Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

usenexa
4. apr 2011

Konečne som našla aj v meste/žiline/ predajňu s Disney textilom!!!!
Je na marianskom námestí, a musím uznať že majú super uvádzacie ceny, malej som kúpila krásne letné šaty s princeznami len za 5€, obchod je medzi GMK a radnicou, je tam slušný výber a na to že to je v centre mesta tak majú fajn ceny, dámske tričká Mickey tam majú o polovicu lacnejšie ako obyčajné v čiňaku pri smere... 😉

fordemirka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mimkaa10
4. apr 2011

Ahojte babule
prosím máte niektorá skúsenosť s detským gastrom v ZA? naša dr. mi hovorila, že až na jún objednávajú.... neviete mi povedať, či sa tam dá kúpiť bližší termín?

simrada
4. apr 2011

@mariannet super, aky pekny zazitok s porodu mas. 🙂 ako si mala vybavenu Cadcu? ked tam chces rodit, musis tam niekde chodit na monitory alebo pripavu? a ako je to s vyberom doktora? Ty si mala koho vybaveneho nejakeho znameho doktora pri porode?

mimkaa10
4. apr 2011

@furniture ahoj, ja ešte viem, že v CA dávajú epi len do 16tej, vrámci prac. doby.. ja som tam porodila pred 21vou, tak mne nestihli

mimkaa10
4. apr 2011

@simrada monitory nemusíš absolvovať v CA ak tam chceš rodiť, v CA rodí Paučin v niektoré dni, preto sme sa tam ocitli viaceré 😀

ngelik
4. apr 2011

@fordemirka , mariannet Gratulujem baby, aj vasim babulkam a prajem velmi vela zdravia ... tak sme to zvladli 😵

mariannet
5. apr 2011

@simrada ako pise @mimkaa10 nemusis tam chodit na monitor 🙂.....a ja mam ako gynekologa tiez Paucina, a trafili sme sa na den kedy tam zrona sluzil 🙂.....nemusis tam mat ale nikoho vybaveneho ak tam chces rodit 🙂....aj ja ked som tam bola tam bola jedna kocka zo ZA.....
@furniture s epi neviem ako a ci je to casovo obmedzene....mna sa sice pytal vecer ci ju chcem, ale kedze som nechcela, uz sme to neriesili......ale nie je problem si tam zavolat a opytat sa 🙂

@ngelik dakujem aj tebe gratulujem 🙂....kukam, ze vy ste tak o 1-2 dni mladsie 🙂

furniture
5. apr 2011

@mariannet ja viem, že mám čas 😉 a keď budeš mať čas, nezavesíš aj fotku tvojho drobčeka? určite by sme si ho radi pozreli a tíško ti už závideli, že to máš za sebou 😀 😀 😀 . Ja sa najviac obávam vysokého štádia v horúčavách ☹

furniture
5. apr 2011

@mimkaa10 dá sa s Paučinom dohodnúť na pôrode? A ak to u neho prebieha? naplánuje si pôrod, alebo keď začnem rodiť tak mu zavolám? Ja ho mm tiež

mimkaa10
5. apr 2011

@furniture tak to je super, že ho máš aj ty .. ešte ste sa na túto tému nebavili?
Ja som k nemu prešla hned ako som otehotnela, celý čas som bola v jeho starostlivosti a aj ma odrodil. Proste som mu povedala, že ho chcem k pôrodu 🙂 veľmi mu dôverujem ako lekárovi, dokázal ma presvedčiť. Môj malý má už rok a pol, ako to beží 🙂
On ti povie zhruba kedy ti môže prísť k pôrodu - robí aj v CA aj v ZA máva služby, takže podľa toho sa rozhodneš. Keby bol v CA, tak môžeš ísť tam, výhodou je, že tam pracuje jeho segra, tiež gynekologička - mimochodom milá super žienka - má tak ako ja - 27r.
Ked to u mňa začalo, tak som mu cinkla, on mi povedal, aby som išla už do pôrodnice, že príde, kým prišiel, tak ma skontrolovala jeho sestra a on ma odrodil 😉

furniture
5. apr 2011

@mimkaa10 super, ďakujem za info, len si ešte musím zistiť, ako je to s podávaním EPI, pretože si to bez neho neviem predstaviť 🙂 . Aj prvé som tak odrodila.

mimkaa10
5. apr 2011

@furniture nzč, držím palce 🙂

mimkaa10
5. apr 2011

@furniture a Bianka sa teší na úlohu veľkej sestričky ? 😉

furniture
5. apr 2011

@mimkaa10 už sa nevie dočkať, stále mi bozkáva bruško, hladká, rozpráva sa akože s ňou...bude sa na 80% volať Lujza... tak uvidíme, keď sa narodí ako sa zachová. A vy čo? k malinkému Riškovi by sa hodil kamarát 😉

mimkaa10
5. apr 2011

@furniture tak to musí byť krásne a Lujza je pekné meno 🙂 a my? joj daj pokoj 😀

furniture
6. apr 2011

@mimkaa10 prečo pokoj? treba to mať za sebou 😀 Ešte rozmýšľam aj nad Katarínou. Našťastie môj partner má také priezvisko, že si môžem vymyslieť, čo chcem a keďže pri pôrode nebude, tak čo ja viem, čo ma tam napadne? 😀 😀 😀

mariannet
6. apr 2011

@furniture a Paucinom sa da dohodnut.....ku mne by prisiel aj do Ziliny, len mi povedal kedy nemoze, lebo sluzi v CA a este ked je v ambulancii nemoze, cize rodit poobede a v noci 🙂....ja som mu tiez len zavolala a presvedcil ma a sla som za nim.....ale predtym mi povedal, ze ak by nemohol byt pri porode on a ja idem rodit do ZA, ze niekomu povie az sa o mna postara.....

furniture
6. apr 2011

kočky viete mi poradiť? chcela by som si dačo objednať s bazára, už som aj odpísala na inzeráty ale doteraz mi žiadna odpoveď neprišla. Mám tam dať aj svoju mailovú adresu? Alebo mám iba čakať a ozvú sa mi na internú poštu? Ďakujem za radu

mimkaa10
6. apr 2011

@furniture ahoj... no buď nemáš šťastie na predávajúce, že ti neodpisujú alebo niekde robíš chybu...
klikneš na inzerát - do správy pre predávajúceho napíšeš, odošleš a potom keď ti odpovedia, tak v hornej časti "môj bazár" ti zasvieti upozornenie

furniture
6. apr 2011

@mimkaa10 ďakujem, už som sa poučila, nepozerala som na tie inzeráty. Mamičky boli zlaté a ozvali sa, len ja som o tom nevedela 🙂 , oni tak na tajňáša 😀 😀 😀 už pomaličky začínam nakupovať vecičky pre malého drobca, lebo na raz je to strašne veľa. A bola som fakt prekvapená, že tam sa dá zohnať všetko a za dobré ceny.

mimkaa10
6. apr 2011

@furniture super 🙂
tie maličké bábatká vecičky neznosia, takže sa to fakt oplatí 🙂

furniture
7. apr 2011

@mimkaa10 no veď a keď som sa pozerala v obchode, tak to boli šialené ceny. Ja som sa vybúrila pri Bianke a teraz...možno aj vek..že vraj rozumnejšia 😀 😀 😀 , už mi je ľúto dať toľko peňazí. Nové nech nakupujú kamarátky, krstné mamy, babky a tak 😉

marina.o.
7. apr 2011

@furniture IP 😉

marina.o.
7. apr 2011

Dievcata,na babyplavani nam vyhlasili sutaz.Ak ste na FB,budeme radi,ked nam poslete hlasy.Adelka a Miska Tokarove,dakujeme.
http://apps.facebook.com/baby-plavanie-sutaz/?r...

marina.o.
7. apr 2011

. Hlasovat mozete kazdy den a aj hlasujuci dostanu ceny.Takze aj hlasovat sa oplati 😉

furniture
7. apr 2011

kočky, vedela by mi niektorá poradiť...trvalé bydlisko mám v Bratislave a prechodné v Žiline. Budem musieť kvôli materskej a ostatným veciam...sociálka a úrad práce... ísť do BA, alebo to vybavím tu v ZA?

marina.o.
7. apr 2011

@furniture ja som mala podobny problem,ale pred porodom som si zmenila trvale bydlisko.Ja som pracovala v TO.Ked som bola prvykrat tehotna,tak som musela ist a socialku v TO a pri druhom tehotenstve som to vybavila aj tu.Teda lepsie povedane moj manzel.Skus sa na to radsej opytat.Mozno by Ti stacilo zavolat na infolinku.

furniture
7. apr 2011

@marina.o. ďakujem za info, asi budem musieť volať. Nechce sa mi kôli tomu behať do Bratislavy. Ešte je to síce ďaleko, ale radšej infá hneď ako neskoro 😉

marina.o.
7. apr 2011

@furniture ja som to nebola ani v TO osobne,ked trebalo.Mojej mame som dala splnomocnenie a ta to vybavila nastastie za mna 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre