Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

marina.o.
6. jan 2009

Ahojte maminky,oneskorene Vam zelam vsetko dobre v novom roku.Vela zdravie pre nas aj nase deticky.
My sme boli cele sviatky rozlietani,tak som sa sem ani nedostala 😉

andulka26
7. jan 2009

mgurnak,ked mi volala ta pani z kurzu, tak povedala, ze nebude problem ak malu zoberiem. Aj tak nemam inu moznost. Dufam, ze vas tam spoznam 😉

zelmirka, urcite ti napiseme nase zazitky, aby si vedela ci sa ti tam oplati chodit. Moj manzel tiez uz pracuje, aj medzi sviatkami bol v praci, tak som sa pomaly dostala do normalu. Len skoda, ze aj prazdniny koncia, lebo mi nebude mat sem-tam kto povozit malu. Mam taku zlatu susedku Patku-myslim ze ma 13 rokov a ta strasne Misku zboznuje. Pride k nam aby sa s nou pohrala alebo ju zoberie do kocika povozit a ja si stihnem potom tooooolko veci porobit 🙂

a_rianna
8. jan 2009

No vidíte a ked tam včera volala kamaratka kvoli tomu že jej malý je chorý, že čo s tým, tak jej tam oznámili, že to je jej problém a že peniaze jej nevratia tak nech sa zariadi. Buď nech vymeška hodiny za každé dve vymeškane si može jednu hodinu nahradiť. ešteže tie inštruktorky su tam milé..... 🙂

mgurnak
8. jan 2009

tak a uvodnu hodinu mame za sebou...ariana a andulka..ked to v pondelok budete mat za sebou tak sa ozvite ze ako bolo..skoda, ze mi chodime v utorok...ja som dnes maleho dala k manzelovej kolegyni, lebo mala volno.velmi dobra baba...vedela ako na to......som sa bala ze ako to maly zvladne ale nastastie bol uplne v pohode bol vysmiaty a teraz krasne spinka na balkone...aspon stihnem cosi uvarit...

andulka26
8. jan 2009

ahoj mgurnak,bolo by lepsie keby sme boli vsetky spolu no aspon si mozeme na MK vymienat skusenosti s plavanim 😉 Uz sa tesim ako bude mala reagovat na vodicku v bazene 😀

a_rianna
8. jan 2009

Ahojte

no kočky ešte ku kurzy ja neviem či som nahluchla....ale ta pani hovorila... že sa vždy da dohodnuť a že ked vymeška dieťa tak sa bud nahradia hodiny, alebo sa dohodne na vratení penazí či???

dneska tam volala opať ta kamaratka, čo ma maleho choreho že vymeška asi 4 hodiny lebo ma anginu.,.. a ta pani jej povedala že v žiadnom prípade jej peniažky nevratia... tak akože naozaj nechapem prečo na kurze hovorila taketo veci... alebo som to zle pochopila????

teda.... ale plavať sa teším s maličkým prostredie je pekne.... tak dufam že sa to bude pačiť aj drobcom 🙂))

som rada že sme sa spoznali.... andulka tvoja Miška je nadherná 🙂) taký malý smejko

marina.o.
8. jan 2009

a_rianna zle si to pochopila 😉 V prihlaske je to napisane v bode 4.nahrady.Ak Tvoja kamoska vymeska 4 hod,tak prachy nevracaju.Ma narok na dve nahradne hodiny.Takze tak 😉

mgurnak
8. jan 2009

nooooo...marina dobre pocuva..... 😉 peniazky vracaju len ked vymecka nejako viac hodin myslim...ale to je vecou dohody.... 😉

a_rianna
8. jan 2009

aha... no tak som jej to povedala zle....
moja vina... 🙂

marina.o.
8. jan 2009

mgurnak,dobre som pocuvala a nezabudla 😉

marina.o.
8. jan 2009

zelmirka,ako sa mavate? 😉

andulka26
8. jan 2009

aj ja som rada, ze som vas spoznala, aspon budem vediet komu pisem. Miska dakuje za pochvalu 😀
Pekne sme sa okupkali, napapali, dala som ju spinkat, sadla konecne k netu a ona sa za 20 min. zobudila plna energie. Tak tu teraz lezi na deke pri tatinkovi a mrmle si. No a vyhlad na oddychovy vecer je nenavratne prec ☹ . Ona ked si takto podrieme, tak funguje najmenej dalsie dve hodinky. Tak sa lucim a dobru nocku tym stastnejsim 😉

marina.o.
9. jan 2009

ahoj Andulka,tento scenar sme mali vcera vecer aj my
😒 a nielen vcera...okupeme sa,napapame,spinkame cca 45min a Adelka funguje dalsie 2-3 hodiny.Pohodovy vecer veru nehrozi ani nam...
Ja si vzdy poviem,len nech je zdrava 😉

zelmirka1
9. jan 2009

ahojte
marina mame sa dobre...zo dna na den vidim ako maly zacina viac vnimat okolie a hracky...
ozaj ked je adelka takto vecer hore...kolko ti spi cez den ? mne uz maly spi menej, doobeda max pol hodinku
a poobede v kociku ako kedy ale ak vydrzim chodit tak aj dve-tri hodinky. Medzi 17 a 17.30 ho radsej pomaly
budim aby bol pred nocnym spanim hore a zda sa ze to funguje lebo ho davam spat o 20.00 a spi krasne
Akurat teraz sa zacal budit na papanie trochu castejsie ale ked sa napapa tak spinka dalej az do rana.
Kedy idete prvykrat plavat ?

marina.o.
9. jan 2009

zelmirka,na plavanie ideme v utorok.Vcera sme mali uvodnu hodinu bez deti.Vyzeralo to tam celkom dobre.
Co sa tyka spania,je to rovnake.Spi len v kociku,ked sme vonku.Vnutri si pospi max pol az tristvrte hodinku.
Vonku je dobre ale v takom mraze sa von neda.Aked klesne zasa tam nemozeme byt dlho.
V pondelok sme boli na ockovanie.Vas kedy caka dalsie?Este chodite na cvicenie?

zelmirka1
9. jan 2009

ahojky
no ja chodim von aj teraz ked mrzne...vcera bolo krasne tak sme boli dlho ale dnes to bude asi na chvilku....
ockovanie sme zvladli dobre bez reakcie a na dalsie ideme zaciatkom februara...

precitala som toho velmi vela o Vojtovej metode a kedy je vhodna a rozhodla som sa zatial necvicit, na kontrolu ideme az koncom januara lebo sestricka mesiac nerobila a pevne verim ze maly bude OK lebo prave ked sme mali pauzu v cviceni kvoli ockovaniu tak zacal krasne dvihat hlavicku a prave kvoli tomu sme cvicili. Myslim ze len potreboval svoj cas, davam ho casto na brusko aby posiloval.

A dokedy ti spi adelka rano ?

marina.o.
9. jan 2009

rano sa budi okolo pol siedmej a potom uz väcsinou nezaspi.

mgurnak
9. jan 2009

ahooojte...tak my sme dnes boli v MC Nezabudka pri juniore..cvicenie s babatkami na fitloptach...sme tam boli asi 5 maminiek...aspon mame trosku zmenu....a spozname sa s ostatnymi detickami a maminami....cvicenie sa neda nazvat ce svicenim, ale malyme sa to pacilo...aspon mam taky pocit...tak uvidime o tyzden, ako to bude...

marina.o.
9. jan 2009

my si este pockame na lopty 😉 my sme este malicky 🙂

zelmirka1
9. jan 2009

ahojte
vraj dobre cvicenie je aj babyfit Labyrint pri babkovom divadle....ale aj my si este pockame lebo sme malicky...

marina pre mna je pol siedmej horor ja som spachtos a snazim sa ho udrzat v postielke do pol osmej lebo inak
som ja hotova....zatial sa mi to dari ale je mi jasne ze ked si zmysli ze ideme vstavat tak si mozem piskat hi hi

dnes mi tak krasne spi...mraz robi svoje...bola som v Dubni a spal tam dve hodiny tak ze som kazdu chvilu
kontrolovala ci dycha...a spi dalej....

a_rianna
9. jan 2009

no aj ja som počula že v Labyrinte sa cviči na loptach, ale je tam tažko sa dostať stale maju plno... lebo na kurzy chodia maminky, kt. v tých kurzoch pokračuju. a ked sme tam volali povedali, že to by musel niekto kurz opustiť aby mohli zobrať dalšie dieťa lebo že maju fakt natresk

ale počula som aj o tej nezabudke a chcem ta tiež ísť s malý, ale asi až ked skončí kurz plavania aby sme toho nemali moc naraz

andulka26
10. jan 2009

babenky, mate uz plienky na plavnie? Ja ich nemozem zohnat, nebola som sice este DM tak dufam, ze v pondelok rano to stihnem. Kde ste ich kupovali?

a_rianna
10. jan 2009

ja som kupovala v DM a kupila som tie od BABYlove myslím že su žlte od 07 do 13 kg
ale maju tam aj Hugies...
v DM určite budu Hugiess ... tie tam maju vždy tie babylove len ked nie su vypredane...

ja zoberiem pre prípad 3 - 4 ks... nahodou keby sa roztrhala...alebo by niekto nemal.. tak ak nestihneš neva požičiam ti 🙂

mgurnak
10. jan 2009

andulka, ja som ich este videla aj v tescu..asi tyzden dozadu...ale v Dm ich urcite maju...ja sa uz na to plavanie tesim...dufam, ze sa to bude pacit aj drobcovi 😉

dzidzuska
10. jan 2009

ahojte 🙂

strunka
10. jan 2009

ahojcek

a_rianna
11. jan 2009

aj ja sa tešim 🙂) tak dufam že aj maly bude v pohode. Len si neviem predstaviť. že ked vyjdeme z bazenu a sauny, predpokladam že malý už bude taky hladný, že ho nebudem mocť ani obliecť.-.. on ked je hladný tak to dava patrične na javo svojím hladom, že mama rýchlo rýchlo rob mlieko ....

mgurnak
12. jan 2009

ariana,andulka...tak ako bolo na plavani? ako to vyzeralo? a co drobci? som straaasne zvedava, co nas zajtra caka...tak dajte vediet... 😉

a_rianna
12. jan 2009

Ahojte
plavanie bolo super. Plakalo len jedno dievčatko. Bolo nas tam 5 3 babetka ochoreli... Plavali sme asi 30 minut potom 5 min sauna... a potom prezliecť napapať ... no cele torvalo asi tak hodku a pol. Myslím že ta pol hodka vo vode bolo akurat dosť pre drobcov. ta voda sa mne osobne zdala trošku studena lebo ja kupem Tomiho v teplejšej ale neplalali.... Boli zlatí. Najprv nam ukazala inštruktorka ako mame babatka držať vo vode, a potom sme rečnovali rešnovačky a spievali pesničky 🙂) a plavali sme s drobcami.

Zajtra Vám držím palce. Máte sa na čo tešíť. Potom aj vy dajte vedieť ako to prebiehalo

marina.o.
12. jan 2009

arianna dakujeme za info.My sa uz tesime 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre