Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

skorvankova
8. jún 2014

Ahoj kočky. Prosím vás cvičili ste niektorá pred pôrodom EPI-NO a rodili v ZA? Akceptovali vám to? Dakujem

lelask
7. júl 2014

Ahojte mamicky, dufam ze nevadi, ze Vam sem hodim info o PlayWisely.

Radi by sme zacali robit lekcie uz aj v ZA a momentalne hladame lektorku pre ZA. Ak mate niekoho, kto by sa na to hodil, prosim posunte info. Dakujem.
( FB PlayWisely Martin a Zilina)

zuzimino
7. okt 2014

Ahojte.neviem tu najst v komentaroch,nejake recenzie na Kongo? Chceli by sme tam ist s malou,ma 14 mesiacou.A mame to asi 2,5hod,tak ci sa nam to oplati.

zelmirka1
8. okt 2014

@zuzimino Kongo je od septembera presťahované v iných priestoroch, boli sme tam nedávno. Je tam dosť atrakcií pre deti, hlavne na preliezanie, vozenie na autíčkach, skákanie...podľa mňa je Kongo skôr pre väčšie deti, ktoré sa tam vybehajú. Aj keď jedna časť je určená pre menšie deti, kde je bazen s loptičkami, detská hojdačka, taký tunel na preliezanie atď...Môj syn má 6 rokov a keď mal okolo roka lepšie sa mi s ním pohralo v menšom detskom kútiku, ale kľudne môžete Kongo navštíviť.

marhulka1
14. jún 2015

Ahojte..pls je tu niekde rozpis sluzieb na jun v zilinske porodnici??potrebovala by som vediet kto kedy robi najblizsi tyzden..dakujem

nada1326
21. jún 2015

Ahojte,prepacte,ze som sem vbehla,ale ideme na vysetrenie k doc.Popluharovi. Nikdy sme v Ziline neboli. Je niekde v okoli nemocnice miesto,kde sa da najest? Resp.pustit deti vybehat sa? Dakujem

petkapetova
22. sep 2015

Naše veľmi obľúbené miesto. Boli sme vela veľa krát, vždy na jednotku. Vhodné aj pre väčšie deti. Toto centrum je fakt skvelé. S deťmi v ňom obyčajne strávime 2plné intenzívne hodiny. Výber pohybových aktivít je naozaj široký, deti sa skvele vyšantia. Po niekoľkých návštevách môžeme smelo odporučiť a zhodnotiť, ze VEDIA TO !!!!

petkapetova
22. sep 2015

Kongo Naše veľmi obľúbené miesto. Boli sme vela veľa krát, vždy na jednotku. Vhodné aj pre väčšie deti. Toto centrum je fakt skvelé. S deťmi v ňom obyčajne strávime 2plné intenzívne hodiny. Výber pohybových aktivít je naozaj široký, deti sa skvele vyšantia. Po niekoľkých návštevách môžeme smelo odporučiť a zhodnotiť, ze VEDIA TO !!!!

petkapetova
22. sep 2015

Kongo naše veľmi obľúbené miesto. Boli sme vela veľa krát, vždy na jednotku. Vhodné aj pre väčšie deti. Toto centrum je fakt skvelé. S deťmi v ňom obyčajne strávime 2plné intenzívne hodiny. Výber pohybových aktivít je naozaj široký, deti sa skvele vyšantia. Po niekoľkých návštevách môžeme smelo odporučiť a zhodnotiť, ze VEDIA TO !!!!

zuzik16
23. sep 2015

Ahojte, baby mate niektora skusenost s vesticou Janou Matasovou zo ziliny? sidli niekde pri Tescu, co bol kedysi prior...?

ivik4
28. mar 2016

@zuzik16 aoj, neviem ci si u nej uz bola ale ja ano par x . som spokojna, vychadza mi to a chodim pravidelne

zuzik16
28. mar 2016

@ivik4 ahoj, ano bola som 2 x a musim povedat ze celkom tie vyklady sedia, prvy krat to bola bomba, fakt uplne sa trafila potom druhy raz povedala niektore veci uplne naopak ako prvy krat, ale aj tak sa trafila....som spokojna

stofkana
21. jún 2016

Ahojte som tu krátko chcela by som sa opýtať či máte niektorá skúsenosť s kočíkmi kupovanými v tej dreveničke pri Carfoure ? boli ste spokojné ? lebo cenovo asi naj v žiline ... Ďakujem za odpovede

erinne
4. aug 2016

zdravim, nejaka mamicka co pozna zilinske kupko? my sme tu kratko prestahovani, hldam nejake info.. vdaka 🙂

gloria78
6. sep 2016

Ahoj maminky, mám otázku, síce nie takú "drobčekovskú" , lebo tí moji už vyrástli. Riešime strednú. Syn si vybral Súkromné bilingválne gymnázium v Žiline. Nemá náhodou niektorá z vás skúsenosť s touto školou? Za akékoľvek info ďakujem!

katarina16
24. okt 2016

@ma.senka
@ma.senka
ahoj prosím ťa k akému mudr. neurologovi si bola v Martine? lebo ja mám hroznú skúsenosť tiež s Orvanovou - jej by mali zobrať licenciu a nie aby k nej deti chodili
dík

ma.senka
25. okt 2016

ahoj, k dr. Vladarovej. 043/422 21 61. ale tiez nie kazdy je s nou spokojny, potrebovala som hlavne papier aby som mohla zacat chodit k fyzioterapetke. Dr. Nemcovu v ZA si neskusala?
@katarina16

katarina16
25. okt 2016

@ma.senka

nie mudr. nemcovu nepoznám a má tam tiež rozne referencie a hlavne robi len na pol úväzka+ hájik k nej nepatrí tak neviem či nás zoberie ???
- tak radšej ten martin skúsim..........ty si spokojná tam? ako dlho tam chodíš? je to mladá či stará mudr.? čaká sa tam naozaj tak dlho?
a koho máte detskú mudr.?

ma.senka
26. okt 2016

ja tam uz nechodim, chodila som so synom od 2 mesiacov do 1 roka. potom uz nie, nebolo treba. je to starsia dr., okolo 50 -55 r., urcite sme neboli jej obvod, detsku mame dr. Mrazovu.

sandalfon
20. feb 2018

@ma.senka Mohla by som sa spýtať ako ste spokojní u Dr. Mrázovej?

ma.senka
21. júl 2018

@sandalfon ahoj, som velmi spokojna, chodim tam so synom od narodenia. je vyborna diagnosticka, vsetko co povedala, platilo alebo sa naplnilo. niekedy sa stalo, ze vnutorne som s nou nesuhlasila, ale nakoniec mala vzdy pravdu.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre