Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

dianecka
6. jún 2008

mimi, tam predávajú obkladačky alebo aj dlažbu????

dadus
autor
6. jún 2008

nie preto baby, ale radsej dosporit a urobit to poriadne, ako na kolene....asi tak som to myslela... 😀

svantica
6. jún 2008

dianecka maju tam aj dlazbu, my sme tam kupili obklad a dlazbu do kupelne a aj do chodby.vyslo nas to lacnejsie ako v beste 😀

dianecka
6. jún 2008

baby díky, určite tam mrkneme 😉

strunka
6. jún 2008

ajojte 🙂
dakujem za gratulacie 😵

inak ked rozoberate tie obklady, maju aj v stavebninach Garaj, ten ma obchod aj na kamennej aj pri vlakovom nadchode v tej jednosmerke co ide popri vlaku ale neviem presne nazov, a v baumaxe byvaju niekedy zaujimave zlavy a este je jedna predajna oproti vlakovej stanici na tej ulici, kusok dalej od eurotelu, a ak mate chut na vylety v polsku v castorame a leroy merlin ich je tiez spusta za celkom dobre ceny 🙂

dadus
autor
7. jún 2008

dobre ranko 😉 ake su dnes plany?

svantica
7. jún 2008

dobre ranko 😎
leni aj my sa pripajame vsetko naj 🙂
dadus no to este neviem,ale urcite nas cakaju nakupy a mozno nejaka ta navsteva 😀
dufam len,ze nezmokneme ako vcera, vy ste prisli v pohode?

dadus
autor
7. jún 2008

svanti akurat sme sadli do auta, ked sa to spustilo 😀 no ja asi pojdem na plienky do tesca je supis akcoska

svantica
7. jún 2008

aka?

dadus
autor
7. jún 2008

748sk za 3 balenia, fialove tesco plienky 🙂

svantica
7. jún 2008

dobra cena 😉

dianecka
7. jún 2008

ahojte
u nás sa už maká.....teda chlapi makajú 🙂 my kukáme a Dianka sa ide zblázniť z bágra 😀
dlažbu sma nakoniec predsa vybrali u Soukupa, majú veľký výber, dlho sme nevyberali, lebo malá tam lietala ako zbesnená a ak sme nechceli, aby niečo rozbila a v tom prípade by nás to vyšlo "o čosi" drahšie 😉, tak sme sa rýchlo rozhodli
momentálne dováram kurací perkelt

dianecka
7. jún 2008

a ešte baby....ráno ma šľaktrafoval.....malá sa zobudila o 5:03, som bola z toho hotová

dadus
autor
7. jún 2008

ahojte, no nas balkon sa ma robit buduci vikend tak som veru zvedava....ach jaaaj no co narobim, este dobre ze buduci tyzden bude prsat, aspon mi nebude luto, ze mala sa uz na nom nemohla capkat v bazene 😀

lahodacka
8. jún 2008

babiky, ahojte...mne uz z toho ucenia sibe..barok, osvietenstvo, renesancia, humanizmus a podobne kraviny...mirka pomooooooooooooooc...ide ti?

vavka33
8. jún 2008

Dadi,aj my sme boli vcera na akciovych plienkach 😀

mimi
8. jún 2008

vavka, ja uz ani nesledujem letaky, staci pozriet na MK a viem, ze su plienky v akcii 😀 😀

dadus
autor
8. jún 2008

no veru, ked sa oplati, tak sa oplati.... 😀

dadus
autor
9. jún 2008

a coze dnes tu nikoho nebolo???? 😕

dadus
autor
9. jún 2008

no takze dnes mam zasa monologovy den, ale neva...dnes som vysla z dmky ako na vianoce 😀 😀 😀 a to este stvrtinu veci co som chcela na poukazky nemali 😀 😀 😀 😀 no sme zasobene mliekom na tri zimy 😀 😀 😀

evkastipka
9. jún 2008

Pekny vecer Vam prajem, neviete mi poradit dobreho gynekologa v Ziline, alebo v Martine, ktory ma aj sono? Dakujem velmi pekne 🙂

dadus
autor
9. jún 2008

no pravdepodobne ti tu odporucia hartela 😀 ten je taky najviac spominany, medzi gyndosmi 😀

svantica
10. jún 2008

ahojte 😀
kde ste vsetky?

dianecka
10. jún 2008

ahojte
veru žienky užime si pekné počasie, od zajtra sa má zhoršovať ☹
my dnes ideme ešte na malý výlet na bikoch s deťmi
baby, ktoré sa učíte.....ako ste na tom? darí sa Vám???

lahodacka
10. jún 2008

ahoj dianecka, ale ani nehovor, neviem ako mimi, ale ja som uz v koncoch, uz mam z toho horucky....je toho dost, ale to som cela ja, vsetko na poslednu chvilu... ☹ Dnes ideme s mamou do Blavy a zajtra o siedmej rano mam skusky...nedavam tomu velku nadej, bude to taka priprava na BB...to uz mi bude viac lepit... 😅

dianecka
10. jún 2008

no tak Ti držím palec zajtra....takže hlavne v poho, poznám na vlastnej koži....si teraz myslíš, že sa mi to hovorí 😉 šak hádam to neberieš smrteľne vážne 😀
....a uži si hlavné mesto....... 😀 😀 😀

dadus
autor
10. jún 2008

JUUUJ BABULKY, ani neviete ako som rada, ze uz to mam za sebou, ked si len spomeniem na skuskove...tak mi je zle 😀

vavka33
10. jún 2008

Ahojte Zilincanky,ako sa mate? 😀

maryem
10. jún 2008

ahojte baby;
Lahodacka, tak tebe vela stastia zajtra 😉
Prosim vas,co chodite plavat,asi dadus aj kutina? maju vase deti tie latkove plienky, ci kupujete zatial tie jednorazovky? Neviete, ci sa daju tuna v ZA kupit tie dojcenske latkove, co zachytavaju prip. nehody? 🙂 na nete som nasla, ale ci sa to da aj tuna dakde.Dik 🙂

dadus
autor
10. jún 2008

kuk 😉
jej vavi nove foto, kocica 😎 🙂
maryem...ja kupujem tie plavecke, tie latkove, fakt neviem....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre