Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

8808
19. máj 2011

@mima01
@lilik15
dakujem za pochvalu mena, to sa mi pacilo uz dááávno ale mm nechcel, ale kedze sme nemohli najst lepsie a sebastianov a kristianov je uz vela, tak sa rozhodol suhlasit 😝 a myslim ze nelutuje (: a mame aj syboliku-

Tatiana a STefan- TT a mame Nicolette a Mattias (: takze nas maju obajaa v sebe 🙂
Ja som predtym mala Veseleho- slovena ak viete.. no brutus.. zo zaciatku ok, ale ked som mala antinu robili sa mi cysty, a potom mi zasas neprisiel menzes, tak som sa pytala ci to zasa nemoze byt cysta.. no a to co mi povedal, som sa citila ako debil.. ze to je normalne a ake mam povolanie, a ja ze naco.. aby mi mohol znova vysvetlit ako chodi vajicko z vajcovodu.. bla bla.. no debil.. a o nejaky cas ma poslal na sono a tam ze som neni tehotna.. a bola som uz v 2tt (: ked som si to s5 prepocitavala.. taksa nam podarilo hned an prvy pokos ako som vysadila..lebo som sa bala ze ak som tehu aby neposkodili plod ak nie aj tak chcem byt tehu 😀 a Pauci na som nasla na nete, krasne foto, zivotopis, info.. a som dteraz spokojna (: a fakt dobry lekar, ... vsetko povie, ukae.. ozaj spokojna (: a baby odkial ste?
@mima01
@lilik15

solinkarka
19. máj 2011

@8808 moja a ty si sa mi ani nepochavalila ze ste boli v casaku 🙂

solinkarka
19. máj 2011

@simrada co ti je neprijemne? no tak ked tam bude raz tvoj chlap, potom to bude aj mne neprijemne..v pohode nie?

8808
19. máj 2011

@solinkarka ja som pisala na statuse ze tam mame foto (: som sťastna ako blcha 😀 😀 😀 😀

solinkarka
19. máj 2011

@8808 a to ako si sa k tomu dostala? som citala a kukam fotku tvojich a mala sa mi zdala veeelmo znama a kukam ze Oč....i 😀

mima01
19. máj 2011

@simrada hehe, no ano, najdu, take budu vzdy vsade. 🙄 Ja som nad tym nikdy nejak neuvazovala, ci mi vadi, nevadi, ale zatial nevadil...mozno mi to bude divne, ked sa budem gulat s bruskom a bude tam po mne v cakarni kukat, ze jake jelito 😀 Ale inak pohoda.
@lilik15 juuuj, zlati, tak o golskej som ti hovorila aj ja...to je normalne na nejaku knihu :-
@8808 nemas za co, fakt super meno, mne sa tiez paci, chlap tiez zrovna neprotestuje, len my mame trocha problem napasovat k priezvisku, tak ked raz budeme vyberat, to bude cisty boj 😀 A ta symbolika je bohovska...to ste schvalne dali dva TT, alebo ste si to uvedomili az potom? Jeeezinku, vesely, ten si s golskou moze ruku podat, strasne nieco. Este ze si isla prec od neho. Ci on uz vlastne nerobi, ze? Ved dedko vytraseny, co by robil este. Ako kedysi bol odbornik, ale potom to slo dole vodou s nim. Ja som priamo zo ziliny, momentalne sme na bulvari.

lilik15
19. máj 2011

@mima01 noo moja o golskej by som vedela inu story napisat 😠 pozera sa na sono a cystu nevidi setko je ok a o dva tyzdne najde paucin 8x9sm velku cystu a nech mi nik nevravi ze narastla taka velka cysta za necele dva tyzdne 😠
@8808 ako mne ockovia v cakarni nevadia ale urcite by aj mne ako tehulke vadilo ze si nemam klde sadnut a nejaky chlap sa tam rozvaluje 😖

solinkarka
19. máj 2011

@lilik15 narazas na mojho chlapa?

lilik15
19. máj 2011

@solinkarka nie ja nenarazam na nikoho ja len sa zapajam do diskusie ktora je tu vo fore komu vadi chlap v cakarni u gynekolga a komu nie

solinkarka
19. máj 2011

@lilik15 no len si presne opisala tu situaciu ze niektora si nema kde sadnut a chlap sa rozvaluje

lilik15
19. máj 2011

@solinkarka reagujem na to co sa tu ROZOBERAAAA chapes???

solinkarka
19. máj 2011

@lilik15 ok lebo niekto si bere do huby co nie je ani pravda..takychto ludi fakt zboznujem! co uz aj take truby su

lilik15
19. máj 2011

@solinkarka a co si tu kto berie do huby co neni pravda?

solinkarka
19. máj 2011

@lilik15 ja to tu uz nejdem odznova rozoberat....ale uz som sa poucila a nic nebudem verejne pisat na plochu ale do IP...

lilik15
19. máj 2011

@solinkarka no uz rob ako ti je lepsie...ale kazdy ma svoj nazor a ty ho musis ci chces ci nechces respektovat,lebo toto je slobodne forum

solinkarka
19. máj 2011

@lilik15 ja nikomu nazor neberiem ale respektovat klamstva nebudem, to nie

mima01
19. máj 2011

@solinkarka niekto ta obvinil z klamstva? 😕

lilik15
19. máj 2011

@solinkarka tak teraz uz fakt neviem o com hovoris ake klamstvo???

solinkarka
19. máj 2011

@lilik15 vravim ze to nejdem odznova rozoberat...co na tom nechapes?

wieruss
19. máj 2011

@solinkarka len tak okrajovo, co si tak straaaaaaaasne domyslava ? netrp pocitom, ze vsetko sa toci len okolo teba ... 😉 nie si stredobod vesmiru 😀 @lilik15 tu reaguje vseobecne, nic konkretne nebolo spomenute, ale TY uz musis skakat ako pero z gauca ... vazne nechapem
@8808 ahojkaj, ja chodim tiez k Paucinovi a som presne ta, co tam minule cakala vyse hodiny a pol lebo mal surne pripady 😀 kazdopadne tiez to bolo o drzku, lebo mi nebolo uplne najlepsie, a vsetky sedacky plne, tak som sa len modlila, nech rychlo ide niekto dnu a mozem sa zvalit na volne miesto ... A sestricka zatial v pohode, vzdy si pokecame, sranduje, prijemna, ja ako strasne zvedava ju bombardujem otazkami, ale nestalo sa mi, zeby bola neprijemna ... ono nie s kazdym sa da vyjst to zas chapem, ale ja som maximalne spokojna ... u predchadzajucej gyndosky som teda sestru moc nemusela, bola neprijemna, nic sa nezaujimala, nic sa clovek nedozvedel, no hruza 😖 Inak nemate problem s tym, ked diktujete detom mena niekde? Lebo ja uz mam dost problem s vysvetlovanim priezviska ako sa pise a ked si predstavim, ze by som mala este aj meno hlaskovat ... ach jo 😠

solinkarka
19. máj 2011

@wieruss a to by si nebola ty keby si do vsetkeho nestrkala nos..ja som ti nic nepisala tak nechape preco mi pises ty..ja si pisem z lilik

lilik15
19. máj 2011

@solinkarka vsak to stale rozoberas...a pises o klamstve..a hlavne ze ja tomu nechapem..

solinkarka
19. máj 2011

@lilik15 nechaj tak radsej

wieruss
19. máj 2011

@solinkarka zato, ze si mi nepisala, tak nemozem reagovat ? tak si pis sama so sebou a tak, aby to nik nevidel, potom sa nebudes moct ohradzat, ze niekto reaguje na nieco, co pises verejne 😉 😀

lilik15
19. máj 2011

@solinkarka precoo mam pocit ze ti dosli argumenty?

solinkarka
19. máj 2011

@wieruss nepotrebujem si pisat sama zo sebou ale ani s tebou...

latvia
19. máj 2011

skuste sa prestat hadat a urazat.ak vas nieco nastve, nereagujte, ignorujte, ak sa vyskytnu prispevky porusujuce pravidla tak ich oznacte

wieruss
19. máj 2011

@solinkarka nikto ti nekaze na mna reagovat 😉 len som vyjadrila nazor (to neni ani hadka, ani urazka) je to len reakcia na to, ako sa spravas a reagujes, lebo ty jedina tu utocis ak si si nevsimla 😉

solinkarka
19. máj 2011

@wieruss ja tu utocim? zze som si nevsimla....ja si neprajem aby si mi pisala..co na tom nechapes??

lilik15
19. máj 2011

@wieruss ja toto uz fakt nechapem nemozeme reagovat na veci co sa tu rozoberaju??ved kazdy ma svoj nazor a chce ho vyjadrit aach

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre