Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

fukylove
18. nov 2009

ahojte babenky, akosi som nestihala venovat sa netu - vypratavame vo velkom byt pred prerabkou a fakt nechapem, ako je mozne naskreckovat tolko veci v takom beznom byte 🙂)))))

marinka - dnes mas asi svoj prvy den s detickami sama doma, vsak?

marina.o.
18. nov 2009

ahoj fukylove,az buduci tyzden budeme same doma.Vcera prisla svokra a bude do nedele 😝

marina.o.
18. nov 2009

gabrielka,dnes sme boli na hlbokej aj doobeda aj poobede.Kde ste boli,ha??

mgurnak
19. nov 2009

ahojte..no konecne nejake foto marina...perfektne...tesime sa na vas..hadam aj buduci tyzdnen aj s matom..ozvem sa 😉

zelmirka1
20. nov 2009

ahojte...marina ty uz chodis na hlboku ? len s Miskou alebo uz behas so surodeneckym kocikom ? nech ta pekne tvoje kocky posluchaju... 😉
dnes je pekne tesim sa na prechadzku a maly stale spi....ako dobre 😀

marina.o.
20. nov 2009

ahoj zelmirka,uz chodime na hlboku v ,,poschodaku" 😀
Teraz sa sice kocikuje s babkou a krstnou len Adelka,lebo Miska spinka a nechcela som ju budit.S Miskou dnes uz von nepojdem.

fukylove
20. nov 2009

jeeej - marinka - aka je mala krasnucka 😉

marina.o.
20. nov 2009

dakujeme fukylove 😉 v skutocnosti je este krajsia 😉

janulik22
22. nov 2009

ahojte Zilincanky! Konecne som sa rozhodla zaregistrovat, lebo ma "trapi" nastrelovanie usiek mojej malej slecne. Ma 6 mesiacov a rada by som jej dala nastrelit nausnice (ma to byt menej bolestive ako ich prepichnutie ihlou). Vraj uz nastreluju aj niektori pediatri. Viete mi odporucit niekoho v Ziline?

zelmirka1
22. nov 2009

ahoj marina, kukla som foto...nadhera 😉 juj ja tak obdivujem maminy ktore maju deticky takto po sebe, ja by som bol uplne nemozna....Misko mi dava zabrat aj ked je sam...
inak dnes sme boli na nakupoch a uz zacina byt citit tie Vianoce, vsade tolko ludi, ja si to ani neuvedomujem
ze sa blizia sviatky ale tesim sa ze uz bude maly trochu aj vnimat ze sa nieco deje 😀

zelmirka1
24. nov 2009

dnes je v damskom magazine A. Vajda ktory robi plavanie s babetkami a super dovolenky s rybickami tak ak chcete kuknite o 12.20 hod.

marina.o.
24. nov 2009

Ahoj zeli,skoda,ze som si nezapla PC hned rano.To by ma veru zaujimalo.Ak budem mat cas,kuknem si to v archive STV.Na buduci rok by sme hadam aj isli s obidvoma drobcami.

zelmirka1
24. nov 2009

marina to neva lebo nakoniec moc vela toho nemohol povedat lebo magazin je rychlo rychlo aby stihli vela tem....ale my sme s nim boli a bolo fakt super takze urcite odporucam.
dnes som konecne vybehla pozriet niake darceky pod stromcek v meste a je z coho vyberat len treba cas a peniaze 😀 😀

marina.o.
24. nov 2009

ach,ja netusim,co bude s darcekmi...ale dufam,ze vsetko stihneme.Prinajhorsom napisem tatovi zoznam ako ked ide do potravin 😀 😝

katkaza
25. nov 2009

Ahoj
Marina graulujem k malej Miške...vidím,že máte podobný vekový rozdiel medzi drobcami 🙂 Aký máte kočík?My sme kúpili súrodenecký PaT,ale nie som moc nadšená a navyše si niekedy pripadám ako atrakcia.Ja som starý predala a teraz ľutujem,lebo Karolínka sa vydrží viesť najviac 5 minút a potom už pochoduje.
Zelmirka to si len ty myslíš,že by si nezvládla dve malé deti,možno by si bola prekvapená,pri druhom je to úplne iné 😉

zelmirka1
25. nov 2009

vitaj katkaza, ako sa mate ? som ti aj pisala smsku ked sa maly narodil, dufam ze vsetko bolo fajn a ste v pohode.
inak to je super ze ti Karolinka pochoduje, lebo moj Misko sice uz tiez chodi ale na prechadzke ide len svojim smerom a vydrzi len chvilku a dost.
ja viem ze druhe je ine, ten stres ako pri prvom urcite nie je, clovek uz ma nadhlad a skusenosti ale akosi tusim ze by som bola uplne hotova, lebo mam len jednoho drobca a na moju psychiku je to narocne az az. A to mam manzela ktory mi dost pomaha. Takze sa sklanam pred takymi maminami ako ty, marina atd. A tisko zavidim lebo urcite bude fajn ked budete mat maly vekovy rozdiel lebo sa neskor spolu zahraju a budu mat k sebe blizko.
Drzkaj sa a ked maly podrastie pridi nas pozriet do MC Levik, v tej skole pri drevenej krave mam sluzby v materskom centre.

marina.o.
26. nov 2009

katkaza,aj ja gratulujem k babatku 😉 My mame surodenecky kocik.Vola sa Habercorn maxi.Zatial sme s nim spokojny.Nasa Adelka nastastie vydrzi v kociku.Ked ju dam chodit,tak mi uteka kade-tade 😀
Tu Vasu zn. kocika nepoznam.
zeli,diky za poklonu.Ty by si to zvladla lavou zadnou tiez 😉 Este Ta tu presvedcime na druhe 😝

katkaza
26. nov 2009

Zelmirka niekedy určite prídeme,ale presťahovali sme sa do mesta,takže bude to trošku komplikovanejšie.Ja prechádzky teraz riešim iba v tesnej blízkosti domova,lebo Karolínka tiež pochoduje svojím smerom a niekedy mám dosť...
Marina pôjdem si pozrieť váš kočík na nete,my sme museli kupovať tento kvôli výťahu...inač som chcela,aby bolo pre deti sedenie vedľa seba,lebo takto je Karolínka vo vzduchu a mylý pomaly na zemi.Keby som to ale povedala mm,tak ma určite zabije,lebo sme ho kupovali,keď som bola tehu a náš sme museli predať 😒

zelmirka1
26. nov 2009

katkaza nevedela som ze ste sa prestahovali, to by si mala daleko, radsej daj vediet ked budes v meste kocikovat
pridem kuknut ten surodenecky kocik s Karolinkou a Jojkom. Inak to je Jozef ?

marina.o.
26. nov 2009

zeli,dnes sme boli na poradni.Nemali ste ist aj Vy?Boli ste zapisani pod nami.
katkaza,my mame sedenie za sebou.Vedla seba by som mala problem do vchodu,lebo mame uzke dvere do panelaku.My sme hladali kocik,aby bol co najmensi po zlozeni.Je este kratsi na dlzku ako Adelkin Baby desing.Robi to az 15cm.

fukylove
27. nov 2009

ahojte babenky 🙂 tak zase po case sa hlasim aj ja... konecne sme prestahovani a tak na na nasom bytiku sa moze zacat poriadne makat... 😀

co sa tyka Vianoc - juj - ja uz mam vianocnu atmosferu doma - ja som tento rok uplne hotova z Vianoc - asi mi "sibe" z hormonov 😀 😀 😀 😀 uz som si musela aj doma postavit vianocny stromcek - este ze to manzelikovi nevadi, asi je pod vplyvom mojich hormonov 😉 😉 😉

dnes idem piect svoje prve bezlepkove medovnicky - no sikulka som si do cesta zabudla primiesat sodu bikarbonu a tak som sama zvedava, co z toho cesta nakoniec vznikne 😎 😎 😎

babenky - kam chodite k pediatrom? lebo som zacala uvazovat nad tym, kam sa prihlasime 😉

zelmirka1
27. nov 2009

marina to si ma dostala, mame ist 17.12. tak kto tam bol zapisany ? inak maly sa vola po manzelovi nie po mne...
zeby som si pomylila termin ?

marina.o.
27. nov 2009

ahoj zeli,ja viem,ze sa vola po manzelovi.Take priezvisko tam bolo.Mozno maju s takym priezviskom niekoho.

marina.o.
28. nov 2009

ahojte,
fukylove a kde ste sa stahovali?Medovnikmy sa podarili?Ked spominas stromcek,tak ja si neviem predstavit,co s nim urobi nasa Adelka 😀

katkaza
29. nov 2009

Ahoj
Zelmirka je to Jozef 😀 Pod vplyvom hormónov som nakoniec dala na manžela a dnes sa všetci čudujú,aké mame exotické meno🙂))
No keď sa budeš chystať do mesta,môžete nás prísť pozrieť...Ja som súrodenecký kočík zavrhla a malého nosím najnovšie vo vaku 🙂

marina.o.
30. nov 2009

katkaza,to mas co za vak?Nie je mu tam zima?

zelmirka1
2. dec 2009

ahojte
baby ved tu nikto neprispieva.... ☹ akoby ziadne maminy v ZA neboli...
kde v meste byvas katkaza ? nahodou ten vak je podla mna super, mna mrzelo ze som maleho nenosila lebo som vahala s kupenim manduci a nakoniec uz bol velku aby som ho vlacila 😀
pekny den vsetkym prajem

mgurnak
2. dec 2009

asi sa tu nikomu nic nechce...sa ani necudujem, ked je take pocasie..baby, a idiete s malymi niekam na mikulasa? deje sa tu v ziline vobec nieco?

zelmirka1
2. dec 2009

deje, ma byt na namesti myslim v piatok, v sobotu v Dubni...

marina.o.
2. dec 2009

ahojte,zeli my tu prispievame stale 😉 asi si zalozime sukromnu temu 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre