Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

biela
8. jún 2009

ariana,
tak si mi pripomenula môj zážitok s mojou svadobnou tortou... 😀
naši mi ju dali upiecť tej cukrárke pri martine, je to naša známa, veľmi šikovná ôsobka, ona mi upiekla krásnu 3 poschodovú tortu, krajšiu som v živote nevidela, celá biela, krásna z marcipánu a boli tam aj živé lístky a drobučké kvietky, proste wáááu. ako sme ju viezli do žiliny, lebo tu bola svadba, tak kretén s bardejovskou špz vybehol z vedľajšej cesty a my aby sme nenabúrali, museli sme zabrzdiť. chvalabohu nič sa nestalo, no odniesla si to torta, z jednej strany bola trošku zpučená, som revala ako malé decko a nadávala na všetkých bardejovčanov...
dostali sme odporúčanie na cukrárku pri žiline, či by ju nevedela nejako opraviť tak sme jej ju doniesli, keď tú tortu uvidela, tak vypleštila oči, určite ona také nevie urobiť. akurát piekla torty a otvorila chladničku aj tam sa chladili asi zo tri torty, všetky rovnaké knihy, s čoko polevou a okraje obsypané orechmi. také torty sa mi nepáčia, môžu byť chutné, no nespĺňajú moje estetické kritériá. povedala, že urobí všetko preto, aby ju opravila.
v môj svadobný deň som na tortu úplne zabudla, no cestou z kostola som sa spýtala manžela, že či je torta v pohode, tak nič moc nepovedal. torta nebola vystavená a mne úplne vyšumela z hlavy. až nad ránom sme rozdávali výsluhy a v chladničke som ju uvidela! baby, to bolo niečo strašné. celá bola obsypaná orechami. 😠 hnusnejšiu svadobnú tortu ste ešte nevideli... najradšej by som si to išla s ňou vybaviť, taká som bola napálená... keby som ju uvidela vystavenú na svadobnom stole, tak by som asi zinfarktovala.
som si spomenula na ten krásny biely zázrak a toto čo z toho urobila, skoro krtkov dort... 😀
no čo už som mohla narobiť. iné veci sú dôležitejšie...

biela
8. jún 2009

masenka, my máme podobné, iba nie chicco, ale macko pú. tiež 4v1. dostal ho v roku, trošku neskôr, využili by sme aj skôr... je to super, podľa mňa, tlačili sme ho po byte, teraz sa odráža sám, má tam kopec zvukových efektov, ukladá si dnu hračky. tú hojdačku sme nevyužili, on bol už dosť veľký.

ma.senka
8. jún 2009

dakujem babenky za rady, uz som pisala petrovi nech to kupi

ma.senka
8. jún 2009

no biela, ako dobre ze ja som tortu na mojej svadbe nepotrebovala, my by sme ju nezjedli - nas bolo celkom 7 😀
(vratane mna 😀 😀 )

ma.senka
8. jún 2009

vera - ip

no ja som kliesta niekolko krat mala, a by si sa divila, ze kde 😀

biela
8. jún 2009

ahojte baby,
dobrú noc. 🙂

ma.senka
8. jún 2009

ahoj biela, dobruuu

vera21
8. jún 2009

ja uz musim tiez, som grogy
tak dobru noc 🙂

ma.senka
8. jún 2009

ok vera, bru 🙂

ma.senka
8. jún 2009

ja som sa prespala o 21,00 pri malom, tak som fresh 😀

dobru noc 🙂

zelmirka1
9. jún 2009

ahojte
tak diky, poradili ste ake odrazadlo a choditko mam kupit... 😀 😀 😀
baby mne bamly vystrajal do 22.00, normalne som bola hotova ako sa zlostil, ked som ho zobrala na ruky tak ticho
a ked do postielky tak zurivy plac, nechapem preco a rano bol o 5 hore, to predsa nie je normalne aby dieta spalo 7 hodin ?????

a_rianna
9. jún 2009

Kokos biela no mna by asi tiež piclo, keby mi nejaky degeš zničil tortu.... ja som mala toriet asi 7 dem 🙂 take normalne nič vynimočne... ale mala som pernikovy koč... no užasnu ked najdem fotku vložim do albača...

ale zakusky mi piekla jedna kočka z terchovej... užasne krasne vyzdobene, maličke... ete aj vyslužky pobalila, aj na tanier čo sa dava pred kostol pekne pripravila a zabalila... no krasa... ale torty nam ona nepiekla ani neviem preč... mne to bolo sumak vtedy uplne bola som v 4 tom mesiaci bolo mi zle... furt.. tak som bola rada že som si vobec šaty bola schopna sama vybrať 🙂)))

ale ta cukrarka je zajednana.. no nevadi.....

Zeli mne sa maly budi tak kolo 6 stej a chcela by som aby chrapal do 8 smej... ale smola... lenže on potom o 8 smej je znova jedovatý a chce isť spať... lenže som povedala že od jula ho musim naučiť spinkať len raz za den, lebo v jasliach ked bude tam tak len spavaju.... a od 17.8. ideme zaučať do jasiel....

odražadlo dostane Tomasko na rok od svagrinnej... inak za 6 týždnov mame rok.... uffff

ma.senka
9. jún 2009

ahojte
ariana - jasle existuju? ja som myslela, ze len skolka 😎 a aj to ze beru az ked dietatko uz nenosi
plienky...

marina.o.
9. jún 2009

ahojte,
ma.senka,to odrazadlo sa aj mne paci 😉 nasa Adelka uz dostala taku motorku ale toto je veru lepsie.

ma.senka
9. jún 2009

ahoj marina, ano? diky 😉 potom poviem co sme s tym robili, ci sa ujalo 😎
zakyvam ti dnes na plavani 😉

a_rianna
9. jún 2009

no existuju v ZA su 3 je... dvojo na bulvary a jendy dolu na kmetovej
a beru deti od roka.

ma.senka
9. jún 2009

ari - aha, to som netusila 😉

ma.senka
9. jún 2009

ari - chystas sa do prace, ked uvazujes nad jaslami?

marina.o.
9. jún 2009

aj ja Ti zakyvam 😉

biela
9. jún 2009

ahojte baby,

tak mne v poslednom čase začal oli robiť to, že sa zobudí o dvanástej v noci a potom je hore do druhej, tretej, lieta po postielke. potom spí ráno aj do siedmej, len cez deň je mrzutý, lebo mu chýba nočný spánok. videla si dnes želka, aký bol urevaný... ☹
furt sú s tým spánkom nejaké problémy, ak spí celú noc, tak je o piatej, pol 6 hore, ak v noci je hore tak pospí dlhšie, no aj tak aj tak je mrzutý a nevyspatý. ideálne je, keď spí tak do šiestej, pol 7, vtedy je ready...
ja už som si zvykla, že som furt nevyspatá, no mrzí ma to, že on potom je celý deň uplakaný a mrzutý...

ari, ja som mala tiež veľa iných toriet, no táto mala byť tá svadobná, aj s figúrkami mladomanželou... no nakoniec z nej bolo orechové hniezdo. 😀

ma.senka
9. jún 2009

ahoj biela - a figurky mladomanzelov skoncili kde? preco neboli napichnute v strede toho orechoveho
hniezda? - citala som tu prihodu znicenej torty - ale figurky zrazku prezili, ci nie?

biela
9. jún 2009

figúrky sme nezapichli nikde, lebo nebolo krásnej bielej torty do ktorej by sa hodili... 🙂
masi, kedy pôjdeš zase okolo nás? aj ja si chcem s tebou zakývať...

biela
9. jún 2009

masenka, však príď niekedy do Levíka! 🙂 máš to kúsok...

ma.senka
9. jún 2009

ved pridem uz hadam, uz mame pol roka tak hadam uz sme dost velky 😎
kedy tam budete?

zelmirka1
9. jún 2009

biela to chapem, aj moj maly ked zle spi tak je cely den o nicom....
inak to s tou tortou muselo byt desne, lebo taky den chce mat clovek vsetko krasne a to by ma porazilo
ale neskor po case sa tomu aj hadam zasmejes ci nie ?
masenka ja som v Levikovi kazdu stredu doobeda a teraz chodim aj utorky ked je tam biela...

ma.senka
9. jún 2009

zelka, a kedy si tam? zajtra by sme vas teda prisli kuknut. 😎

violetka1
9. jún 2009

baby povedzte mi, co je to Levik? MC? dake nove?

zelmirka1
9. jún 2009

masenka
ja tam budem od 9.00 do cca 10.30 hod.

a_rianna
9. jún 2009

masenka ano idem veru už od 1.9. valim pracovať a maly ide od augusta do jasli.. tak dufam že si zvykne už mam teraz stresy...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre