Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

mimi
4. júl 2008

dadus, som myslela, ze dlhsie tam budete.Uzili ste si to tam aspon trosku, ked ste tam boli tak kratko?

strunka
4. júl 2008

ajooojte 🙂 som rada ze ste v poriaadku späť 🙂

ano mimi uz nekojime vobec, mali sme mesiac bez mlieka uplne a teraz davame kozie 🙂

strunka
4. júl 2008

Ahoojte babky...
akurat som sa dozvedela sokujucu spravu, mozno o tom uz viete, ale pre tie ktore este nie, som sa rozhodla napisat a upozornit ich.
zevraj dva tri tyzdne dozadu sa v nasom zilinskom hypertescu stratilo male dievcatko, bol to uz druhy pripad, okamzite uzavreli vsetky vchody a vychody a hladali ho, chvala Bohu ho nasli, bolo s cudzim chlapom ktory sa ho pokusal uniest na wc, omamene, holili mu hlavu a prezliekal do druhych veci... to dietatko predtym sa pohresuje...
som z toho uplne v soku, ze taketo nieco sa deje a hlavne tak blizko a dotyka sa to nas vsetkych, co sme rodicmi a preto, nenechavajte si deticky ani na chvilku osamote ...

asi o tom napisem samostatnu temu, nech sa to dozvie viac ludi, nemam to sice priamo od policajta, ale stat sa to mohlo, nie?

dadus
autor
4. júl 2008

struni to nemyslis vazne???? 😕 no veru budem ostrazitejsia......
mimi uslo to hrozne rychlo, ale v pohode, cele dni po obchodoch a uradoch 😀

strunka
4. júl 2008

no tak teraz neviem dadka, co som zalozila temu o tom baby pisu ze to je poplasna sprava, tak neviem co je na tom pravdy, ale kazdopadne opatrnosti nikdy nie je dost

a inak co tak nestihas? idete k svokrovcom?

dadus
autor
4. júl 2008

jasne struni.....ale mala tam sla na tyzden, tak mame prazdniny 😉
baby ak tu niektora ste, ako to je s tymi velkostami 0-3 mesiace je 56,62,68 ci ako, dik za rychlu odpoved....alebo lepsie povedane ak mozte popiste mi to, co mesiac to velkost, diky 😀

dadus
autor
5. júl 2008

caute baby, ako mate?

dadus
autor
6. júl 2008

kde to viazne? 😕

strunka
6. júl 2008

ajoojte,
tusim sa tu vo velkom dovolenkuje 😎
aj my sme boli dnes na vylet v piestanoch a na dobrej vode, bolo super, aj dost teplo... maly sa skeril ako leco a kecal v jednom kuse 😀 😵

dadus
autor
6. júl 2008

cauky a plaval?

strunka
6. júl 2008

ale nieeee 😵 maju tam len plnicku Zlatej studne, fontanu kde som ho nechcela macat 😎 ale zato krasnu zrucaninu hradu 😀

dianecka
7. júl 2008

ahojte ženy 🙂
struni aj ja som o to o tom dievčatku počula, ale hneď mi bolo povedané, že je to iba poplašná správa, ale viete fakt asi treba mať tie naše deťúrence na očiach, lebo vraj v Belej uniesli dve deti a vo Varíne boli tiež nejaké pokusy a stále vidíme, ako tu krúžia policajti, keď sme vonku, tak ich vidíme aj 3-4x...čo je v celkom fajn

minulý týždeň sme opäť v stredu boli v Rajeckých s deťmi, je tam výborne a malý bazénik ráno napúšťajú teplou vodou, takže kým sa naplní je obed a tak sa tí naši drobci v ňom aj posadia 😉

Dianka už druhý týždeň tahá s otázkou: "Toto čo je? Toto čo je....mamika, toto čo je?" a stále dokola 😀

Na dovolenku ešte stále nie sme rozhodnutí, či a kde pôjdeme, ale priateľ má voľno až koncom mesiaca, čo je daleko....a ešte čakáme navštevu z Kanady a tešíme sa na nich, naposledy tu boli, keď som bola tehu

stonozka
7. júl 2008

ahojte maminy, tak dani tuším je to takto:
Velikosti podle věku dítěte
velikost věk
50 novorozenec
56 1 měsíc
62 1-3 měsíce
68 3-6 měsíců
74 6-9 měsíců
80 12 měsíců
92 2 roky
98 2,5 roku
104 3 roky
110 3,5 roku
116 4 roky
122 5-6 roků
128 6-7 roků

mimi
7. júl 2008

dianecka, manzel ma tiez dovolenku az koncom mesiaca a tiez cakame navstevu z Kanady, teda az dve 😀
ake podobne, vsak?

struni, este sa nedovolenkuje, aspon u nas..... vy ideme niekam?

Vcera sme boli na Orave, navstivili sme jednu kamosku, co sme spolu lezali v nemocnici.

dadus, ty si ako uzivas volna? By sme mohli konecne urobit tu damsku jazdu, laho ma hadam tiez volno, nie? 😉

strunka
7. júl 2008

ajojte 🙂
my sa nechystame nikam na dlhsie, len tak chalupa, anejake navstevy znamych, ale ja som bojko, este by som sa bala s malym niekam k moru, hlavne ked su tie hnacky a tak, radsej pockam na ukoncene ockovanie a mozno buduci rok, ani financne to nevychadza ☹
ale neva, vcera sme mali krasny den a este takych par mi uplne staci 😀 😎

som aj doplnila nejake foto alenie zo vcera, tak daleko som este neni, ale pracujem na tom, len nestiham 🙂

dadus
autor
8. júl 2008

dobre ranko? no co dnes planujete?ako sa mate?
struni, maly je rozkosny 😉

svantica
8. júl 2008

ahojte 🙂
struni aj my sa pripajame,maly je velmi zlaty 😉

strunka
8. júl 2008

dakujeme 🙂

akurat ma nahneval 😠 , chlapi ho naucili sedavat v predu ked je auto doma a on tam bastrnguje s volantom a pakami a teraz ked treba ho nemozem dostat do sedacky, a tak rad tam byval, som z toho nahnevana, asi mu to zatrhnem, lebo robi cikrus ako by ho na noze brali ☹ 😠

dadus
autor
8. júl 2008

teeeda struni, maly aky sofeeer 😀
no vonku to vyzera na riadnu burku, kde ste vsetky? 😕 😅

kutina
8. júl 2008

Dobrý večer,
babuchy, dlhšie som tu nebola, ale ked tu je tak otupno už akosi ☹
Naša Naty včera začala chodiť pri chodítku, najskôr si ho pred sebou tlačila po 4-nožky, potom po kolenačky a včera mi Janko volal do posilky že Naty ide peši 😵
už sa nám pomaličky k tej svadbe schyľuje, tak brázdim po nete a zháňam veci podstatné a neodkladné a tým zisťujem, čo všetko ešte treba
asi tak dááko
struni - ono tie veľkosti myslím len tabuľkovo sedia - záleží od bábätka

dadus
autor
9. júl 2008

dobre ranko 😉
no je tu otupno, ked nik nenapise a ja tu mam tych svojich monologov az az 😀 😀 😀
ozaj ako si dopadla na tom MMB?

kutina
9. júl 2008

dadi aký MMB myslíš?

dadus
autor
9. júl 2008

kuk ip 😉

kutina
9. júl 2008

nemám IP ☹

dadus
autor
9. júl 2008

sorry mi to tu hlada signal...uz ti ju posielam

patkao
9. júl 2008

Caute maminy..stale ziadna nova tehulka zo ZA..ach jaj..neviete mi prosim poradit kde ste si kupovali tehotenske oblecenie v Žiline? ja už zapnem len jedny rifle a nemozem chodit do prace v teplakoch 🙂 ..musim ist pomaly nieco nakupit, nech toho potom nemam vela...

dadus
autor
9. júl 2008

ja som si kupila len jednu tehu vec, ostatne som mala pozicane...no a kupila som si prave cierne gate do prace v obcodiku nad nemocnicou ako je posta...ale par krat som videla supist tehu oblecenie aj dole ako je par pod MsU tak ked ides rovno tou ulickou ku stanici, tak tam na rohu..... 🙂 alebo skus MMB 😀

patkao
9. júl 2008

? co je MMB? 😕

dadus
autor
9. júl 2008

mimi bazar.........

strunka
9. júl 2008

ajoojte 🙂

dnes mame poslednu poradnu... 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre