Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
vejula
15. júl 2010

@rivatha jj ja som na solinkach často, určite dam vedieť ked budem na solinkach

maruska223
16. júl 2010

Ahojte. Nie je tu nejaka maminka zo Zilina resp. okolia, ktora ma kocik X lander X twin pre dvojicky?? Verziu z roku 2009 alebo 2010?? Alebo aspon nepoznate niekoho, kto tento kocik ma?? pekny den prajem

fukylove
16. júl 2010

@marina.o. - bude augustova zuuuuurka???? 😀 parada.... Mirko ma na konci jula narodky, ja na zaciatku augusta 😀 tak mozeme aj oslavovat, ruka hore.... 😀 😀 😀
(asi mi teplo nerobi dobre, take napady mi behaju po rozume 😀)

marina.o.
16. júl 2010

takze to nebude 😢 to mas len z tepla?....

zelmirka1
16. júl 2010

no teda vidim ze na MK sice nie ste ale sa stretavate... 😉
ako sa mate @fukylove a @marina?...teplejsie a teplejsie....ja vzdy vybehnem s kocikom s odhodlanim vsak teplo mi nevadi, mam ho rada a ked idem domov na Borik hore kopcom tak uz sa skoro plazim za kocikom 😀 😀 😀
Nastastie vydrzime aj doma v bazene. A obcas ma prepadne chut maleho oducit do plienok a on ma ignoruje.
Marina ako je na tom Adelka? Ked povies ze ste bez plienok tak sa ideme s Miskom hanbit. 😀
Chystame sa 1.8. na dovolenku tak sa tesim....

fukylove
16. júl 2010

@marina.o. - mooooja, a co tak smutno? urobime detsku party u nas na byte 🙂 Adelka nam ukaze, co vsetko popratat pre buduci rok 😀 teraz troku oddychnete u Vasich, my na Orave a potom sa mozeme opat stretavat... ak sa nahodu nevidime - tak si oddychnite a uzite u tvojich rodicov 🙂

@zelmirka1 - teplo, teplucko, teplejsie, najteplejsie 🙂 mne to tiez nevadi - ja som augustova... malemu sice to teplo moc nesmakuje, ale da sa... bazenik sice mame tiez, ale akosi ho nemame kde nafukat, kedze nam chyba zahradka... ale ideme na par dni na Oravu, tak ho zoberiem, ak by bolo krasne horuco, tak sa maly vyclapka... 🙂
Sebko je uz taky mensi sumo zapasnicek - mame 4,5 mes, ratam ze uz mozno aj cez 8kg a nosime oblecenie 74 (6-9mes)... ked to takto pojde dalej, tak ked bude dospely, bude ako mrakodrap 🙂
a drzkam palceky, aby sa Miskovi zapacilo aj bez plienociek 🙂 moj brasko sa to "naucil" az ked mal 3 roky, a to som ja mala necele dva a uz fungovala bez plienok... chlapcekom to asi trosku dlhsie trva 🙂

fukylove
16. júl 2010

@zelmirka1 - jaaaaaaaj - a este som zabudla... kam idete na dovolenku?

zelmirka1
16. júl 2010

@fukylove veru aj ja vidim ake su baby sikovnejsie a naucia sa rychlo bez plienok...nestras ze do 3 rokov, musime skor lebo buduci rok uz musim do roboty a s plienkou neviem neviem...
ideme do Ruzbach, je to opat dovolenka s babyplavanim, boli sme aj minuly rok ale inde a boli velmi spokojni, lebo vsetko tam bolo zariadene pre deti, nikomu nevadili place proste sme tam boli partia s detickami a bolo super.

marina.o.
16. júl 2010

fuky,nie som smutna 😀 len som sa zlakla,ze tie napady su z tepla a nic sa konat nebude.My budeme doma tusim od 9.8. a potom mozeme zuuurovat 😉
zeli,neboj,aj my mame plienky.Aj ked si Adelka poctivo posedi na nocniku....zajtra ideme k nasim,tak tam bude chodit s holou 😀

fukylove
16. júl 2010

@marina.o. - jaaaaaaaaaaaaaj, tak toho sa neboj 🙂 urobime si baby party 😀 mne tieto napady udru do hlavy kedykolvek 🙂 🙂 🙂 len v teple asi castejsie 🙂 a kedze co nevidiet bude mat narodky aj Adelka, tak oslavime all in one 🙂
a Adelka sice posedi na nocniku, aj poctivo, ale ako som videla, tak to ma ako sedatko 😀

@zelmirka1 - neboj, ked pride jeho cas, tak to pride... aj ked mamina mi hovorila, ze brasko dostal v 3r. asi dva vychovne "cap" po zadku, lebo za toho boha sa nechcel vzdat plienok... ale potom mu to uz doslo.. a inak - on vobec nenocnikoval, na neho zabralo to, ze moze rovno ako velky chlapi - do zachodika 🙂

marina.o.
16. júl 2010

uz sa tesim na tu oslavu 😀

kutina
21. júl 2010

Ahojte maminky a tehulky . MC Levík Vás pozýva na prednášku o prenatálnom vývine dieťatka, 29.7.10, štvrtok 17:00 , cafe and play - hliny VI. Prenášajúci: Mgr. Daniela Kozinková. Bližšie info 0911 627 559

barborrkaa
25. júl 2010

ja ked som chcela oducit timeu od plienok,tak som jej ich proste vyhodila..bolo leto,tak ked sa pocikla,tak to tak nevadilo..mojej svagrine syn prestal nosit plienky,ked mal viac ako tri roky..kazde dieta si najde svoj cas 🙂

barborrkaa
25. júl 2010

ukazem vam moje kocky 🙂

marina.o.
26. júl 2010

ahojte maminky,my sme boli na tyzden u majich rodicov.Tusim sme este vystihli pekne pocasie 😖
barborka,su to veru kocky 😉 pozeram,ze Natalka a Miska su skoro rovnako stare 🙂

barborrkaa
27. júl 2010

@marina.o. je tamlen nejaky tyzden rozdiel..ak sa mozem opytat,tak miska ti uz stvorkuje?natalka sa snazi,ale moji svokrovci maju problem,ze sa nechce staviat na nohy

marina.o.
28. júl 2010

barborkaa,Miska sa tiez snazi,ale nic moc.Ona sa plazi a to takym stylom ako keby oplavala kraula 😀 Obcas sa jej podari urobit aj krok na styroch,ale nejde jej to.Ja to neriesim...niektore deti ani nestvorkuju a hned chodia.My sme taky lenivi,lebo sa nam ani sediet poriadne nechce 😎

barborrkaa
28. júl 2010

Aj ja som povedala,ze natalka je pohodlna.Len mi ju vsetci porovnavaju s timkou,ta bola take zihadlo...ja to tiez neriesim,na to tu mam inych ludi,co to riesia za mna 🙂 podla mna ma cas a este je aj taky puco buclaty..ma skoro 10 kg 😀

marina.o.
28. júl 2010

ja tiez radsej neporovnavam s Adelkou,lebo ta je tiez vsade tam,kde ju nechces 😉 To mame ake rovnake baby 🙂 aj Mimi je baculka.Mozno aj ma 10kg.Naposledy na poradni,asi pred mesiacom,mala9300g 😎

fukylove
28. júl 2010

ahojte babulky 🙂 my dovolenkujeme od minuleho piatka na Orave 😉

sestra ma skoro rocnu dcerku a ona sa najskor zacala stavat na nohy a chodit popri nabytku a az potom objavila caro stvornozkovania 😉

zelmirka1
28. júl 2010

ahojte
my sme zatial doma....ale v nedelu tiez vyrazame na dovolenku s rybickami do Ruzbach...uz sa tesim, dufam ze si oddychnem a za malym bude behat manzelik 😀 som si kupila po dlhej dobe knizku ze si nieco precitam, som optimistka 😀
@marina ako adelka, uz rozprava ? moj maly nechce ani za svet, v podstate jedine co krici je tata 😝 😀

marina.o.
28. júl 2010

zeli,Adelka nechce tiez rozpravat.Aj ona na take svoje ,,adelizmy"Bola som jej dat nastrihnut uzdicku pod jazykom 🙂 Chceli ju uspat a ukecala som dr.nech jej to urobi zaziva 😎Drzala a ani nepipla,statocna je.

marina.o.
28. júl 2010

@fukylove ahoj moja,ako ste sa mali?My sme sa mali dobre u babky.Cele dni sme boli vonku,supeeer 😎

zelmirka1
28. júl 2010

fiha marina to je teda hrdinka...to Miska by sme drzali 4 a neviem ci by sa podarilo...to je fakt rozumna kocka,
preco ? ako si prisla na to ze ju ma zrastenu ? ja ani neviem ci ma Misko v ustach vsetko OK.

marina.o.
28. júl 2010

zeli,nam sa to hned nezdalo.Ja som od fachu,tak by bolozle,ked by som si to nevsimla 😎 Vsimli sme si,ked bola celkom malicka a plakala.Dr.povedala,ze sa uvidi,ked bude rast a zacne hovorit.Hlavne,ze mi primar v TO na krcnom povedal,ze sa to ma robit najneskor do pol roka...vtedy si to deti tak neuvedomuju a ked su vacsie treba ich uspat.Som rada,ze to zvladla a hlavne to,ze sa nemusela uspavat.To b som si ju uspala asi sama.Zopakovala by som si anestezu,aby som nevysla z cviku 😉

fukylove
28. júl 2010

@marina.o. - my sme az do nedele tu 🙂 mame sa tu velmi fajn, aj ked pocasie je take trochen horsie... ale da sa... boli sme v PL, nakupila som zase nejake veci, ale sme boli v Novom Targu, ovela mensi vyber ako v Auchane, aj ceny vyssie, ale stale porovnatelne nizsie ako u nas na SK... a kupili sme si golfacik - tento

http://www.malvik.sk/Kociky/sportove-kociky/Del...

je fantasticky, dali sme zan cca 90ecok 😉 a malemu sa veeeelmi paci...

zeli - zelame prijemnu dovolenku a cas na knizku... ja mam doma asi 8 kniziek este neotvorenych 🙂

fukylove
28. júl 2010

@marina.o. - a klobuk dole - Adelka je fakt hrdinka, ze to takto krasne zvladla 😉

zelmirka1
28. júl 2010

jasne marina ved ty si od fachu...asi kuknem malemu do ust, ale aj tak nic nepoznam keby aj nemal nieco dobre.
to Adelka normalne otvorila usta a strihli jej to ??? som v soku ze je taka rozumna a da si vysvetlit. Misko mi nechce ukazat ani zubky ako mu rastu. Som rozmyslala ze skusime ist k zubarovi len tak akoze kuknut ale bolo by to zbytocne

fukylove pekny kocik, a coze ste uz kupili golfac, ved Sebko ma len 4 mesiace ?
inak Misko moc chodit nechce takze my stale len s kocikom vsade, dokonca si sam vylezie ked vidi ze kracam dalej aby nemusel kracat aj on 😒 my sme golfac kupili ked mal asi 9 mesiacov, hlavne kvoli tomu ze ked cestujeme tak sa super posklada do auta.

marina.o.
28. júl 2010

@fukylove nemali ste byt do stredy,ci sa mi to len zda? tak ste vynoveni 😉 potom popozerame,co to mate za kocaaar 😎
@zelmirka1 neviem,ci si to dala vysvetlit.Ona je divoska a mne tiez niekedy nechce otvorit usta,ale u toho dr.Ti bola ako vymenena.Chytil jej jazyk do gazy,dal hore,dvakrat strihol a ona nic.Ked sme boli s nou u Sulekovej nech jej to pozrie,tiez drzala a to tam predtym na poradniach revala,ked jej pozerala zuby.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre