Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

patresko11
31. júl 2011

@kosska3003
@wieruss baby mne kalafusova povedala ze budem mat postihnuteho synceka aby som isla na odber plodovej vody ze ma velku cistu na hlave a zle mu bije srdiecko.na druhy den mi jeden znami vybavil Kianicku a ten povedal ze to absolutne neni pravda a ze malicky je v poriadku.

romcag
4. aug 2011

Ahojte baby .. chcela by som spýtať, neviete mi poradiť, kde/kto robí v ZA torty na narodeniny na zákazku (nejakú www stránku, alebo kontakt) .. síce máme ešte ďaleko do narodenín, ale už teraz mám z toho "lepy", keďže ich má medzi sviatkami 25.12 , že či mi ju vôbec niekto vtedy urobí

aninka666
4. aug 2011

@romcag ja mam super skusenosť so zuzanou martinčekovou zo strečna, aj na FB je (blondína v červenom tričku) má tam aj fotky alebo matejová z vyšných kamencov. ak chceš pošlem ti t.č.

maminuska
4. aug 2011

@romcag ahoj jamám super skusenost s Annou Šulovou je z Žiliny, pečie doma, ale jej torty su fakt užasné.Ak bude mat záujem ošlem ti do IP na nu kontakt

ilona3
5. aug 2011

ahojte zilincanky 😀
prosim vas poradte mi kde je v ziline nejaka predajna kocikov. dakujem 😉

pia22
6. aug 2011

@ilona3 v Ziline ich je viacero, napr. www.kindercentrum.sk , www.predeti.sk, predajna Bambino pri OC Duben, predajne Santa Maria a Slniecko na Marianskom namesti, predaj kocikov je aj v hrackarstve All Toys v OC Mirage, zalezi od toho co hladas😉

ilona3
6. aug 2011

@pia22 mám vybratu Nunu buggy pepp a espiro magic a u nás v Martine ich nikde nemajú. Kocik si planujem objednať z netu a hoci uz som si o nich pozistovala veľa aj tu na MK rada by som ich videla nazivo. Espiro mi u nas objednaju za lepšiu cenu ako som našla na internete ale chcú 50 euro zálohu a vraj si ho musím potom zobrať. Plánujem pozrieť aké kociky su v Žiline tak som chcela vedieť kde sa vybrať. Ďakujem veľmi pekne za radu pozriem v bambine a na marianskom. All toys asi vypustím lebo ten je aj u nás a tam ich nemajú.

pia22
6. aug 2011

@ilona3 v Bambine maju hlavne polsky tovar, ale kukni v Kindercentre /Solinky/ a Predeti /Vlcince/ - to su najväcsie detske predajne v ZA😉

ilona3
6. aug 2011

@pia22 Jasne aj tie prebehnem len som to nenapisala a práve som pozerala že Nunu by v predeti mali mat. 😀 Ešte raz diky 😀 😀

lehotka
7. aug 2011

Caute kocky, mate nejaka skusenosti s pediatrickou MUDr. Horanskou ? robi na Halkovej....dik za info 🙂

zelmirka1
8. aug 2011

@lehotka ano mam skusenost s Horanskou a pozitivnu.

sofi07
15. aug 2011

Ahojte zilincanky, budeme sa stahovat do ZA a potrebujem si poprehlasovat lekarov. viete mi odporucit dobreho detskeho lekara pre dceru a aj vseobecneho pre mna? pripadne este dobry zubar? dakujem pekne. 🙂

sasena033
15. aug 2011

@lehotka velmi dobr alekarka mam ju pre synatora 🙂

aninka666
19. aug 2011

@sofi07 ak môžem odporučiť zubára tak určite Moravčíka, je v Europalaci na Vlčincoch 🙂

sofi07
19. aug 2011

@aninka666 dakujem velmi pekne, tusim, som uz na neho pocula nejake chvaly. urcite skusim. 🙂

rozala111
23. aug 2011

@aninka666 ahoj, prosím ťa, a koľko má asi rokov ten zubár? lebo niekto spomínal, že je už pred penziou. ďakujem.

aninka666
24. aug 2011

@rozala111 nie on ma nieco vyse 30

ma.senka
24. aug 2011

ahojte zilincanky, davno som tu nebola, vidim tu kopec novych maminiek 🙂 @sofi07 - nestretli sme sa niekedy davnejsie na plavani s detmi? gratulujem k dalsiemu tehu 😉

dievcata, chcem sa vas spytat trochu mimo temy - nemate skusenosti vy alebo vasi znami s laserovou operaciou oci v ZA - vo Vikome? pripadne vas poprosim o info do ip, dakujem vam vsetkym.

nadenkaaa
24. aug 2011

ahojte zilincanky viete mi poradit nejakeho dobreho fotografa/ku deticiek v za plus aspon informativnu cenu?Dakujem

sofi07
24. aug 2011

@ma.senka 🙂 🙂 🙂 🙂 veru stretli!a tusim si mala si take modre alebo tyrkyssove plavky?

ma.senka
24. aug 2011

@sofi07 😀 no veru, take dake, dobre si pamatas 😉 kde do ZA sa stahujete?

fukylove
24. aug 2011

@nadenkaaa - my sme teraz boli nedavno fotit Sebika - najdi si na FB Fotoatelier Fajn - robia pekne fotecky, na nase este ale cakame...

@sofi07 jeeej - Sofi - ja si ta zase pamatam z marcipanovych torticiek... 🙂 gratulujem k tehu 🙂 a kde teraz budete byvat? 🙂 🙂 🙂

bea1971
24. aug 2011

@maminuska ahoj mohla by som poprosit aj ja kontakt?dakujem pekne 😉

ilona3
24. aug 2011

@pia22 ďakujem za pomoc. Boli sme v kindercentre a kočík ktory som mala vybraty sme pozreli hneď tam takze ine obchody sme uz nemuseli riesit. Ešte raz moc diky 🙂

sofi07
27. aug 2011

@ma.senka do centra na Milcovu ul. a ty kde byvas? zhanam nejakeho dobreho detskeho lekara, nepoznam tu ziadneho. a kde nastupuje Misko do skolky? Anetka ide na Cajakovu, blizko bulvaru a kusok od nemocnice.

@fukylove jeeeej, tiez cakas babatko 🙂))) blahozelam, 🙂 tiez si ta pamatam z toriet, este pecies? lebo ja si davam pauzu minimalne tak rok, mozno aj dlhsie. a ty kde byvas?

ma.senka
30. aug 2011

@sofi07 ja byvam na bajzovej na hlinach 6, hned vedla detskeho ihriska. misko bude chodit do skolky na bajzovu, no som teda zvedava ako to zvladne... dnes som chcela aby sa tam so mnou siel aspon pozriet, totalne odmietol.... 😒 takze som zvedava na ten nas prvy den... ☹ na cajakovej byva moja mama, ta skolka je tam velmi sympaticka 😉

ma.senka
30. aug 2011

@sofi07 este k tomu detskemu lekarovi - chodime k mudr. mrazovej, vedla TPD (oproti staremu trhovisku). velmi som spokojna, nedava za kazdu cenu antibiotika, co velmi kvitujem (misko zatial ani raz nemal), no a teda je to naozaj suverenna lekarka, poradi aj na telefon atd atd. naozaj je super.

bea1971
30. aug 2011

@bea1971 tak dakujem

bea1971
30. aug 2011

maminuske dakujem

zuzkapin
30. aug 2011

Dievcence, chcem sa opytat, ktore zo sukromnych jasli by ste mi odporucili a preco... Mozno nemate priamo Vy skusenosti, ale kamosky tam maju deticky a tak... Dakujem za kazde info 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre