Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

lugu
21. jan 2009

mgurnak len si nefandi he he he 😀

mgurnak
21. jan 2009

lugu..a ty co tu robis...? 😀

lugu
21. jan 2009

nahodou som sla okolo,ked som hladala dubnicu 😀

marina.o.
21. jan 2009

to je pocko... ☹ boli sme vonku ale nic moc...

a_rianna
21. jan 2009

ahojte, budete pokračovať v plavani hned od februara?? lebo dneska tam niekto hovoril že sa možeme zapísať že cca teraz neviem či od 12 alebo 17 februara sa pokračuje. Neviem sa rozhodnuť či hned ked hlasaju chripku alebo počkať do apríla

marina.o.
21. jan 2009

nad tym som este nerozmysla,ci hned pokracovat...

mgurnak
21. jan 2009

ani ja este neviem...uvidime, co povedia zajtra....ale tesime sa... 😉

zelmirka1
21. jan 2009

to je teda dnes hruza....pekne som zmokla....no hlavne ze maly sa vyspinkal...nastastie dnes nebol mrzuty
takze vcerajsok mal proste zly den. No ved aj my dospeli nemame vzdy naladu.
Tak kedy dame stretko marina ? kedy chodies von ?

marina.o.
21. jan 2009

zelmirka,myslim,ze na buduci tyzden by to slo.
zajtra mame plavanie a v piatok ideme k nasim.Von chodim väcsinou okolo 13-tej.

mgurnak
21. jan 2009

ariana...takze dnes mate polrok?vsetko najlepsie 😉

a_rianna
21. jan 2009

dakujeme 🙂

mgurnak
22. jan 2009

bre ranko..mame sa? krasne pocasie, vsak? 😠

a_rianna
22. jan 2009

"uzasne.. teda.. dufam že vydrží ešte týžden "

Som dala malemu večer kašu v nadeji že bude spať možno celu noc... a on sa o 2 hej začal mrviť, pučiť... a mrnkať zo spanku... tak neviem či som mu tou kašou nezatažila zaludok... takže s kasou sme asi nateraz skončili

mgurnak
22. jan 2009

nooo....niekto by sanm tu chcel vyspat, ze ariana? 😝
aj my sme sa dnes pytali na ten kurz, co bude pokracovat, ale nejako k nam tomu nic nepovedala...ale my si asi dame pauzu po skonceni tohto..... 😒

a_rianna
22. jan 2009

to bolo myslene ironicky 🙂) ja tiež milujem slnko... lebo takto sa mi zle chodi s malym vonku... predsa len ked je pekne aj drobec ma lepšiu naladu 🙂)

Fotili ste sa na vysvedčenia? No mne jedna mamička čo tam chodi vravela, že sa tam včera zapísala už na pokracovanie... tak neviem u koho sa zapisovala, ale bola tam ta p. kt. sme mali na uvodnej hodine. ta nas fotila.

My ešte uvidíme, ale pokračovať by sme rozhodne chceli.

zelmirka1
22. jan 2009

super marina, tak buduci tyzden, ja chodim tiez von okolo 13.00 13.30 hod. takze by nam to mohlo vyjst v rovnakom case.

Inak to pocasie je fakt desne.....ja neznasam vlhko, sychravo, mam pocit ze svoju nenaladu prenasam aj na maleho lebo je trochu mrzuty....uz sa tesim na slniecko hned budem veselsie bezat za kocikom....

andulka26
22. jan 2009

caute babenky, tak na ten dalsi kurz sa mozte zapisat na nastenke pri dverach, nasa instruktorka mi to ukazovala ked sme v stredu odchadzali. Ja rozmyslam pockat az do toho dalsieho kurzu. Teraz sa mi to zda dost skoro a mala ma stale sopliky, tak budem aj rada ak budeme chvilu zdravy. Predsa bude neskor troska teplejsie. Bola by som rada, keby sme sa dohodli, predsa sa pozname a aj deticky sa troska okukali. No ale nabuduce pokecame .

my mame tiez zle obdobie, neviem ci sa jej uz tlaci ten druhy spodny zubok ale vcera mi poobede vrieskala dve hodiny kym zaspala. Nebolo mozne ju utisit. Ja sa tiez moc nevyznam kedy idu zuby, prvy som objavila az ked bol vonku- ostry, citila som ho palcom a pre istotu poklopkala po nom lyzickou ci zaklope.

arianna, gratulujem k polrocninam 😉 🙂 😀

marina.o.
22. jan 2009

aj my si dame asi pauzu.A dohodnut by sme sa mohli,aj ked sme neboli v jednom kurze 😉

a_rianna
23. jan 2009

Andulka ja som sa bavila s Jankou čo ma Filipka a Majou ma Lucku Maja sa chce prihlasiť hned a my s Jankou stale rozmýslame, včera ked bolo tak hnusne tak bola u mna a rozmýšlali sme že by sme sli aj hned, a potom v lete budeme chodiť na prechadzky. To ja budem už byvať na Boriku tak urobim nejaku tu gril party na zahrade 🙂) tak potom možete prísť ku mne opečieme masko a detičky sa budu hrať na zahrade 🙂. Krásna predstava.

Ale možno do bud. plavania zmenime nazor, leboo povodne som chcela pokračovať april maj. 🙂 tak uvidime ako vlasne bude.

Oka tak idem k hrncom varim lasagne .... yamii

zelmirka1
23. jan 2009

ahojte
a kedy su dalsie kurzy plavania ? v marci alebo v aprili by sme sa pridali aj my, mozme ?

Ariana a kde na Boriku budes byvat ? Lebo aj ja tu byvam tak mozno budeme blizko.

a_rianna
23. jan 2009

zelmirka no ako je kajman či ako sa to píše tak tam blizsko, je to na začiatku tej ulice ako sa ide k vodarom.

zelmirka1
23. jan 2009

no to je super ja byvam kusok odtial....je tam uciliste a ja byvam nad nim
dufam ze sa niekedy uvidime ...s tou grilovackou to je dobry napad my doma tiez na zahrade grilujeme ale zatial sme nemali maleho tak teraz sa tesim to bude fajn
kupovali ste domcke ?

mgurnak
23. jan 2009

baby, a kolko bude stat dalsi kurz? znova tak isto? bolo by fajn, keby sme sa teraz na nom konecne strertli..ked ten prvy nam uz nevysiel 😉

a_rianna
23. jan 2009

3500.- sk stoji ten dalši.... ☹ mohli by dať množstevnu zlavu xkixi

no manžel tam býval, a teraz to prerebame tak aby to boli 2 bytove jednotky, čiže dolu bude svagor a hore my ...

mgurnak
23. jan 2009

no...to by mohli..zdieraju chudobne mamicky.....pojde na to cela materska.. 😉

zelmirka1
23. jan 2009

ja byvam tie v rodicovskom dome...no vlastne uz je moj...my sme dole a nasi hore...ma to svoje vyhody aj nevyhody ale zase byvanie na Boriku je super...tak dufam ze sa uvidime a spozname...

a_rianna
23. jan 2009

samozrejme. Planujeme sa sťahovať do konca maja, možno aj skor, uvidime ako pojdu prace 🙂

No oni nemaju konkurenciu a ten bazen si prenajímaju... ale ono všeobecne toto baby plavanie je drahe aj v iných mestach. Ale mamičky sa m vždy nazbieraju, takže asi preto ani ziadne akcie nedavaju... CO už

my pojdeme ešte raz na plavanie do za, a potom uvidíme, ako vyjdu peniažky. lebo planujeme isť koncom jula na dovolenku cez jednu agenturu a tam kde budeme tak v cene je aj baby plavanie. takže tam absolvuje tiež plavanie.

zelmirka1
23. jan 2009

ariana, maju konkurenciu, ja som volala do baby plavania ktore je v meste, povodne to robili v ZA oni a maju
aj certifikaty ale ich tak trochu vytlacili..... od novembra funguju v meste, robili to aj v Martine. Musim to cislo
pohladat /niekde som ho zalozila/ lebo mi slubili ze sa mi ozvu vo februari alebo marci ked to budem pre mna aktualne.

a_rianna
23. jan 2009

No ja som vedela že tu je ešte jedno plavanie na nejakej skole, ale potom mi niekto vravil, že oni to už zrušili pre mini babatka, lebo že im robil Nereus problemy či čo, Ale kde je pravda netušim ...

mgurnak
23. jan 2009

zelmirka....tak najdi to cislo a potom nam daj vedet co a ako...
arianna....ak sa mozem opytat, cez aku agenturu idete na dovolenku?a kde? lebo mi tiez chceme niekam ist kde je aj plavanie s detmi...tak porad...budem ti velmi vdacna..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre