetlivky na konci nie su bohvieco 😀

vera21
2. máj 2009

wawy, ja viem, lex ja teraz xic xestiham, odwehujem k pocitacu, uz som aj hladala tu dalsiu klavesxicu, co je xa USW, ale xemozem ju xikde xajst ☹ chystam sa xa zajtra, mastim si rozteky xa cestu, lewo xewudem mat cas sa raxo xikde zastavit 🙂 idem do tej wlavy so psom 🙂 sa tesim, lex sa mi xechce raxo vstavat 😝

ma.senka
2. máj 2009

jaaaj, a ako sa dari carevne? uz je ok?

vera21
2. máj 2009

a tiez sa xarowim aj ja, kym to xapisem!!!! ale uz mam owejdxaxu xovu klavesxicu, lexze pride az o 2 tyzdxw...a dxes uz mi xesli axi cislice, tak som xemohla ist do ewaxkigu.....vyliezaju mi z toho pocitaca tie mravce, tak si myslim, ze tam xarowili riadxu xeplechu svixe ☹

marina.o.
2. máj 2009

vera,tak nech sa vam dari 😉
baby,wawy,idem od Vas.Majte sa pekne,dobruuuuuuuuuu!

vera21
2. máj 2009

Masi, vtedy urcite wejdeme, tak axi xekupuj, ak ju xeudes potrewovat.Postielka je fakt super, stala viac ako sedem litrov /xo mj wracho, co ti poviem 🙂 /, ma aj prexalovaci pult a taky zaves, kde das maleho, ked je mexsi, cize ho xeulozis upxe xaspodok, ale vyssie, je fakt supris 🙂

ma.senka
2. máj 2009

2 tyzdne cakas na klavesnicu? to kde objednavas? v euromedii, v bgs to mas najneskor do 24 hod...

no a na mravce - skusala si ten cyper? no ale asi ta potesim, v jeseni som mala mravce v spalni, teraz na jar
som zahlusila zo 5 kusov v kuchyni na parapetni... som zvedava ci sa vyroja dalsie ci nie...
v jeseni bol u nas dokonca daky ten deratizater, prisiel zakukleny v ochrannom obleku, ostriekal nam byt dakym sajrajtom a siel prec. sme sa ho pytali ci pokapeme aj my s mravcami, vraj nie, ale preco bol potom on cely
zakukleny radsej nejdem spekulovat...

ma.senka
2. máj 2009

fiha, hm, tak dakujem, budem ju ale musiet poistit, nech mi taky fajnu postel dakto neslohne, sak sa ju budem bat zobrat so sebou 😀 no a sak hadami ju moj maly neocura... dam pozor 😀 😀

ma.senka
2. máj 2009

marina - dobru 😀
aj ja sa vyhrazam, ze dnes pojdem skoro spat, uvidime ci sa mi to podari... 😀

vera21
2. máj 2009

ved klavesxica je z ewaya predsa, xie ??? 🙂 🙂 🙂 tak som powalila sewa, graxule, vodu, psa a idem spat, vstavam o pol piatej, zajtra drzte palce, xech prixesiem domov sampioxa 😎 😎

vera21
2. máj 2009

ozi, a kde sa xam Wiela stratila dxes vecer ???? 😝

vera21
2. máj 2009

Masi, a maly moze vsetko, aj ocurat xasu postielku, to je jasxe 🙂

ma.senka
2. máj 2009

no drzte sa teda zajtra, daj vediet ako ste dopadli 😉

bru noc 🙂

ma.senka
2. máj 2009

asi bude Biela doma v MT cez vikend 🙂 v pondelok sa hadam zas najde 🙂

no to ocuranie hadam nebude take dramaticke, len sa mi zo par krat stalo,
ze precikal aj pampersku, neviem ci som ho zle zabalila ci co...

vera21
2. máj 2009

ok, xapisem vecer, dowru xoc 😎

ma.senka
2. máj 2009

ok. bru 😉

ma.senka
3. máj 2009

ahojte -
vera, ako ste dopadli? priviezla si sampiona?

biela
4. máj 2009

ahojte,

už som sa našla. 😀

biela
4. máj 2009

masenka,
tá verina postieľka je fakt super, malý v nej chrňal tri hodiny 😀
my sme kúpili najlacnejšiu aká bola, babypoint, používame ju len na cestovanie, zo začiatku tam nechcel byť, ten matrac je taký divný, taká doska skladacia potiahnutá niečím akože mäkkým, no proste nič moc, dávala som mu tam normálny matrac, no ani to sa mu nezdalo. teraz už je zvyknutý, vyspí sa aj tam, dokonca tento víkend urobil rekord v poobednom spánku v tej postieľke - 4 hodiny 🙂

vera, to čo je za divný pc jazyk? 😀 mi to chvíľu trvalo kým som pochopila, o co go... 😉
a ako ste dopadli so zarkou? máte madailu? som si na vás spomenula v nedeľu, že či ste šli.

my sme boli u našich, potom na orave u rodiny, kae tae sme chodili.

vera21
4. máj 2009

ahojte 🙂
tak ja som z tych majstrovstiev odvalexa viac ako tex moj pes, zda sa 😝 zle ste drzali palce zexy, medailu xemame, ale xeva, aspox udeme skusat dalej 😀

a_rianna
4. máj 2009

ahojte... no tak vylet sa mi dneska konci ... penaze som otrieskala manzo je spokojny videl manchaester united a bol aj na stadione... tak je dobre xixii ja som tiez spokojna nakupovala som o 106 uz sa tesim domov zajtra a hlavne na drobca.. som zvedava ci nas vobec spozna este

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre