Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

susica
9. sep 2009

ahojte dievcata,chcem sa spytat neviete mi poradit kde v ziline sa daju nastrelit nausnicky 5 mesacnemu babbatku?
najlepsi by bol lekar,lebo do kozmetickeho salona velmi nechcem ist..dakujem

biela
9. sep 2009

ahoj Marina,
ja ti ani neviem, moc tu nechodím. furt sme kdesi vonku alebo u našich...
ako sa máš?ako adelka?
ide futbal, poďme si pokecať. 🙂

biela
9. sep 2009

susica, ja netuším, my máme chlapčeka. 🙂

zelmirka1
9. sep 2009

ahoj biela
dakujem, akosi nemyslim na oslavu lebo pri malom nic poriadne nestiham...sice ma muz pozval do cukrarne
ale rychlostou blesku sme zjedli kolace lebo Misko moc nevydrzi v klude sediet v kociku.
Ako sa ti pacilo v Yamahe ? teda hlavne Oliverkovi ???

susica ja by som tak skoro nedala nastrelovat nausnicky, na usku su velmi dolezite body ktore sa mozu narusit
a nie kazdy to vie spraven umiestnit.

marina.o.
9. sep 2009

susica,my este tiez nemame nausnicky a zatial ani neplanujeme.Takze ani netusim,kde v ZA sa by to urobili...
biela,dakujem za opytanie.Mame sa celkom dobre.Adelka,robi den co den pokroky.A Vy ako?
zeli,ozaj,aj Vam sa blizi den D 😉 veru mas pravdu,deticky uz ozivaju.Adelka v kociku zatial obsedi,ale ked zastaneme,tak samozrejme vymysla 😝

zelmirka1
9. sep 2009

marina ved to ked zastanem s kocikom hned mrnci a vymysla...a vzdy mam pocit ze vsetky babetka okolo kludne sedia len moj Misko nie....

biela
9. sep 2009

Zeli, Oliverkovi sa páčilo, aj sa zapájal do aktivít čo som si myslela, že sa bude hanbiť, ale bol v pohodičke.
aj mne sa tam páčilo.

Marina, Adelka už sama chodí? ako ste oslávili rôčik? vidíš, ani neviem, či si tu už o tom písala, ak áno, prepáč.

marina.o.
9. sep 2009

zeli,to sme aj my taky 😉
biela oslavili sme ako sa patri 🙂 Mame fotky na picase(IP)Adelka zatial nechodi sama,ale v sobotu urobila styri krociky.Teraz zostane stat,nicoho sa nedrzi a smeje sa tomu 😀

marina.o.
9. sep 2009

biela,vyhrali sme 🙂

marina.o.
9. sep 2009

jupiiiiiiii, 0:2

violetka1
10. sep 2009

No baby- ake futbalistky!! Pravda- aj malemu sa futbal pacil, tiez kopel pri nom o 100/6
Bola som na kontrole...mam mesiac do terminu, som otvorena na 1cm a maly vazi cca 2900g. Mozno naberie este take kilo..ak sa nerozsypem. Uz je zostupeny dole a hlavku nahmatal dokino ze pekne nalieha na vchod.
Hlavicku ma dokonca o tri tyzdne vacsiu- v predtermine..to bude dáka mala strudla, ked sa narodi 😲

biela
10. sep 2009

ahoj vio,

prajem ti, aby ti ten mesiac rýchlo ubehol a aby aj pôrod prebehol OK.
budem na teba myslieť a rýchlo sa príď na koňa pochváliť. 😉

marina.o.
11. sep 2009

biela,pozerala som si foto-pekne 😉
pridaj aj nieco z Norska.

rodina
14. sep 2009

Babenky ahojte-je tu niektora?Potrebovala by som poradit ak viete.Pred rokom sme si kupili kocik na Bulvari,zlomila sa nam rucka a pani veduca nam neuznala reklamaciu,zevraj sme si to zlomili sami..Je to normalne?Poslali to vyrobcovi,tekze teraz budem 30 dni bez kocika-super,nie?Co by ste robili vy na nasom mieste?dakujem vam.

biela
14. sep 2009

ahoj rodina,ináč, dobrý nick 😀
skús ohľadom reklamácie v tejto diskusii
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

podľa mňa predajňa by mala zapožičať náhradný kočík, aj nám sami ponúkali, no my sme kupovali v martine a keď sme reklamovali, lebo tiež sa nám čosi zlomilo, tak sami nám núkali náhradný kočík.

najjednoduchšie je pani vedúcej povedať, že si zákazník vadu spôsobil sám, no ten kočík predsa má niečo vydržať, však vyrába sa aby sa používal denne niekoľko hodín, nie len cez víkendy. preto dobrý výrobcovia používajú materiály, aby kočík zniesol každodenné použitie.

o ochote, resp.o neochote predavačiek v tom obchode sa tu už popísalo 🙂 skús prečítať pár strán dozadu...

ja by som tam kočík nekupovala, majú to tam predražené ...

daj vedieť, ako si dopadlo, držím palce.

biela
14. sep 2009

rodina, skús ešte toto, vyzerá to byť aktuálnejšia duskusia

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

rodina
14. sep 2009

Biela si zlata-to som si citala.Mas nejake skusenosti s nakupom v Chrobaciku na Bulvari?Co hovoris na tie dve predavacky?

biela
14. sep 2009

rodina,
pár vecí som si tam kúpila, maličkostí, keď sa mi nechcelo ísť do mesta, lebo som skoro zistila, že je tam všetko akési drahšie. predavačky sú ako kedy... ja nemám zlú skúsenosť, vždy boli ochotné. ale ja sa dohodnem skoro všade, no keď príde na reklamáciu, až vtedy sa zistí, či sú skutočne také ochotné. chvalabohu, ja som nič reklamovať nemusela.
čo máš za kočík? akú značku?

rodina
14. sep 2009

Biela-je to polsky kocik,poslali to vyrobcovi-tak sme hrozne zvedavi ako to dopadne.Vies-nie je to nas prvy kocik nakolko mame druhe dieta,predtym sme mali dva-ale ani s jednym sa nestalo nieco take.Nehovorm,ze polske kociky su nekvalitne-zalezi na aky natrafis.Nahradny kocik?To oni neponukaju,ochota ziadna-dieta mam nosit asi na rukach.Ti poviem,ze mi je az do placu.

rodina
14. sep 2009

A moj nick?Nic ine ma takeho nenapadlo-ved rodina je pre mna vsetko.Ja sem ani nechodievam-len obcas-pretoze pri dvoch detoch sa to neda ani stihat.

zelmirka1
14. sep 2009

ahoj rodina
ja by som sa nedala urcite odbit s tou reklamaciou, oni vdzy skusaju povedat ze reklamaciu neuznavaju
nahodou dnes bol v Pravde vreckovy sprievodca reklamacie tovaru a tam pisu ze pri reklamacii do 12 mesiacoch je zamietnutie mozne len na zaklade odborneho posudku. No neviem, ja ked som mala problem tak som sa obratila o radu na zdruzenie pre ochranu spotrebitela a poradili mi. Ja som ta doteraz kupila tiez len par drobnosti
a predavacky moc mile nie su, aj ked v poslednej dobe sa mi akosi prihovaraju a snazia co ma prekvapuje tak
neviem ci maju krizu alebo sa zlepsili.

ahoj biela ako bolo v Yamahe ? Miskovi sa dnes pacilo, normalne sa smial tak som rada. Aj som to zaplatila na pol roka tak dufam ze ho to bude bavit lebo som vahala.

rodina
14. sep 2009

Zelmirka-kocik uz mame viac ako rok-bolo to nedavno-manzel to bol reklamovat a on pojde aj na sud skrz to.Tiez sa musime poradit s tym zdruzenimpre ochranu spotrebitela.Ved to nie je mozne aby sa nieco take stalo s kocikom.V tom obchode som kupovala aj ja,ale len doteraz.Predsa su aj ine detske obchody a milsie obsluhy.

zelmirka1
14. sep 2009

ak ho mate viac ako rok tak pisu ze "ak predavajuci zamietne reklamaciu musi byt v doklade uvedene komu mozete poslat vyrobok na odborne posudenie a ak to urobite tak naklady znasa predavajuci bez ohladu na vysledok posudenia. takze sa nedat presne ako manzel...

rodina
14. sep 2009

Zelmirka-oni to z tej predajne poslali vyrobcovi-oni si myslia ze samy sme si zlomili rucku-moj muz zuril-lenze oni nevedeli ze predtym si riadne nastudoval vsetky podmienky pre spravnu reklamaciu.Sme hrozne zvedavi ako to vsetko skonci...nemam z toho vobec dobry pocit.Hneva ma.ze nam neponukli aspon nahradu-napr.v predajni pre deti-to ponukaju.

zelmirka1
14. sep 2009

viem o tom, mali by automaticky ponuknut nahradu lebo byt mesiac bez kocika to sa proste neda
je to zase skusenosti a vystraha pre ine maminu ze ten obchod nie je dobry. spravne urobil muz, nedal sa a museli to poslat vyrobcovi. Oni najradsej zamientu hned v predajni a chcu mat pokoj. ach jaj je to des.

violetka1
16. sep 2009

ahojte sukmenovkyne!

zase som vas zanedbavala- nemam cas a bude to este horsie asi o takych par dni 🙂

ako sa mate?

wandeirra
16. sep 2009

rodina poslala som ti ip

biela
16. sep 2009

ahoj vio,

tak už sa ti to kráti... držím ti palce!

violetka1
16. sep 2009

Diky Biela..
No veru, moznoze buduci tyzden si ma tam uz aj nechaju- uvidime po kontrole. Uf..

a_rianna
16. sep 2009

vio držim palčeky, 🙂
potom daj vedieť ...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre