Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

zelmirka1
21. máj 2009

marina ved prave ze som ho pustila k pocitacu a uz som nemohla ani citat temy na MK lebo mi nieco postlaca
a zrazu boli vsetky pismenka take malililnk....no hruza kym som prisla na to ako to dat spat... 😉

biela zavesy aby bola rano tma ? aj ja to chcem skusit, zajtra frcim do mesta nieco pozriet lebo to ranne vstavanie o 5 ma zabije a kto sa mi potom postara o dieta 😀

zelmirka1
21. máj 2009

biela asi na tom nieco bude ze sa zahraju spolu ale to az ked su vacsie a behaju...sice dalsie dietko neplanujeme ale asi to este zvazime.... 😕

biela
21. máj 2009

ja som bola na bulvári tam čo predávajú aj garniže a tak a ukázala mi pani vzorkovník že toto je na objednávku a ja "také chcem čo si hneď kúpim a zavesím" 😀 no o týždeň-dva by už bolo neskoro.

biela
21. máj 2009

óóó želka, žeby sa z teba stala snažilka? 😉

zelmirka1
21. máj 2009

ale nie biela...to je len tak aby rec nestala...Misko mi uplne staci lotrik jeden...
a kde si kupila tie zavesy...ja potrebujem modre

biela
21. máj 2009

tam na tej strane ako je ten detský obchod, volá sa to Lima alebo tak nejako...
ale závesy majú aj v tej galentérke pri knižnici.

biela
21. máj 2009

však aj mne zatiaľ stačí oliverko, len-len že jedno zvládam. 🙂

zelmirka1
21. máj 2009

asi neviem kde...myslis na bulvari na tej strane ako je detsky obchod ?
pri kniznici viem kde, zajtra tam urcite pojdem,
nove foto v pase biela 😉

marina.o.
21. máj 2009

biela,keby to bolo kazdy den o tristvrte na devät to by bolo super...Dnes sme boli na plavarni,potom v obchode a mala som dost.
Asi vsetky deto skoro vstavaju 😀

marina.o.
21. máj 2009

aj ja som si vsimla nove foto 😉

zelmirka1
21. máj 2009

marina veru vstavaju skoro...dnes by som dala cokolvek keby vstal o 6 lebo o 5 je fakt priserny cas.

marina.o.
21. máj 2009

zelmirka,dnes sme museli cakat do 14:00 vonku aby sme sa netlacili v oddycharni s nereusom.Nereus je asi proti Konarcikovej...

biela
21. máj 2009

marina, no to je logické že je proti nej ... ona mi pripadá taká dobráčka a milá osôbka.
baby, aj v albume mám nové fotky. tak kuknite. podotýkam, že ako sa fotil vo vani a krásne pózoval, za chvíľku sa tam vykakal. 😀

marina.o.
21. máj 2009

mozno aj Adelka vstava o 5 😀 ,lebo ona sa kruti v postielke a hra sa.Ja sa niekedy na nu ani nepozriem a na hodiny radsej tiez nie...

zelmirka1
21. máj 2009

marina nie asi, ale urcite je proti nej podla toho co sa deje...ale ved vy zacinate az o 14 ci skor ?
inak nedavno mi volala ta "mila" pani z nereusu lebo nemohla najst moju platbu...nakoniec ju nasla a
bola neprijemna ze nemoze vediet ze sa vola inak ako maly...tak som ju slusne poslala niekam lebo
ked maju take blbe prihasku kde sa pise len meno dietata a pod tym telefon a nie meno rodica tak necha hlada...

marina.o.
21. máj 2009

ja som si ich akurat dopozerala,je to kočkoš 😉 aj ked to teda trosku pohnojil 😀

biela
21. máj 2009

zelka, na bulvári je to niekde medzi tým kožušníctvom bývalým a tým detským obchodom "chrobáčik" pekné závesy tam majú, aj objednať sa dá. 😝

biela
21. máj 2009

marina, keby trošku 😀

zelmirka1
21. máj 2009

prepacte za chyby hadam to bolo zrozumitelne... 😉

biela
21. máj 2009

baby, dajme niekedy stretko na námestí 🙂

zelmirka1
21. máj 2009

biela mam pocit ze to tu cakalo len na teba lebo ako si sa prihlasila tak frcime...inak to bola bieda 😉

zelmirka1
21. máj 2009

dobry napad biela... 🙂 dajme

biela
21. máj 2009

no vidíte, nemali ste s kým po nociach klábosiť. ale aspoň ste sa vyspali.
ináč, olimu už vyšli horné stoličky, hurá. už má 10 zubákov.

marina.o.
21. máj 2009

zelmirka,ja som myslela,ze uz ostali v Nereusi mile a zasa sa dostavaju do svojich kolaji...
My zaciname o 14:00 ale mali sme tam prichod o 13:50 podla rozpisu,co nam poslala.Myslim si,ze tato mlada ma v tom trochu chaos...na buducu hodinu sa jej chcem opytat ci sa posunieme dalej s kurzom,lebo tam robime to co zaciatocnici.

biela
21. máj 2009

zajtra doobeda.

biela
21. máj 2009

marina a kde ďalej by si chcela ísť? daj adelke šnorchel a tie plutvy a ty skoč na kávu do picošky 😀 prídem aj ja tam a pokecáme.

marina.o.
21. máj 2009

olinkovi gratulujeme 😀 -zubakovi.My mame hore dva nove 😀 .
Biela ty si tu chybala,lebo to tu fici.Ja som sa veru nevyspala.Chodime spat okolo 23-tej.
To stretko by nebolo odveci 😉

marina.o.
21. máj 2009

ja neviem ake su osnovy plaveckeho kurzu.V zaciatocnikoch sme sa zoznamovali s vodou,v pokrocilych sme zanarali,tak som cakala nieco nove 😒

biela
21. máj 2009

to bude dobré stretko, vy budete sedieť na káve na teraske, detičky budú v kočíku sa hrať s hračkami a ja budem naháňať s olinkom holuby a sem tam odbehnem odchlípnuť z kávy. 😀
ale aj tak chcem ísť s vami na kávu. 😝

zelmirka1
21. máj 2009

marina ona bola ku mne velmi mila vzdy ked sme boli plavat lebo som ju dost precvicila uz pri prihlasovani
ale v podstate to vidno na nej hned ze je to typ ktory by nemal robit tuto robotu, myslim so zakaznikmi
marina my teraz plavama ostosest lebo ta Monika instruktorka veru robi stale nieco nove

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre