Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

katka226
26. okt 2011

@beatrisss1 ahoj, my chodíme zatiaľ na Hájik, keďže tu bývame. Ale rozmýšľam nad Dluzniewskou v nemocnici /k tej chodila ešte moja sestra, je fajn, aj keď pre nás dosť ďaleko/, alebo ešte Dr. Mrázová v zdravotnom centre pri policajtoch...

pia22
27. okt 2011

Kto uvazuje nad zakupenim bezdotykoveho teplomera-v lekarni v OC Duben je teraz mozne si priamo odskusat jednu skvelu znacku.

biela
28. okt 2011

@pia22 aká to je značka? kľudne mi môžeš info napísať do ip, ja som mala dva bezdotykové a oba sú nanič. 😠
potrebovala by som niečo spoľahlivé

pia22
28. okt 2011

@biela Microlife, ten najnovsi model. My sa tiez chystame na bezdotykovy a tento nam vsade odporucaju ako presny a bezchybny i ked cena je vyssia. Tam sme si ho skusili a super. Dufam, ze ste nemali tento?😀

biela
28. okt 2011

nie, prvý bol dimerson alebo tak nejak, druhý topcom, oba merali zo začiatku dobre, ten prvý raz spadol a odvtedy ukazoval nad 40 vždy 😀 , ten druhý raz nameria 34 zachvíľu 38 😠

biela
28. okt 2011

@pia22 a dokedy majú tú predvádzačku?

pia22
28. okt 2011

@biela neviem my sme tam boli pred 2 dnami. Je pri pokladni, zapnuty, my sme poprosili lekarnicku, nech nam ho predvedie.

wilsonka
28. okt 2011

@kosska3003 cavko co ste neboli, mate soplik? nam sa velmi pacilo a boli sme len 3 maminy.

kosska3003
28. okt 2011

@wilsonka hej hej mala mi ochorela a ako naschval tak mi ochorela v piatok rano ako vzdy mi ona vie ale tak dufam ze bude ok a pojdeme na buduci piatok a to si vyhrala ze len 3 maminy lebo naposledy nas tam bolo 13 mamin akosi sa pomylila s rezervovanim 😀

wilsonka
28. okt 2011

@kosska3003 fuuuha no to si neviem predstavit. ja tiez chcem ist idem sa objednat, uz to ide aj cez net. a potom ked nemozem, staci zavolat tej zuzke?

kosska3003
28. okt 2011

@wilsonka hej hej ja som volala zuzke ale mi povedala ze to mam zrusit tam na ich stranke ked si tam rezervujes a nahodou ti dieta ochorie tak tam napises poznamky ze rusis pre chorobu dietata ja uvidim este do stredy ako mala ci sa my vylieci ak ano idem isto

dzidzuska
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
moncika15
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
landrea
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lypka
15. dec 2011
maryem
28. dec 2011

Ahojte,viete mi,prosím,poradiť,kde ste dávali v za nastreliť náušnice malým bábätkam,pol roka a viac.. a ci ste boli spokojné? Dakujem.

mamabiba
2. jan 2012

@maryem riešim ten istý problém, mňa môj pediater odporučil hne´d vedľa ku kožnej, je to v poliklinike na hálkovej, 6 poschodie,predposledné dvere. Náš dr je hneď za nimi. 10.01. ideme na poradňu, tak sa tam idem informovať, pre istotu aj naušničky zoberiem zo sebou. Ak chceš, tak ti dám potom vedieť. Moja bude mať vtedy 5 mesiacov.

maryem
2. jan 2012

@mamabiba,ďakujem! A ona ich nastreluje,ci ihlou prepichuje? Inak by bolo ideál,ked by to robil priamo zdravotnik. ja by som asi skôr nastreliť, ihlou to bolo dost drastické☹

mamabiba
3. jan 2012

@maryem ja som prvej dávala normálne prepichnúť ihlou u mojej bývalej detskej doktorky. Bolo to spravené šup šup, hneď mala na uškách svoje náušničky a nebol potom problém s vymieňaním. Ani to zapálené nemala, proste úplne bez problémov. mňa "vyhodili" 😀 na chodbu a za 3 min som si bola pre ňu. Moja skôr plakala, pretože bola zabalená do plienky..ona neznášala keď ju dačo obopínalo. Akonáhle ju rozbalili plač prestal. Ja by som zase dala skôr prepichnúť, ale mám pocit, že sestrička mi spomínala, že nastreľujú. Potom určite dám vedieť.

maryem
3. jan 2012

Dakujem, @mamabiba, ked zistis, daj pls vediet. Ja som prave nemala dobru skusenost s prepichovanim, tiez ma vyhodili von🙂 ale ten rev, co sa stade ozyval, bol nenapodobitelny. Ked som vosla dnu, bola cela bodkovana, male cervene bodky po tvari, ja ze od krvi oprskana. A ona chuda vyhadzana podkoznymi krvnymi bodkami z toho strachu. Mozno aj to prispelo k zlemu hojeniu sa, napokon som ich musela dat dole. V mieste vpichu sa jej vytvoril granulom. Na druhy pokus sme nastrelovali, v podstate to znasala dobre, ale zas sa to zopakovalo. Druhej dcere nastrelene boli v pohode. Az na hojenie, len ona si to usko tahala, tak sa upokojovala..
Ale jasne, ak ste nemali problem s prepichovanim, niet sa coho bat.

mamabiba
5. jan 2012

Čaute kočky, neviete mi náhodou poradiť, kde by som v ZA zohnala senovku v kapsuliach a benedikt čaj? začínajú problémiky ☹ ☹ .

bobjan
5. jan 2012

@mamabiba ahoj,

ja som to mala od laktačky zo Závodia🙂 ale tam bola aj benedikt v kapsuliach...

mamabiba
5. jan 2012

@bobjan ďakujem a viete mi na ňu poslať kontakt?

bobjan
5. jan 2012

@mamabiba jasné🙂

Janka Mekyňová - 0905975080, veľa šťastia 😉

mamabiba
5. jan 2012

@bobjan ďakujem a všetko dobré do roku 2012

bobjan
5. jan 2012

@mamabiba nápodobne, díky 😵

bobjan
5. jan 2012

@mamabiba , inak Costi je silnejšie....

mamabiba
8. jan 2012

@bobjan počula som už o ňom..ešte to nieje také najhoršie, tak chcem najprv vyskúšať prírodu a až keď to nepomôže, vrhnem sa na chémiu. Ale ďakujem. A to Costi mi predpíše hocaký lekár? aj pediater?

bobjan
8. jan 2012

@mamabiba veľa vody pi, Caro, čaje na podporu, hlavne sa dobre napapaj a oddychuj, ale to asi vieš 😀

Costi ti predpíše gastroentrológ, pediater, gynekológ. Mne ho dával gyndoš, alebo som zháňala ako sa dalo (cez známych). Veľa šťastia🙂

maminka142
8. jan 2012

Ahojte dievčata 🙂 Viete mi poradiť nejake centrum pre detičky? Alebo kde v Žiline by som mohla byť s malou medzi deťmi? Malá ma 3 roky, teda bude mať čoskoro 🙂 Ďakujem 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre