Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

mgurnak
11. dec 2008

ariana,no to si viem predstavit, ze to musi byt sranda...my zacneme az niekedy zaciatkom februara, to budeme mat skoro 7mes, dufam len, ze to z kojenim bude dobre..inac, nechces sa pridat k nam na plavanie? je to od 5 mes....zacina sa v januari...

mgurnak
11. dec 2008

a este som sa chcela spytat, to si robila tu pohladnicu same? tu co mas v albume....

andulka26
11. dec 2008

pozeram ze na plavani budeme pekna skupinka 😀 😉 uz sa nemozem dockat. neviete mi povedat kedy je posledny termin na zaplatenie kurzu?... aby som ho nepresvihla, lebo este peniazky neprisli ☹

zelmirka1
12. dec 2008

no pekne andulka prihlasit sa presne o 0.00 hod....takto pospat nic ?

mgurnak
12. dec 2008

andulka, peniazky treba poslat do 19. decembra..ja som tiez zaplatila az vcera....
maly spinka tak idem nieco spapat... 😉

a_rianna
13. dec 2008

mgurnak ja som už prihladena na plavanie aj s dalšími 2 kamaratkami tu z Bulvara 🙂 začíname 12.1. myslim že o 11:30 alebo 10:30 som zabudla mam to napísane . tak sa tam stretneme 🙂 sa tešíme

andulka 19. je ten termin na zaplatenie

a_rianna
13. dec 2008

pohladnicu mi vytvorila sesternica v programe gimp2
🙂
dali sme ju vyvolať a posielame a ma to uspech

andulka26
13. dec 2008

babenky dakujem za info. Uz som akurat urobila prevod cez internet, tak to dufam v pondelok prevedu na ich ucet aby som to stihla do terminu.

zelmirka, ja mam cas a moznost pisat len vecer, ked muz donesie notebook z prace a mala uz spi. Tak obetujem troska spanku a radsej si precitam co popisete cez den 😉 dozviem sa tu kopec zaujimavych veci a rad takze to za to stoji. A druha vec je, ze som troska zavislak na MK 😀

a_rianna to budes mat na ten kurz kusocek z domu, ze? Mne byva na Bulvari -Cajakova ul. starka, tak mozeme chodit domov spolu, kedze tam budem chodit.

Mala nam dnes spala tri krat po pol hodinke. Neviem co sa jej porobilo, zeby spln? ☹ Teraz nastastie uz spi, tak mame s muzikom veget. Darceky su pokupene, zajtra sa chystame zdobit stromcek, tak sa strasne tesim . Som zvedava ako sa to blikajuce cudo bude pacit malej.

pacna
14. dec 2008

babenky potrebujem poradit nechodite do Tesca neviete či maju v ziline klavesy za 1890sk?babenky prosiiiiiiiiiiiim dajte mi vediet ak by ste ich tam videli daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakujem 🙂

a_rianna
14. dec 2008

Ahojte

tak my sme doma teraz a maleho mame u dedkovcov sme volali ako zvladli noc a ževraj sa zobudli len raz za noc....teda asi sa nad nimi zlutoval lebo nam sa soma budi niekedy aj 4 krat. 🙂))

andulka OK jasne že možeme. Už sa teším na plavanie len musim zohnať nejake plavky 🙂

zelmirka1
14. dec 2008

ahoj andulka
chapem....aj ja som sa tu na MK dozvedela vela rad a informacii ktore mi pomahaju a tiez aspon raz denne sem kuknem...zeby som bola tiez zavislacka ?

fiha a_rianna to je super ked uz mozes nechat drobceka u dedkovcov...my sice byvame spolu tak mi tiez mamina maleho kedykolvek postrazi ale kedze kojim tak mozem zmiznut maximalne tak na dve-tri hodinky.

marina zijes ? ako sa mate ?

marina.o.
14. dec 2008

zelmirka...zijem 🙂
trochu som to tu zanedbala.V stvrtok a piatok bola u nas moja mamina.V sobotu sme mali navstevu a dnes sme boli pre zmenu nanavsteve my...
Vikend zasa usiel ako voda...

andulka26
14. dec 2008

cafte maminy, tak ako ste stravili nedelu? my sme robili vianocnu vyzdobu a aj tromcek uz mame postaveny 🙂 ...nadhera, som z toho happy ako male decko. Tak sa tesim na vianoce. Na prve vianoce s nasom malou, konecne sme riadna rodinka. Ked sme boli dvaja, bolo to take smutne, s detmi je to uplne o niecom inom. Viem ze mala nevie este co su to vianoce, ale aj tak to bude krasne. 😵 😵 😵
Dnes sme boli na nakupoch a zas som zabudla pozriet tie plienky na plavanie ,kurnit. Vy ste ich uz kupili?

a_rianna
15. dec 2008

ešte nie ale ja mam dm pod nosom 🙂) takže tak

no my sme chceli strom staviať tento vikend čo bude, ale dnes sme dostali pozvanie na vikend - unik z predvianočneho zhonu do Zuberca tak sme sa rozhodli že ideme

no takže všetko to upratovanie, pečenie a zdobenie budem musieť stihnuť v prac. dni kt. nam ešte dovianoc ostavaju. a tak som to mala super vymyslene že mi cez vikend muž zoberie drobca na 3 - 4 hodky preč a ja budem upratovať

ja byvam sama na byte bez starkých, ale ked potrebujeme a moja mama nie je v praci tak drobca zavezieme k nej do Zadubnia a ja si možem porobiť ( už nekojim ) takže aj na dlhšie

no a v Terchovej byva svokor (svokra zomrela ) takže cez ples sa nam staral o maleho on spolu s kamaratkou a zvladli to na 1 * 🙂) malý bol vyrehotaný takže super

zelmirka1
15. dec 2008

ahojte
aj mne usiel vikend rychlo...v sobotu zobral maleho muz von a stihla som upratat...hned mam lepsi pocit
ja cez tyzden toho akosi moc neurobim...kym maly doobeda pospi tak sa dam dokopy ja, pozehlim, uvarim
a inak sa mu venujem. A poobede ideme na dlhu prechadzku. Byvanie s rodicmi ma vsak aj svoje vyhody lebo
teraz na vianoce mamina napecie a celkove kedykolvek mi pomoze.

ariana to je super ze takto maleho mozes dat postrazit...ja uz som sa tento zmierila ze ples mi nehrozi a to
sme kazdy rok aspon na jeden isli.
Velmi som chcela kojit...prvy mesiac sme doslova bojovali s malym lebo sa nechcel prisat a akceptoval len klobuciky ale teraz uz je to bez problemov co ma tesi a preto ho mozem nechat mamine len na kratko. Sice mam odsate mliecko v mraznicke a mohla by mu dat z flase ale zatial ho nechcem ucit na flasu, mozno neskor.

zelmirka1
15. dec 2008

ozve sa mi samuelkas ?

mgurnak
15. dec 2008

zelmirka..to poznam..my sme na tom rovnako...maleho kojim, a tiez nas kamarati stale volaju na nejaky ples..ale koli malemu sa to neda...ale to nevadi, vynahradime si to na buduci rok 😉 ja som chcela cez vikend pict, ale akosi som ta no nemala cas...manzelik isiel zasa na sutaz, a vecer sme sli na navstevu, vcera sme boli u svokry na obed...a vecer som si musela zdriemnut s malym, lebo som uz nevladala....musim povedat muzickovi, ze uz tiez nech kupi stromcek, lebo sa mi vobec nezda, ze o tyzden su tu vianoce...akosi to vobec necitim..aj ked sa straaasne tesim...aj koli tomu, ze uz sme na vianoce traja 🙂

zelmirka1
15. dec 2008

ahoj mgurnak
presne aj ja si hovorim ze buduci rok si to vynahradime...predsa len materske mliecko je naj...
inak ja teraz tiez zaspavam kedykolvek...odkedy mame maleho chodime s muzom do postele velmi skoro
lebo sme hotovi...hlavne ja z tej celodennej zabavky - drobceka a potom sa dorazim prechadzkou...

ja som zacala vianoce vnimat ked som bola na namesti a su tam stanky a hra tam vianocna hudba...
tiez este nemame stromcek ale to stihame...tiez sa tesim ze budeme uz traja..super

mgurnak
15. dec 2008

no, dnes sa aj ja chystam pozriet tie stanky na namesti...svokra mi tam predava punc...
zelmirka, ak ti to vyjde, tak sa itez prejdi na namestie...maly by mal papkat okolo 12.00+-...a prida sa aj marina...takze hadam okolo 13.00 by sme tam mohli byt..aspon na pol hodku... 😉 na ten punsik...trosicku si hadam mozem dat 😉

zelmirka1
15. dec 2008

ahojte
rada by som ale dnes ideme na rehabilitaciu a pojdem von az okolo 14.00 - 14.30 takze vas asi nestihem...skoda...
dajte si aj za mna puncik...trosku urcite mozes, neboj...

a_rianna
15. dec 2008

no aj ja som bola na namesti kolo 13 stej ešte s jednou kamaratkou mamičkou _🙂 možno sme sa aj videli, kto vie

marina.o.
15. dec 2008

tak to sme tam boli aj my 🙂

mgurnak
15. dec 2008

ariana, urcite sme sa videli, len sme o sebe nevedeli.....hadam zasa niekedy..ved sa sponame na plavani... 😉

marina.o.
16. dec 2008

Pekny den maminky 😉

zelmirka1
16. dec 2008

ahoj marina ako sa mate ?
my moc dobre nie lebo vcera sme boli zase cvicit a dali nam taky cvik ze maly strasne plakal...ja som to odplakala
cestou domov lebo som sa na to nemohla pozerat....myslela som ze mi niekedy place doteraz ale oproti tomu
kriku to bolo nic...tak neviem ci budeme pokracovat

marina.o.
16. dec 2008

ahoj zelmirka,a ako sa Ti maly pozdava?Hlavicku drzi?
Este vydrzte,ak mu to ma pomoct.

mgurnak
16. dec 2008

nooo..akosi sa vam tu vobec nechce pisat...alebo uz panuje predvianocny stres?alebo vsetky nakupujete vianocne darceky? 😀

a_rianna
16. dec 2008

zelmirka prečo cvičite???

svagrinina mala teda moja neter musela tiež cvičiť cviky, lebo davala hlavičku len na jednu stranu mala oslabenu druhu stranu, tiež si pamatam že mala strašne plakala pri tom, ale museli to s nou cvičiť aj si poplakali pri nej ale teraz je mala zdrava... takže to stalo za to

tak vydržte bude lepšie uvidíš

marina.o.
16. dec 2008

ahoj mgurnak,dala som sa na zdobenie stromceka...des,Adelka mi to nechce dovolit 😒

zelmirka1
17. dec 2008

ahojte
civicime pretoze preferoval jednu stranu na ktoru dava hlavicku....aj ked uz teraz dava aj na druhu lebo mu robim vsetky podnety aby kukal opacne
ale ked ho tahala doktorka za rucicky do sedu vraj vobec nedrzi hlavicku a uz by mal.
Ja viem ze cvicenie pomaha a je pre dobro dietata ale nie som presvedcena ze tak skoro to potrebujeme...ved
nemoze mat kazdy tabulkove dieta ze v tom tyzdni robi to alebo to...
normalne som ten plac nezvladla lebo tak ako ho sestricka rozplakala este nikdy nereval. Doma to skusame trochu setrnejsie, uvidime.

Tie vianoce sa niako rychlo priblizili ze ? ja budem zdobit stromcek az cez vikend lebo vtedy je doma tatino
a zabava drobceka.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre