Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

lahodacka
2. máj 2008

no ale uz som tu o svojom private popisala az az...to bude zase bohaty den pre naseho informatora 😀

adriatica28
2. máj 2008

katí ja chcem Italy štúrovo je moc blízko

dadus
autor
2. máj 2008

laho 😀

lahodacka
2. máj 2008

ale prd potrebujeme...bez chlapov su najlepsie akcie...ze jadrus 😉

adriatica28
2. máj 2008

som mimo z vášho slangu 😝

lahodacka
2. máj 2008

no ten möj chrumkacik je silny, ale ja som ti take male tulenie, skoro slonicie mlada...tak s tym nosenim to asi odlozime.. 🙂

adriatica28
2. máj 2008

súhlasím . tomuto rozumiem 😉

dadus
autor
2. máj 2008

ale co sa rehabiek tyka cica.....
segra a co tak chorvatsko? co ja planujem ja budem mat chorvatsko v kuchyni, sak ideme prerabat 😀 😀 😀 ale buduci rok to hadam isti to irsko 😉

adriatica28
2. máj 2008

to patrilo k príspevku vyššie 😲 a slonie mláďa som tu ja tak mi neber prvenstvá moja 😝

lahodacka
2. máj 2008

no ved Italy to ti nikdy neni zle...ale na to nemaaaaaaaaaaaame...momentalne, ozi pepo sa dostal na vysku, tak budeme hadam dvaja studovaniiiiii

dadus
autor
2. máj 2008

adri hybaj na skype, vysvetlim..... 😎 😀

lahodacka
2. máj 2008

ja by som ti ich rada prenechala, ale realita je ina, moja...ked ma uvidis, tak zaplaces, alebo sa potesis, ze si na tom lepsie, ako ja...ale po navrate domov, idem na sebe makat...nic ine mi neostava, ten möj chlap mi ani kopcek zmrzliny nedopraje...minule si to schytala aj dada, ked mi ju chcela kupit... 😅

adriatica28
2. máj 2008

to budete riadne študovaná family. Chorvátsko má šutre a ja milujem ten pocit vytriasať piesok odvšadiaľ 🙂 segra v írsku je kosa. italy nie je drahé všetci 4 sme boli za 20 litrov a v pohode

dadus
autor
2. máj 2008

pocuj laho ked dojdes tak sa uzmrzlinujeme 😀 😀 😀

lahodacka
2. máj 2008

no to tu nepis, lebo nas pepo zabije obe

adriatica28
2. máj 2008

to vytancujeme moja. to je len zimný tuk budeme behať na korčuliachf ja s deckami už chodievam boli sme aj včera a si predstav tá malá mrcha barbora ma umakala 😖 no čo som tlstá a bez kondičky zabijem sa 🙂

dadus
autor
2. máj 2008

no ja preferujem all inclusive ....take turecko bolo super na nejakych 12litrov na dospelu osobu,deti len letenku...ale nie, to irsko, to idem na pozvanie, len kuknut krajinu, sak je krasna, tak to tak mimo sezony

lahodacka
2. máj 2008

este aj po kuchyni budem musiet lietat na korculiach, pockaj...
Jadrus, to ti neni zly napad s tym italy, my by sme sa mozno pridali, pepo chce strasne ist ku moru a ja som uz tiez dlho nebola na takej paradnej dovce...aj tri by som si ti tento rok dopriala...ako tam sa chodi autom, alebo ako...

adriatica28
2. máj 2008

ja nemusím hotely my sme taká stanovacia a karavanová rodina. sa mi páči ten pocit že sa nemusím prezliekat na obedy ale sadnem v plavkách a žujem a celý deň som vonku

lahodacka
2. máj 2008

no ved v cestovke mame znamu, aj erika ma tetu, co je pani ridici v cestovke, tak nejaky lacny dobry last minute...ci ako sa to pise, by nebol na zahodenie...stale hram silacku, ze tento rok ziadne more, ale pravdupovediac, dala by som si.... 😉

dadus
autor
2. máj 2008

segra tak ti zoberieme do chorvatska vlecku piesku 😀
segra co mi nedvihas telefon????
laho ale niekedy si este zopakujeme to turecko, co ty na to? 😉

adriatica28
2. máj 2008

chodíme na last minity a buď ho chytíš s dopravou to je bus alebo bez dopravy cesta trvá tak 12 až 16 hodín podľa toho kam. ale bolo by to super 😉

lahodacka
2. máj 2008

no moja, uz nemame sponzora 😀

adriatica28
2. máj 2008

ja mám mobil v kuchyni už preň bežkám.......

dadus
autor
2. máj 2008

segra ale to nie az taka nobl dovca, to sme mali s katus v turecku, ale ta druha turecka all inclusive, co som bola s nasimi, to bolo do pohody, mne sa to paci preto, ze nemusim nic varit, ani kupovat, je total o teba postarane....

lahodacka
2. máj 2008

no ved uvidime, jedno je jasne, pepo by sa potesil myslienke, alebo lepsie povedane skutocnosti, ze by toto leto stravil pri mori a nie na prerabajucej chatke so svokrou za chrbtom 😀 😀 😀

adriatica28
2. máj 2008

už som pochopila slang 😀

dadus
autor
2. máj 2008

laho vysvetlujem segre si 😀 tuation

dadus
autor
2. máj 2008

situation 😀

lahodacka
2. máj 2008

no ved jadrus, aj s tym sa stretavame v zivote...mam na mysli ten "Slang" 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre