Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

zelmirka1
21. jún 2010

ahojte
tak nam zase prsi. No hruza ☹
Ja som bola prvykrat prec od Miska aj na noc, stravila som vikend v Piestanoch s kamoskou, sme si nasli taky beaty pobyt a bolo to super, vrelo odporucam lebo som si prvykrat naozaj oddychla odkedy sa maly narodil. Trochu som bola nervozna ale maly bol uplne OK, ani si na mna nespomenul 😀
Mam pocit ze to akosi viac teraz leti ten cas, prvy rok sa mi zdalo opacne ale teraz sa mi zda kazdy den Misko iny a vacsi a uz je v pohode aj bezo mna, take zvlastne.

marina.o.
21. jún 2010

vitaj barborka 😉
zeli,ja zistujem,ze som asi citliva na pocasie...zakazdym,ked rano prsi ma desne boli hlava 😖 My sme tiez skusili,ako zaspi Adelka bez nas 😉 V piatok sme boli s manzelom v kine.Boli u nas moji rodicia.Misku som uspala ja.Potom sme sa vytratili prec a Adelka v pohodicke...hrala sa a potom sa sama vypytala spat a moj ocino ju uspal 🙂 Ona je taka potvora.Poobede ma ani nechcela,ked sla spat.Zavesila sa na deda a ten ju uspal.

zelmirka1
21. jún 2010

no vidis marina, ked si spomenie ako maly reval ked som kedysi isla aj na zachod tak veru je to zmena, rastu rychlo a uz su to samostatne potvorky....maly ked som prisla ma objal ale hned zase bezal sa hrat dalej, takze som mu asi ani nechybala, hlavne ze som si myslela aka som nenahraditelna 😀 😀

marina.o.
21. jún 2010

zeli,uz su velky naco by sme im boli 😀 ja som bola prekvapena hlavne preto,lebo mojich rodicov vidi tak raz za mesiac mozno aj menej a nemala problem 😉

ma.senka
21. jún 2010

caute kocky - no tak toto vam veru zavidim. na toto som ja este nedozrela ☹ misko cez den je bezo mna OK, ale vecer na zaspatie a na noc nikoho okrem mna neznesie. uz aj citim, ze ma to unavuje, pretoze naozaj sa nemozem nijako odreagovat. najhorsie je, ze sa mi zda, ze aj cez den sa nam to kazi... zobudza sa cez obed s velkym placom ked ma nevidi. kedysi sa zobudzal s usmevom. aj v noci, lezim vedla neho a zobudi sa s krikom mama mama. neviem ci sa mu nieco sniva, ale toto je za posledne 2-3 tyzdne dost caste.... a to som myslela, ze cim dalej tym bude na mna v tom spani menej naviazany...

marina.o.
21. jún 2010

baby,inak musim povedat,ze Adelka som mnou zaspava len poobede.Vecer ju uspava tato.My mame deticky rozdelene 🙂 Misku okupem,nakrmim a uspim ja a Adelku obriadi tata 😉

fukylove
21. jún 2010

@marina.o. - majulka - v sobotu idete na ten Beh? aj sa treba dakde zaregistrovat? ci ako???,

a to pocasie - ani mi nehovorte.... navyse sme boli cez vikend u svokrovcov.... juuuuuuuuuuuj, myslim ze na poriadne dlho poslednykrat... lebo inak by ma zavreli za vrazdu 😀 😀 😀

barborrkaa
21. jún 2010

ja som bola na noc prec od timei (2roky mala vtedy) teda na 5dni,ked som bola v porodnici a nemohla som to bez nej vydrzat.inak ona nema problem byt bezomna.teraz bola na tri dni s babkou v blave,bola na kardiologii na kontrolu a ja som musela ostat s mladsiou natalkou (7mesiacov) doma.ked odchadzali,tak mi len od schodou zakricala,ze ide prec a hotovo..takze celkom ok.natalka je zas s uspavanim bez problemu,len ju polozim do postielky a ona zaspi sama 🙂))

ma.senka
21. jún 2010

@barborrkaa - barborka - tak to mas ozaj super... postielku my mame len na paradu 😎 obcas tam miska dam, ale on si len tam robi srandu ze ide tam ha ha uklada sa na vankus a tak a ked ho tam necham a odidem tak spusti rev ze az... 😖 tak zas skonci u mna 😀 no je to laska nekonecna skratka 😀

barborrkaa
21. jún 2010

@ma.senka to ja som mala tak timeu,doteraz spava s nami.natalku som hned ako sme prisli s porodnice domov hned dala do postielky.dokonca aj v porodnici som skoro nikomu nedovolila ju nosit.tak si asi zvykla.timka len mrnkla a hned sme ju brali.ale natalka je celkovo velmi kludne dieta..nastastie,pretoze timka je velmi akcna 🙂

marina.o.
22. jún 2010

fukylove,ideme na beh dufam,ze bude pekne 😉
http://www.behprezivot.sk/beh.html?c=zilina

marina.o.
22. jún 2010

barborka,nase babenky spavaju len v postielke,ale my to mame tiez ako vy 🙂 Adelka je akcna a Miska je maly anjelik.

ninkaa89
22. jún 2010

ahojte maminky, viete mi poradit nejakeho dobreho detskeho lekara - pediatra? 🙂

marina.o.
22. jún 2010

ninkaa,my chodime dr.Sulekovej do nemocnice.Zatial sme s nou celkom spokojni.

barborrkaa
22. jún 2010

natalka.tym,ze je taka kludna si ju tak nejak viac vychutnavame.pri timke to take nebolo,asi tym,ze bola prva.aj tie stresy z tych doktorov a to neustale chodenie po nich.esteze mame uz po tom.mala otvoreny duktus na srdci,tak jej to pred rokom v blave zatvarali katetrizacne.sme si uzili aj zapal stredneho ucha a aj ine veci..brr,ked si na to spomeniem som rada,ze to vsetko uz skoncilo

marina.o.
22. jún 2010

barborka,tak ste si uzili.Ale hlavne,ze ste teraz OK 😉

barborrkaa
22. jún 2010

ved to,uz si vsetko len uzivame.sem tam nejaka kontrola tak raz za pol roka a kontroly v BA uz skoncili 🙂

rozala111
22. jún 2010

Ahojte, som sice z BB, ale chcem sa spytat, ci poznate v ZA nejakeho dobreho detskeho krcneho. Moj synovec mava opakovane sopliky a z toho zapal priedusiek, stale berie antibiotika a po dobrati je do tyzdna chory. Chodi do skolky. Ak mate nejake typy aj na detskeho pediatra budem rada. Sestra byva na vlcincoch.

marina.o.
22. jún 2010

rozala,ja tu byvam dva roky.Rada by som Ti poradila,ale nepoznam tu lekarov,akurat pediatricku.

zelmirka1
23. jún 2010

sukromny krcny lekar je napriklad Mazur, dost ho chvalia, bola som u neho aj ja a bola som spokojna,
neviem ci je aj detsky ale podla mna ano
http://www.krcne.szm.com/kontakt.html

zelmirka1
28. jún 2010

ahojte
tak vidim ze stale nikto neprispieva.....hm hm
ja som bola na vikend v CR, mali sme super vylet ku svokrovcom len keby to nebolo tak daleko, maly bude asi ako ja ze nerad cestuje autom 😒
prazdniny sa blizia, dufam ze bude pekne a uzijeme si trochu slnka, uz chcem malemu napustit bazen.

biela
28. jún 2010

Želi, má byť celý týždeń teplo, kľudne napusti, prídeme sa aj my okúpať? 😉
som bola v sobotu na burze v levíkovi, ale len tak pozrieť baby, ty si čo nebola? nepredávaš veci po Miškovi?

zelmirka1
28. jún 2010

ahoj @biela, prisla by som ale boli sme v cechach, skoda lebo by som velmi rada predala tie veci, urcite by niekomu este posluzili. Kludne pridite s Oliverkom, bazen mame velky, aj minismyklavku do neho a maly sa v nom straaaasne vytesuje. Len aby pocasie bolo, prave ho manzel cisti, rano napustime vodu a poobede sa kupeme 😀 . My ho zakryvame takze voda vydrzi dalsie dni. Aka bola burza boli ludia ?

biela
28. jún 2010

Zeli, ja som bola len na začiatku, baby sa vybaľovali, tak neviem, či bolo veľa ľudí. my sme sa potom ešte hrali na tých preliezkach dolu, s Olim sme si sadli na ten kolotoč a tatino nás točil, no krása, keby nás niekto videl, tak si pomyslí, že "rodinka úžasných" 😀
Zeli, ak sa bude dať, tak určite prídeme, môžme sa dohodnúť na štvrtok, to nič nemáme, možno aj v stredu. len neviem, kde presne bývaš, ale môžem ti potom zavolať a ty ma budeš navigovať. 🙂

fukylove
28. jún 2010

zeli - pridem na vypredaj??? 😀 len musim urobit poriadky vo veciach Sebkovych... lebo teda moj nakupny osial bol fakt uuuuuuzasny... 😀 ale co viem isto, budeme potrebovat bodycka - od velkosti 80 😀 lebo vyzera to tak, ze 74ku mam na kompletku vsetko... nosime totiz uz 68 a aj ta nam miestami zacina byt mala 😀

marina.o.
29. jún 2010

ahojte maminky,my mame vo vypredaji len dievcenske kusky 😀 😝

fukylove
29. jún 2010

@marina.o. - nas tatik kdesi posral programovanie a mame pipika.. a veru ruzova sa mu velmi nepozdava 😀 😀 😀

marina.o.
29. jún 2010

ale nasli by sa urcite aj chlapcenske veci 😉
Tatik si musi opravit masinu 😀

fukylove
29. jún 2010

@marina.o. - tak to teda dufam ze opravi 😀 hehehe... a ten tvoj by si mal tiez - predsa len, babam by sa zisiel bratcek 🙂

fukylove
29. jún 2010

aaaaaaaaaaaaa - pridavam par foto z vikendu 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre