Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

fukylove
10. mar 2010

zelka - veru nestras 😀 😀 😀

zelmirka1
10. mar 2010

ved nestrasim, len radsej tichucko uzivaj ked je dobrucky lebo sa to fakt meni postupne ako rastie babo.
Dnes som isla domov Z Dubna a maly mi vbehol pri benzinke do toho arealu kde predavaju zahradne domceky a vselico, vliezol do psej budy za 288 EUR a bola som jasna. Nemohla som ho vytiahnut lebo som sa do nej nezmestila tak na mna kukal cez mini okienko a musela som cakat kym vylezie sam 😀 😀 😀 Som sa nasmiala riadne, tak ho to bavilo, mal to ako domcek z dreva.

marina.o.
11. mar 2010

zeli,to musela byt zabava 😀 asi tam nabehnem s Adelkou 😀 😀

magda22
11. mar 2010

Ahojte,
prosim vas pekne mamicky, neviete mi odporucit dobreho pediatra v Ziline, v centre, pre mojho synceka.
Dakujem mnohokrat za reakcie!
Magdus.

marina.o.
11. mar 2010

ahoj magda,my chodime do nemocnice.Tam je detska poliklinika.Nie som zilincanka,tak mozno Ti poradia zilincanky 😉

magda22
11. mar 2010

Marina, vdaka za reakciu, ja len naozaj neviem ku komu ist, nemozem len tak prist na polikliniku a vojst do dveri, ktore mi budu najsympatickejsie.
Prosim poradte mi niekto, dakujem..
Magdus.

marina.o.
12. mar 2010

magda,ja chodim k dr.Sulekovej.Tu co sa stretavame na MK,tak kazda ma ineho pediatra.Len o jednej babe viem,ze mame spolocneho.Je to vec nazoru.Uz sme to tu parkrat rozoberali,tak si skus pozriet starsie diskusie.

vejula
12. mar 2010

ahojte kočky 🙂

katherine, kukám že mám rovnaký termín pôrodu 😝 ... Ale ty sa chystáš rodiť do ZA, čo? Bo ja do CA, tak to sa asi nestretneme 😒

Inač kočky ste tu niektorá zo sidliska hliny??? Že by som potom mala s kým chodiť kočíkovať 😝 Bo tu nebávam dlho a nemám tu nejako vela známych s ktorými by som chodila na prechádzky 😕

A tiež som rozmýšlala nad tým pediatrom, a neviem.. Rozmýšlam že pri polícii čo je to stredisko zdravotné tak tam pozriem mám to aj najbližšie a snad tam budu nejaký doktori na urovni.. Vy máte akých detských lekárov? Máte niektorá aj v tom stredisku pri Policii???

marina.o.
12. mar 2010

vejula,pri policii je tusim dr.Mrazova,tu si chvalia.

vejula
12. mar 2010

hej???? Tak sa skusim tam popýtať 😉 To by som mala aj najbližšie, to by bolo faaajn...
marina ty si v nemocnici, že? A kde v ZA bývaš???

fukylove
12. mar 2010

ahojte babulky 🙂

po vecernom kupani a papkania sa hlasime 🙂

maly je ako anjelik 🙂

vejula - som ta dnes zazrela u nas v marcovkach 😉 marinka byva na vlcincoch, ak ako aj ja... na ktorych hlinach byvas?
ja som volila pediatra tiez podla toho, aby sme to mali blizko a moja mamina tam poznala iba jednu... tak testujeme... 😉

ides teda rodit do CA? 😉 planujes aj nadstandard?

marina.o.
12. mar 2010

vejula,fukylove uz prezradila,kde byvam 😉

vejula
12. mar 2010

takže ste obe vlčinčiarky???
No ja bývam oproti bille, ani neviem hliny kolko to su 😅 ... Ja rozmýšlam že vyskušam tu dr. mrázovu,ale vraj má už dosť plno tak neviem či ma zoberie, a ak nie tak ešte popozerám...

fuky ty máš kde detsku lekárku???

fukylove
13. mar 2010

veulka - ja mam tu pri Kauflande - pesi je to s kocikom tak maximalne 15min... chceme chodit na poradne s kociarikom 😉

a k Bille to zase tak daleko nie je... ja rada chodim na Bulvar - som zamilovana do DM drogerie 😉 😉 😉 a co su to za hliny - veru ani ja netusim 😉 😉 😉

marina.o.
13. mar 2010

fukylove,aj ja som zamilovana do DM-ky 😉

katherine27
13. mar 2010

Vejula ja mám vybaveného Babjaka a chcem byť v apartmane s MM 🙂 , ale doki má aj nejakú dovču a potom seminár, takže to všetko závisí od toho, kedy sa malé bude pýtať von..ak to bude tie dni, čo dúfam, že nie, tak asi pôjdem do CA..
...áno, termín podľa MS 9.4., ale podľa sona vždy o týždeň skôr , no a ja to tak cítim, že to bude ešte skôr, mám už dosť silných poslíčkov, takže myslím, že skôr to bude v marci..uvidíme..baby ohľadom tých pediatrov, ja som tiež z Vlkov, idem chodiť tiež do Žilpa pri Kauflande, mne kamoška poradila - Lendelová, Janošová alebo Hudecová..čo myslíte, pozná niekto? 😉

fukylove
14. mar 2010

marinka - budeme chodit spolu vetrat deticky a penazenky ??? 😀 😀 😀

katherine - ja chodim k Janošovej - bola to jedina doktorka, ktoru som poznala... zatial mame u nej len jednu poradnu za sebou, ale bola uzasna... a hlavne bola velmi nadsena z nasho drobceka, lebo nechapala, aky je pokojny a vobec mu nevadilo, ze ho vyzliekam, obliekam a ona ho prezerala... ani nazaplackal.... 🙂
teraz v stredu ideme na dalsiu poradnu -resp. iba na krvicku, lebo malemu musia skontrolovat bilirubin v krvicke... tak predpokladam, ze tentokrat to bez slziciek nebude....

tie ostatne dve nepoznam.... 😉

a ked kukam - ze mas vybaveneho doktora 🙂 ja som bola dohodnuta s primarom v Cadci, dokonca na tento posledny stvrtok sme mali dohodnutu prvu poradnu psolu, kedze bol na dovolenke.... no a ako sa hovori - zakon schvalnosti.... malicky sa vypytal na svet prave cez jeho dovolenku 🙂)))) ale krasne sme to zvladli s personalom, ktory bol k dispozicii na oddeleni... 😉

fukylove
14. mar 2010

ozaj - babulky - idem sa este pochvalit 😉

pomalicky ale isto zacinam balit na nahradnom bytiku a hrooooozne sa tesim, do konca buduceho tyzdna budeme uz nastahovani v nasom prerobenom 😀 😀 😀

ja som naposledy bola na nasom bytiku, ked este vyzeral ako stavenisko a teraz uz len musia dat plavajuce podlahy a osadit dvere... juj - sa tesim... manzelik mi nechcel nic nafotit, ze to bude prekvapko... tak sa uz neviem dockat, ked budeme doma 😀

zuzub
14. mar 2010

ahojte 🙂
evi, tak ako doma? už si zvykáte?malý je strašne zlatý 😵 a koho si ozaj mala nakoniec pri pôrode?
čo más tú doki, tak berie ešte nových pacientov? ja by som tiež chcela mať doki pre malého na vlkoch lebo sa mi nebude chcieť kadetade trepať...

marina.o.
14. mar 2010

fukylove,tak to je fajn,ze uz budete vo svojom 😉
Uz sa tesim na to vetranie 😀 😀

katherine27
14. mar 2010

Fuky ja si tiež myslím, čo má byť bude...dohodli sme sa, že ak to nebude do 29.3. tak si CRN a uvidíme, čo bude ďalej...ak sa bude bábo pýtať vtedy, keď tam nebude, tak zistíme kto má práve službu v ZA alebo pôjdeme priamo do CA...maličké si povie ako to chce a kde.. 😉
diky za recenzie na doktorku, tento týždeň si to chcem ísť vybaviť, resp. aby o nás vedeli..
jáááj, ako ti závidím, že už máš po..už aby sme aj my mali, a hlavne nech je babo zdravé 🙂 🙂 🙂

zelmirka1
14. mar 2010

ahojte
tak my sa mame nic moc, maly mal v sobotu striedavo cez den teplotu, nevedeli sme preco, stale mrzuty a placlivy
a dnes som zistili ze mu rastu ocne zubky tak asi to bolo z toho. Juj trapi sa chudatko, cely vikend mi visel na krku a nechcel nic robit. Vidim ze onedlho tu bude zase kopec cerstvych mamin...

marina.o.
14. mar 2010

Ahoj zeli,my sa mame tiez nic moc.Neboli sme vonku skoro cely tyzden.Nasjkor mala soplik Adelka a potom Miska.Adelke tiez asi pojde ocne zubky.Zacina sa jej to tam beliet,tak sa tesime....ako to budeme zvladat.

fukylove
15. mar 2010

zuzi - malinky je pokladik, akurat na zacalo hrozne trapit brusko... tlaci ako sialeny a neda sa mu vykakat... tak masirujeme, natierame PUPIKOM, zacala som mu davat SAB Simplex a som zvedava, ci to pomoze... lebo sa tak hrozne zacal trapit... ach jaj.. zatial mu najviac pomaha,, ked je na brusku - tak ked som pri nom cez den,tak ho nechavam spinkat tak... alebo mi spinka na hrudi... ked sa nevie upokojit... mamina mi sice nadava, ze ho rozmaznam... no ale ked vidim, ako sa chudacik trapi... nemala by som to srdce ho nechat v postielke...

dr. Janosovej som volala asi v januari, nemala s tym problem co sa tyka noveho cloviecika - tak si myslim, ze by si nemala mat problem ani ty... co bolo pozitivne, vsetky nase marcovky museli ist k svojej pediatricke este pred porodom, my sme sa na vsetkom dohodli pekne krasne cez telefonik... sa este smiala - ze na co by som chodila, ked babatko mam este v brusku 😉 posielam ti telefonne cislo do IP 🙂

katherine - vsak uz aj ty to mas za par 🙂 neboj... ani sa nenazdas a budes mat drobceka tu 😉

dnes som myslela, ze pojdeme vonku na poriadnu prechadzku... vidite, co sa tam deje? rano 10cm na aute.... teraz taka chumelica akoby mali byt vianoce :( boooze... to je hroza... inak - vraj vo stvrtok ma byt 8 - 12 stupnov.. tak sama som na to zvedava... ci sa dr. Ilko iba zase nesekol... 😠

marina.o.
15. mar 2010

fukylove,to pocasie nema chybu...zajtra idem na poradnu,tak dufam,ze aspon vtedy bude pekne.
Miske som tiez davala sab simplex,pred kojenim a veru nemala problemy.Pokym som kojila,tak to papala stale.

zuzub
15. mar 2010

diky, evi za ten tip na doki 😉 ja doktorov na vlkoch vôbec nepoznám 😒 určite jej zavolám.s tým bruškom to nemáte ktoviečo, ale u chlapcov sú vrak takéto problémy častejšie ☹ počasie je fakt hrôza, normálne ako vianoce keby mali prísť 😀

vejula
15. mar 2010

jaj kočky tak vy máte chorých drobčekov 😒 No tak rýchle uzdrasvenie prajem.

fuky takžwe máš malého anjelika hovoríš 😵 joj ako ti závidím už aj ja by som chcela mať drobčeka von z bruška 🙂

Inač ja som dnes bola v tom zdravotnom stredisku úpri policii a že rovno navštívim tu dr. Mrázovu ale ked som otvorila chodbu kde boli pediatri tak som rýchlo zapuchla lebo tolko chorých detičiek po kope som asi ešte nevidela, tak som nechcela roskovať pár týždnov pred pôrodom ochorieť 😕 Potom neviem kto by potom tlačil za mna 😅 ked budem chorá a slabá ako mucha... Tak to všetko asi len telefonicky obvolám 😝

katherine, tak možno sa ešte stretneme v Čadci, aj ked ja sa cítim až na ten apríl. možno prvého 😀 malý blázonko 😝

stonozka
16. mar 2010

Ahojte maminy, vie mi niekto poradiť detskeho stomatologa v žiline? no môže byť aj pre dospelých pokial ma kladný vzťah k detom... dakujem za tipy...

fukylove
16. mar 2010

marinka - ako ste dopadli na poradni?

my ideme zajtra rano - teda iba na krvicku, ale budu nas aj vazit a chcem zistit, ci by nam teta doktorka nieco nepovedala k tomu nasmu neposlusnemu brusku...

vejulka - maly je fakt anjelik... az na to jeho brusko... ale dufam, ze sa to casom zlepsi, lebo zosediviem... 😒

magda22
16. mar 2010

ahoj,
dnes sme boli v ambulancii mudr. mrazovej a zrejme este prijima novych pacientov, ale ma ich dost, keby daco, je tam este zopar pediatrov, na halkovej, oproti policii,
a dakujem za rady mamickam, ktore radili
m.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre