Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

dadus
autor
15. júl 2008

dobre ranko, je tu niekto? 🙂

svantica
15. júl 2008

dobre ranko 🙂

nevesta
15. júl 2008

Ahojte, isli sme do Terchovej na dovolenku a ja som doma zabudla nabijacku na Avent baby phone . Napadlo mi ist do nejakej predajne kde maju tuto znacku a poprosit ich ci by mi ju vedeli nabit. No ale netusim, kam ist, viete mi prosim poradit? Dakujem 🙂

dadus
autor
15. júl 2008

nevesta no v terchovej ani neviem, ci maju taky obchod s detskym tovarom, to skor v ziline....a co tak to poriesit baterkami, co to tak nefunguje?

nana
15. júl 2008

Ahojky stonozka, koncom mesiaca hraju Bathory aj v Maxe a aj my sa chystame, hned ako vratime z dovolenky. Vybav babku na strazenie a hor sa do kina. My asi prespime na Solinkach ked pojdeme do kina, lebo keby nieco bolo malemu bude to blizsie ako k nam. Ahojky

nana
15. júl 2008

Svantica bola so ti kuknut bytik a obklad v kupelke je super.

svantica
15. júl 2008

nana diky 🙂
ako vies,ktory je nas? 😀

stonozka
15. júl 2008

ahojte, nana: no to hej som to zistila že od 31.7. to hrajú v maxe, veru ak bude babka mocť tak by som rada šla...

nana
15. júl 2008

aj my sa pridame, len musim zariadit niekde noclah. vsak 27. sa vraciame domov, akurat zacim chystat veci a zistujem, co treba dokupit. Ako sa ma maly? moj tu prave skace po gauci.

nana
15. júl 2008

svanti, byvam v tom oproti - prve poschodie a druhy byt od cesty. A raz som Vas tu zazrela.

svantica
15. júl 2008

tak potom super, stretneme sa potom na kave 🙂

kutina
15. júl 2008

Ahojte,
Kati nové foto..supriš 😉
Mne sa dnes podarili kúpiť popolnočné šaty, tak som šťastná ako blcha 😵
vitaj nani, vitaj nevesta 🙂
stonozka - chodíte ešte plávať? kedy začína další kurz pre pokročilé bábätká?

dadus
autor
15. júl 2008

baby no tak si to kino uzite, mne sa to pacilo aj laho.... 😉
kut tak uz sa ti to krati co?super 😉 este si riadne uzi slobody...ides si spravit rozlucku so slobodou? 😀

kutina
15. júl 2008

dadi jasné, týžden pred tým ideme.....to bude prvý krát malá v noci sama...teda kým sa nevrátim 😀
veru už sa to kráti,ale celkom sa teším 🙂

dadus
autor
15. júl 2008

tak to je supis, pekne si to uzi, vsak to ma byt len raz v zivote......akej farby si si dala popolnocne saty?

kutina
15. júl 2008

slabučko zelené v kombinácii so žltou, také jemnučké, aby sa dali využiť aj ako letné...ale skôr na takú oslavu alebo tak..
veru , dúfajme že len raz v živote

dadus
autor
15. júl 2008

supis, lebo krasne saty ponukaju aj na MMB...ale to som sa sal vycumiet...proste nadhera... 😀
jasne tak to ma byt, raz a forever 😉
co mala ako sa drzi?

kutina
15. júl 2008

ved na MMB som pozerala, ale to si musím vyskúšať......
malá je v poho, len jej idú zúbky, tak je cez den nemasná neslaná a zavesená na cicke aj mimo rána a večera, čo už chcem úplne zrušiť...no revať ju nenechám 🙄
a vy sa ako držíte?

dadus
autor
15. júl 2008

mi v pohode, malej sa riadne rozviazal jazyk, vsetko sa snazi opakovat, no snazim ju ucit na nocnik, ale ani trochu sa jej to nepaci, tak necham ju tak, lebo ked ju posadim ona vzapati vstane a vykaka ci vycika sa na zem, koberec, ci postel...no hruuuuza....my sme uz zacali zubky umyvat, ale este nemame vsetky stolicky....no a svokrovci mi ju naucili na rucicky tak teraz tvrdo oducame, a poviem ti ta sa uz aj o zem hadze 😀 😀

kutina
15. júl 2008

to bola malá na dlhšie preč? no ti poviem sranda veru...ináč dadi, natália keby sa mohla o zem hodiť tak to urobí...keby si videla ako zúri, ked sa jej nedarí jednu kocku na druhú postaviť (zvládne to 3x z piatich), tak ju zahodí aj dva metre + pri tom vyslovene zúri....dnes som jej už nechala topánky na nohe celý den, bo akosi dosť už stojí a vstáva

dadus
autor
15. júl 2008

hej bola u svokrovcov 10 dni, tak to vies, riadne si jej uzili a ponosili 😀 no o tom zureni mi hovor, vies co su tie kocky do ktorych sa vhadzuju tie male kocky, tak ked jej to neslo tiez to zahodila, alebo si pomohla a hadzala tam kocky z drevenej stavebnice, ktore boli podstatne mensie a slo jej to lahsie..striga mala, vycurana 😀 😀 😀
no veru, to jej davaj topanocky, ked ti takto chodka

kutina
15. júl 2008

ved presne to isté robí aj ona s tou vhadzovačkou ..no a na nej sú dvere, tak ked jej to nejde otvorí dvere a hodí to tak...ale je zlatá veľmi, joj, by som ju nedala....no a večer má rituál pred kúpkaním, že sme s tatinom pri posteli a ona rije na nej a vála sa a tak , sadne si , ruky dá hore, usmeje sa ako lečo a hodí sa dozadu...no a nasleduje hurooonsky smiech....len sranda je ked sedí na kraji posteli a hodí sa tak...máme dvaja čo robiť ju zachytiť, lebo môže byť hociako unavená , no ked ju vyzlečieme dohola a je na posteli, tak má energie za dvadsiatich

dadus
autor
15. júl 2008

to vies, ked su hole su vo svojej kozi 😀 ja dam maci dole plienku a uz mi uteka z dosahu, aby som jej nedala druhu....a nahrava sa...je to super.....kuk ip

kutina
15. júl 2008

brú noc, idem ja už spať bo som grogy

dadus
autor
15. júl 2008

dobru 😉

dadus
autor
16. júl 2008

dobre ranko babulky

svantica
16. júl 2008

ahojte 🙂
kuti diky, musela som si dat novu fotku,lebo mi ju admin zmazal 🙂
aj ja davam malemu topanky, je tak menej obratnejsi a ked tlaci odrazadlo tak sa mu ide lepsie hlavne po dvore 😀

dadus
autor
16. júl 2008

ahojte, teda svanti tvoj maly je riadne zihadielko 😀

dadus
autor
16. júl 2008

pekny vecer

svantica
17. júl 2008

ahojte 🙂
dadus to teda je jednou rukou tlaci odrazadlo a druhou sa ma drzi a vali ako gula 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre