Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

zelmirka1
14. sep 2011

prepac @kosska3003 chcela som oslovit @luna22 😉

kosska3003
14. sep 2011

@zelmirka1 v pohode ano na babyplavani za vzdy fotilo na poslednej hodine kurzu vtedy tam fotilo viacej tatinov ano cez Levika je to bez instruktorky to viem

daniz
22. sep 2011

@sofi07 Gabika, prosím Ťa napíšeš mi tvoje číslo telefónu do IP, pretože sa mi pokazil mobil a nejako mi zmizlo, keď som kartu preložila do nového. Ďakujem pekne

marianna_c_
22. sep 2011

Zdravim Zilincanky, este som sem neprispievala, ale potrebovala by som pomoc...citalaa som, ze ste tu davnejsie spominali DR.Orvanovu-neurologicku, tak my sme boli dnes prvy krat na vysetreni. maly ma od roka afektivne zachvaty pri placi, ze az odpadava, tak som to zacala riesit...ale ako bolo pisane pristup dr. aj setricky nic moc, ledva sme vstupili uz pytala poplatok za prednostne vysetrenie-kedze sme sa telefonicky objednali,lebo nie sme zo ZA, no hruza, ... dr. bola ale celkom mila,... potom nas objednala za mesiac na sono hlavicky - a konecne sa dastavam k podstate veci!!! povedala, ze ma sidlo ale v nemocnici na Spanyolovej, vraj je to suteren , ale sestricka do mna tak hucala tie info o tom mieste, maly uz bol nervozny, lebo sa obliekal, atkze mi akosi niektore info vyfucali z hlavy a nemam ani sajnu, kde to mam hladat. ZILINCANKY, alebo tie maminy, co ste boli u dr. ORVANOVEJ NA SONO HLAVICKY, PROSIIIIIIIIIIIIIIIIIIM POMOZTE !!!!!!!! 🙂))))

maminka142
22. sep 2011

@marianna_c_ ahojkaj, to mi je luto, že si takto dopadla 😒 Ale tu v Žiline to je katastrofa cely personal 😠 Ja som kedysy bola zo synovčekom, ale už si to presne napamätam, kde presne to bolo 😕 Ved tam ti poradia, kde maš ísť a ku komu maš ísť? Na informačkach, alebo ktorakolvek sestrička ktoru stretneš ti poradí 😉 Veľa šťastia 😉

zelmirka1
22. sep 2011

@marianna_c_ mas IP

marianna_c_
22. sep 2011

Dakujem za rady! 🙂

pia22
22. sep 2011

Davam do pozornosti: 25.9. o 16.00h. v Dome umenia Fatra vesela hudobna rozpravka Kozickine potulky-ucinkuje divadlo HAAF a Zuzana Haasova, vstupne 2eura.

pia22
3. okt 2011

Zajtra 4.10.2011 od 16.00hod. burza detských vecí v Kultúrnom dome Trnové, organizuje MC Žabka Trnové😉

vichy77
4. okt 2011

ahojte.
je tu daka mamicka zo soliniek? mam dvojrocnu dceru a hladame kamaratku.

lenocka84
4. okt 2011

ahojte mamicky
sme na prazdninach v knm, hladame nejake ihrisko, nieco kam sa da ist s krcom
poradite? pripadne sa pridate?

wilsonka
6. okt 2011

@kosska3003 este chodis plavat? pisane tam je (levik) moznost aj obaja rodicia. ci v praxi to tak nefunguje? ked si zaplatime tak mozme ist obaja nie? a nevies ktorej z tych bab volat ked sa chcem objednat? dik

kosska3003
6. okt 2011

@wilsonka chodim akurat zajtra idem neviem vzdy bol zatial co som bola vo vode jeden rodic ale tak napis tam na mailovu adresu oni ti odpisu isto a tam sa spytaj na tych oboch rodicov ale isto sa to da ked to maju v ponuke

wilsonka
6. okt 2011

@kosska3003 dik a treba sa dopredu objednat? da sa aj niekde zistit ci je este volne miesto na konkretny termin?

kosska3003
6. okt 2011

@wilsonka no je to kazdy piatok o 16 napis tam mail a rovno napis aj termin oni ti odpisu ja som si rezervovala cez mail termin aj ked som volala tak mi povedala ze nech radsej napisem

kosska3003
6. okt 2011

@kosska3003 teraz kukam ze maly ti ma len 6 mesiacov podla mna je lepsie keby si si zaplatila kurz na babyplavanie.sk ja som tam chodila s malou od 8 mesiacov a mame za sebou 5 kurzou tam sa lepsie nauci podla mna a az potom cez levika lebo tu je to take pozvolnejsie robis si co chces vo vode ale na tych kurzoch si spievate a ucia aj povely na ponaranie no skus uvidis

kosska3003
6. okt 2011

@wilsonka no chcela som tebe a poslala som to sama sebe 😀

wilsonka
6. okt 2011

@kosska3003 oki dik za radu, ked ja by som praveze chcela skor pozvolne ne kurz lebo nikdy neviem ci nebudeme chore alebo cosi nam pride do toho, kamoska sa tak aj vykaslala na kurz a peniazky jej prepadli- mozno tu to funguje inak, ona bola na sliaci.dik a mozno sa vidime. ppaa

kosska3003
6. okt 2011

@wilsonka aku tu v pohode ked je chore dieta zavolas alebo posles mail teraz hovorim o tom kurze a hodinu si nahradis potom ona ti zavola ze ma volny termin a hodinu si plne nahradis a o nic neprides aj mne bola mala chora alebo sme cosi mali ze sme nemohli ist a sme si to nahradili vsetko ako mala bola strasne stastna vo vode a co chodime teraz tak tam su dost aj vacsie deti co skacu do vody tak aby sa ti nebal mala nebala potom na tom kurze by boli vrstovnici a je to take pokojnejsie no ved skus a uvidis ale odporucam ti ten kurz jednoznacne

wilsonka
6. okt 2011

@kosska3003 ok dik

kosska3003
6. okt 2011

@wilsonka nemas zac

luna22
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
luna22
6. okt 2011

@kosska3003 ahoj ty ideš zajtra na plavanie?ak sa uvolni a my ideme 🙂

kosska3003
6. okt 2011

@luna22 hej hej idem zajtra aj minuly tyzden som bola sme si kupony dva kupili

luna22
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kosska3003
6. okt 2011

@luna22 chi chi a ktora si bola mne mala stale skakala do bazenu 😉

luna22
6. okt 2011

@kosska3003 ta najkrajšia 😀 😀 😀 no fakt neviem

kosska3003
6. okt 2011

@luna22 za najkrajsiu som tam bola ja hihihi 😀 😀 😀 😀 nebola si tam aj s muzom nahodou

luna22
6. okt 2011

@kosska3003 hej ty špehuňka

kosska3003
6. okt 2011

@luna22 ja som neni spehunka len bol tam jediny chlap zajtra ide aj moj mozno aj do bazena ak mrcha dojde a zapamatala som si ta lebo si stratila klucik a napadlo ma to tak ked si jej kupon davala a chcela si zajednat termin na zajtra tak to povedala ze ak sa uvolni miesto tak ti zavola a ja som tam bola som malu obliekala 🙂 🙂 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre