Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

kutina
26. júl 2008

dadi a v programe pinacle sa to nedá?...skúsim sa opýtať janka 😉

dadus
autor
26. júl 2008

to ani neviem co je.....vy to mate? by som ti to poslala a by si mi to spravila? co?

montinka
26. júl 2008

ahojte ako sa mate? tak uz aj ja som mamina. 😀

dadus
autor
26. júl 2008

no super montinka, gratulujeme 🙂

montinka
26. júl 2008

dakujem.🙂

dadus
autor
26. júl 2008

ako sa drzite, mala spi v pohodke?a ty ako si zvykas na rolu maminy? kde si rodila?

montinka
26. júl 2008

rodila som v Ziline cisarskym. no mala zatial pekne spinka zaplace iba ked si pyta papat,dufam ze to bude tak dlhsie. no rola maminy zatial mi ide len este som ju nekupala nejde mi to s tym bruchom este.

dadus
autor
26. júl 2008

v pohode vychytas to neskor 😉

montinka
26. júl 2008

no to hadam ano joj ale asi by som sa ju bala kupat sestricka mi to sice ukazovala ale ona urobila jeden hmat druhy hmat a mala bol okupana.joj a ked ju drzim bez perinka ved to je take krehucke no na rukach sa to da ale neviem si predstavit ako by som ju kupala by som sa bala ze jej ublizim

dadus
autor
26. júl 2008

tie hmaty su dolezite, aby si si malu v ruke zafixovala, aby sa ti pri mydleni nevysmykla.....ja som s tym problem nemala a dokonca mi to ukazovali len tak nasucho.... 😀

montinka
26. júl 2008

vsak ja viem ja som vedela ako sa ma drzat ved mam aj dvd doma kde to je ale skutocnost je ina ako dvd 😅

kutina
26. júl 2008

dadulik ja to nevviem ale janko by to mohol, hned ako príde z práce sa ho opýtam 😉
montinka gragulujeeeeeem, Tamarka je úžasná....prajeme zdravíčko a nech tečie mliečko 😵

montinka
26. júl 2008

kuti dakujem no s tym mliekom sa trapim od kedy je na svete a nic moc ani tabletky na tvorbu mlieka nezabrali ale drahy mi dnes kupil akysi caj na tvorbu mlieka uvidime

strunka
26. júl 2008

Ajoooojte 🙂

montinka gratulujeme !!! krasna kocka 🙂

baby teda ale sa to tu rozbehla ked som tu dva dni nebola 😉 , si zacinam mysliet ze sa ma bojite 😉 😠
😵

strunka
26. júl 2008

montinka a z mliecka sa moc nestresuj, ono sa to rozbieha po cisarskom pomalsie, a ide to horsie aj so stresom, hlavne klud, cajik na mliecko a pozitivne myslenie 😉 😀 a ono pride, ved ked malicka je spokojna, ma kolko potrebuje a to je hlavne 😵

montinka
26. júl 2008

hm no hej akurat som zistila ze sme mali ist v piatok do nemocnice na ockovanie joj ale ti hlupi doktori nic nepovedia kebyze nepride suseda tak ani neviem myslela som ze to mame ist k obvodnej doktorke ku ktorej ju dam ale ta mala teraz dovolenku a bude az v pondelok v praci. hmmm v nemocnici ma pochvalia ked tam pridem v pondelok.

erika26
26. júl 2008

ahojte, tak my sa k vám hlásime po dlllhej odmlke. Najprv sme sa odmlčali, lebo som mala rizikové a ked som sedela pri počítači, tak mi hrozne tvrdlo bruško takže posledné dva mesiace tehotenstva totálne kľudový režim no a teraz keď sme už na svete tak sme sa museli spolu zžiť. Ale už je to celkom v pohode. Dokonca som sa už aj k počítaču dostala. 😀
Montinka - ja som tiež rodila cisárskym, a mliečko sa mi naplno rozbehlo až doma
No dúfam, že teraz k vám zavítam častejšie 😉

svantica
27. júl 2008

ahojte 🙂
montinka aj my sa pripajame ku gratulacii. malicka je taka zlatucka uz si ani nepamatam,ze Tobias bol taky maly

dadus
autor
27. júl 2008

ahojte
erika tak gratulujem aj tebe 😉

mimi
27. júl 2008

aj ja sa pripajam ku gratulacii !!! 😵 😵

montinka, ja som tiez rodila cisarskym a mliecko mi nabehlo az po mesiaci, poctivo som kazde tri hodiny odsavala ( maly nevedel sat) a doteraz kojim 😅 Tiez som pila caje na tvorbu mlieka a este som brala homeopatika.

strunka, sa mi snivalo o vas, ze maly Simonko plynule rozpraval a ze sa riadne vytiahol do vysky...

montinka
27. júl 2008

jej vy ste ma potesili. hm uz trosku mam ale to nestaci tak dokrmujem ale tak hadam sa to rozbehne uplne ked pisete ze vam ano

strunka
27. júl 2008

Ajooojte 🙂

asi by som bola s tym dokrmovanim opatrna, ked bude mala syta nebude tak tahat a ked nie je "dopyt" tak sa mliecko menej tvori aspon tak mi to vysvetlovali a aj to fungovalo, mne vraveli ze treba vydrzat a nedokrmovat

mimi teda ty si jasnovidka? ved my uz kecame ako palacky 🙂 a aj sa vytahujeme do vysky, joj veru dlho sme sa nevideli...

bude to stretko? lebo planujem zas ist k svokrovcom tak aby som sa vedela zosuladit.... teda ak sa ma nebojite ako som pisala 😀

montinka
27. júl 2008

to ju mam nechat hladnu a plakat? lebo odo mna vytiahne akurat tak asi 20ml a to jej urcite nestaci

strunka
27. júl 2008

a ako zistujes kolko vytiahne? vazite ju pred a po kojeni?

montinka
27. júl 2008

to nie ale tolko vystriekam z oboch do flasky a vzdy tak si nemyslim ze ona vytiahne viac

strunka
27. júl 2008

my sme to robili tak v nemocnici a oci som vyvalovala, to si tolko neodstriekas kolko si vytiahne, normalne ju odvaz celu oblecenu s plienkou a tak pred jedenim a potom podlA VAHY (1KG = 1LITER, rozrataj si podla dielikov na vahe) zistis kolko vypila, treba to robit aspon pol dna v kuse, aby si ziskala prehlad

svantica
28. júl 2008

ahojte 😎
no to stretko by bolo super. sme na vas vsetkych zvedavi 😀
ja mozem skoro cely tyzden okrem stvrtku a piatku vtedy ideme k starkej.

strunka
28. júl 2008

ajojte, my sa tiez hlasime na stretko ak bude najneskor v stredu, potom asi aj my ideme k svokrovcom

tak skusim navrhnut zajtrajsok, aby sme sa niekam pohli, ktto sa hlasi? moze byt aj doobeda okolo 10 alebo poobede okolo druhej?

erika26
28. júl 2008

ahojte, ďakujeme za blahoželania 🙂 . Inak aj my sa trápime s dojčením. Ja tiež malú kojím každú hodinu, som rada, keď vydrží hodinu a pol. Ale zatiaľ priberá, tak hádam to je ok. Inak v sobotu večer kríza, tak ťahala až vytiahla všetko a ešte bola hladná tak sme museli dať sunar, či sme chceli či nie, veď už nebolo čo papať a ona chcela, hrýzla si ruky, pyžamo, plakala. No a na druhý deň pohoda, kojila som normálne. Tak neviem, či to bola rýchlokríza. Ale som už tiež rozmýšľala či som neprišla o mlieko. Ale hádam je to ok. Len neviem koľko mlieka sa stihne vytvoriť v prsiach keď pije tak často. Ale poviem vám, ked s ňou idem von, tak si pekne strážim čas aby som stihla prísť domov, ale už som niekoľkokrát kojila v parku pri tescu aj na marianskom námestí 😉 . Čo už.

strunka
28. júl 2008

Ahoj erika, gratulujem aj ja 🙂

no veru s tym kojenim je to tazke, kym sa to riadne rozbehne, aj my mame riadneho jedaka, jedaval od zaciatku kazde dve max tri hodinky, non stop aj v noci, a bola kriza ale az okolo 8-9 mesiacov ze v noci kazdu hodinku, ale snazili sme sa vydrzat aspon do tych dvoch, kazde to babatko je ine, hlavne je ze pribera to mas pravdu, len sa moc nevycerpaj a hlavne aj odpocivaj, lebo ono sa to nahromadi a cloveka to vie polozit , ver mi viem co hovorim a mozno to vyznieva teraz divne, ale mysli aj na seba, v konecnom dosledku tym myslis na malu, aby mala maminu co sa vladze o nu starat 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre