Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

stonozka
8. okt 2008

ahojte maminky, nepoznáte niekoho kto už končí matersku a rad by šiel pracovať? jedna známa otvara detský sekáč v centre mesta a hlada predavačku... info cez IP

heppu
8. okt 2008

ahojte kde ma byt ten sekac???,jeden zatvorili na marianskom a ten bol super

stonozka
9. okt 2008

ahojte, no ona hovorila že do mesiaca by ho otvorila a niekde pri malom tescu v meste...

heppu
9. okt 2008

ahojky no super tak sa pojdem pozriet , ten na marianskom bol uzasny same krasne veci a uplne ako nopve za par korun

lahodacka
12. okt 2008

ahojte baby, tak ako sa mame? Evka, ako sa citis?

patkao
13. okt 2008

ahojte maminy, resp buduce maminy..neviete mi poradit ako je to s pripravou na porod v zilinskej nemocnici? treba sa niekde nahlasit, alebo ako?

strunka
13. okt 2008

Ajojte 🙂
patkao, prihlasit sa mozes na prijmacej ambulancii, na prizemi a beru tusim mesiac pred porodom, asi kazdy mesiac zaciatkom zacina novy kurz

mgurnak
14. okt 2008

patkao....prihlas sa co najskor, lebo niekedy su tei kurzy uz obsadene a nemusia ta zobrat...ja som sa hlasila asi 3 mesiace pred terminom...stoji to 500 Sk ale oplati sa to...je to raz za tyzden....cely mesiac...2x sa budete ucit dychat, potom si pojdete pozriet saly a tak a este je tam uvodna hodina kde vam vlastne vsetko povedia...ja som bola spokojna....

evkastipka
15. okt 2008

Pekny dnik babulky 🙂 , no dnes si slniecko dava nacas...brrrr ☹

marina.o.
16. okt 2008

dobre ranko maminky🙂

mgurnak
16. okt 2008

ty majka pocuj..tak skoro rano? ja som sa dnes vyhrabala z postele o 10.30 ...aj s malym...sme mali akusi ruznu noc...

marina.o.
16. okt 2008

ahoj,teraz by ste nešli?

marina.o.
16. okt 2008

naša malá je nespokojná,tak ideme teraz von.

evkastipka
16. okt 2008

Pekne skore ranko 😉

marina.o.
17. okt 2008

dobre ranko aj tebe 🙂 co nespis?

evkastipka
17. okt 2008

Awoooj marina,

preco som nespinkala, manzelik je pracovne odcestovany a samej sa mi zle spinka, tak som v noci uctovala o dusu a povyzierala sladkosti, co som doma nasla 😅 😉

A samozrejme som Vas chcela pozdravit 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

dadus
autor
17. okt 2008

pekny vecer...jeeeeej evi, tolko usmevov este v tejto teme nebolo 😀 😀 😀

svantica
17. okt 2008

dadus ahoj 🙂
dlho si tu nebola, ako sa mas?

evkastipka
17. okt 2008

Pekny vecer prajem 🙂 , aj viac by som dala, ale vsetkeho vela skodi 😉

dadus
autor
17. okt 2008

caute, no akurat sa chystam do postele, zajtra letim na byt malovat......takze roboty ponad hlavu.......mam sa inac fajn svanti....len casu pomenej, teraz som dost vytazena.......dobru nocku...papa

evkastipka
17. okt 2008

Pekne sludcke snicky dadus 😉

svantica
17. okt 2008

dadus aj tebe dobru 🙂

evkastipka
17. okt 2008

Tak uz aj ja idem spinkat....pekne snicky svantica 🙂

jankabambulka
18. okt 2008

ahojte .
mám na vás prosbu mohli by ste mi poskytnúť kontakt /na IP/ na plávanie detí u vás v žiline?? lebo u nás v PB nič také nie je a chceli by sme s dvojkami chodiť, hodne by im to pomohlo a hlavne miškovi, nemusel by toľko s vojtovkou sa namáhať.
ĎAKUJEM móóóóć

jahodas01
18. okt 2008

ahojte poradí mi niekto? zajtra idem do Za a chcela by som sa spýtať, aké tam máte počasie a ako mám obliecť svoju 7mesačnú jahodku, ja som zo zápedného slovenska a u nás dnes bolo ako na jar... tak neviem ako v Za?dakujem. 😉

evkastipka
18. okt 2008

Pekny vecer Vam prajem 😉

jahodas01....kukni link, http://www.accuweather.com/world-forecast.asp?p...

Dnes bolo slnecno a u nas 13 stupnov, takze ked som sa kukla z okna bolo nadherne, ale ked som vybehla von tak brrrr....aspon moj subjektivny pocit 😀

jahodas01
18. okt 2008

no aj na zajtra hlásia v Za 13 stupňov, ale ja neviem či mám vytiahnuť malej overal, alebo fusak, alebo stačí teplá deka, netuším. chodíte tam ešte nalahko, alebo ste vytiahli oteplené bundy... moj manžel sa tu zo mňa smeje, ale nemienim prechladnúť a nechcem aby malá prechladla... 😉

evkastipka
18. okt 2008

Nechcem byt netaktna, ale no riadne ako eskimak sa zabal, lebo tu je asi ako na Sibiri!!! Snad si vies predstavit co je 13 stupnov, ci nie? Kukam, ze dnes bolo u Vas asi o 2 stupne viac ako u nas...tak to nie je taky teplotny rozdiel, ci ano?

jahodas01
20. okt 2008

evkastipka: nie nevedela som si to predstaviť... 😉 mne osobne je jedno, či je o dva stupne viac, alebo menej lebo ja vydržím... žilina je vyššie položená, preto som chcela vedieť ako sa tam obliekajú bábätká... ale zobrali sme fusak pre istotu, ale bolo tam tak nádherne, ako na dolniakoch, ale podveer som bola rada, že ho máme, hoci u nás stačí iba deka... takže asi tak... 😉 no ale kraj okolo žliny je úžasný... 🙂 u nás iba rovina a polia... 😝

evkastipka
20. okt 2008

Pekny dnik prajme

jahodas01...som rada ze sa ti kraj v okoli ZA pacil 🙂, ste boli na vylete, ci na navsteve u znamych? 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre