Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

mory
17. júl 2008

ahojte zilincanky 😉

mam jednu otazocku: hladam zenu povodom zo ziliny okolo 50tky s 2 detmi ktora bola vydata za muza z juhoslavie alebo z chorvatska uz neviem presne a pocas vojny v 1992 sa vratila spet na slovensko. vola sa JANA JANKA ZOROVACKOVA ALEBO ZOROVICKA ZOROVICKOVA ak niekto pozna velmi pekne poprosim o kontakt ale len v IP budem velmi vdacna 🙂

strunka
17. júl 2008

Ajojte 🙂

mory, ja som jednu pani poznala, ale krstne meno ma Hana tak to asi nebude ona, mali u nas cukraren donedavna, manzela na juhoslovana

strunka
19. júl 2008

No ahojte,
videm ze je tu riadne ticho.... tak aspon aby sme nasu temu nehladali daleko 🙂

krasny den

lucyna
19. júl 2008

Waaaau baby, po 100 rokoch som tu prisla a nikde nikoho...

kutina
20. júl 2008

Ahojte babule, takže veru nikoho tu. My sme boli dnes v Bojniciach a bolo suuuuuuper, dala som aj dve foto 🙂

stonozka
21. júl 2008

ahojte maminy, tak dlho sme tu neboli ani my, ale mali sme toho nejak moc, minulú stredu nam zomrel dedo a tak nebolo moc času a dnes som sa dozvedela že malý ma nábeh na astmu, budú nam robiť ešte nejaké testy... no ked sa darí tak sa darí... ale inak to ujde... my sme boli v piatok na orave na výlete... bolo fajn až na to, že malý skoro rozbil autobus a všetci mali z neho obrovskú srandu...

vera21
21. júl 2008

Ahojte,

Lucy, jejda, a ty zijes ????? 🙂 🙂 Ako maly ? Ved, ked prides po sto rokoch, tak aspon napis viac 😠

mgurnak
22. júl 2008

ahojte baby...neviete, ci nahodovou v ziline nie je nejaky kurz plavania s babatkami?

strunka
22. júl 2008

ahoj mgurnak, ano je a ak prelistujes par stran dozadu kocky sa o tom tu bavili, myslim ze este prebehol len ten prvy zaciatocnicky a zacinal druhy

dadus
autor
24. júl 2008

ahojte tak my sme sa vcera predcasne vratili z dovolenky kvoli pocasiu, tak uz sme tu pritomne 😀

svantica
24. júl 2008

ahojte,
ja,ze kde si dadus zmizla 🙂

dadus
autor
24. júl 2008

no vies svanti,aj na dovolenku treba ist 😉
ako inac mate? verus a ty co s malou?

svantica
24. júl 2008

dadus ved treba sa ist odreagovat 🙂
my hadam pojdeme az buduci rok a mame sa v ramci moznosti. maly chodi za jednu ruku 😎 takze hadam za chvilu aj po svojich 😎

kutina
24. júl 2008

Čaute, čaute babule , mamule tehule 🙂
svanti , Tobi je riadny šikulko 😵

dadus
autor
24. júl 2008

hojte tak aj ja sa uz hlasim....no to teda svanti, sak on ti bude v 10mesiacoch uz chodit 😉
ozaj a nerodilo sa tu uz,sak tu bolo par takych tehul, nie?

kutina
24. júl 2008

dadi myslím, že mgurnak je najčerstvejšia maminka......vôbec vám ten skorý návrat z dovolenky nezávidím ☹ ako bolo pekne a takto sa to zopsulo 🙄

dadus
autor
24. júl 2008

teda tak jej gratulujem.... 😉
ani nehovor,bolo tam super az na to poco.....a co sme mali cely den presediet v caravane? tak sme zbalili fidlatka a sli domov.....

kutina
24. júl 2008

ved jasné, v takom počasí sa nedá nič...doma má človek aspon pohodlie, kopec hračiek a tak ..no ale hádam sa už vyčasí do kelu

dadus
autor
24. júl 2008

no to dufam,nech si konecne spravim s malou nejaky program...ale na viked uz hlasia teplo tak sups do plaviek chytat bronz......

kutina
24. júl 2008

no ved my už tiež aj bazén máme, no slnka nikde.....a to ste boli u niekoho? či normálne v prenájme?...my sme tam chodili ako deti, bolo to úžasné, mám veľmi pekné spomienky na štúrovo...- bývali sme však na starom kúpalisku, tam je 1 bazén no otvorený 24 hodín...a na veľké kupko sme chodili cez den

dadus
autor
24. júl 2008

ja som tam tiez dovolenkovala pocas detstva....vtedy sme byvali v tych bunkach oproti kupku, teraz sme boli v karavane, stanovacka super...vybavila lahodackina mama z roboty...teraz tam je tych bazenov asi 7, co ma mrzi ze sme sa kupali len v sobotu, nedelu,nefotili sme...a potom bolo chladno, tak mala nema foto..ale bola som s nou na koniku, tak aspon odtial ma...strasne sa jej to pacilo....

kutina
24. júl 2008

pááni, malá jazdkyna 🙂 šak hod fotošku 😉

dadus
autor
24. júl 2008

ma ich este laho, este sme nestihli stiahnut,hrozne vela veci sa udialo a ked poviem vela tak myslim vela 😝 vsak som ti spominala v ip

kutina
24. júl 2008

dadi som z toho mimo ak myslíme rovnakú vec......

vera21
24. júl 2008

Ahojte 🙂
Dadus, vitaj doma ! Sa tesim na fotos.....
A vy dve si tu nesepkajte, som z toho 😲

dadus
autor
24. júl 2008

cau verus 😀 jej babula konecne ta tu vidim....kedy dame stretko.....sa na vas tesim 😀 😀 😀

vera21
24. júl 2008

Mozeme buduci tyzden, dufam, ze uz bude krajsie ! 🙂

vera21
24. júl 2008

A Mima sa nam kde stratila ? Tiez tu nebola ☹

dadus
autor
24. júl 2008

no jasne, dohodneme, nieco zbuchame...mima je doma....ale je v pohode.... 😉

vera21
24. júl 2008

no ved preto 🙂 Mozeme ist tak, ako minule... 🙂 Len ja este aj na tu palacinku pojdem, ak sa nepridate...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre