Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

biela
11. feb 2009

zelmirka, neboj sa, určite z toho vyrastie, každé dieťa má nejaký zlozvyk... 😉

zelmirka1
11. feb 2009

ved ja viem ze ked kojim tak MM rychlejsie travi a preto papame aj v noci...no este chvilu vydrzim ked sa da....

zelmirka1
11. feb 2009

diky biela, aspon niekto si mysli ze z toho vyrastie lebo sa naozaj bojim...on od zaciatku cumel moc nechcel a ja som sa tesila tak ma dostal takto...

mgurnak
11. feb 2009

baby, nechapem ako ste sa tu rozpisali..ja teraz akosi vobec nemam cas na net...ked je maly hore, tak sa to pri nom neda, a ked spinka tak sme bud vonku alebo konecne aj nieco urobim...ale som rada ze sa to tu rozbehlo....
ahoj violetka 😉
inac baby, my budeme mat plavanie v utorok o 10.30 ak si dobre pamatam.... 😒

violetka1
11. feb 2009

booze- ved je to este miminecko 4mesacne..malicke vonave..ktovie, ci si si aj ty necumlala ked si bola stuplik !.-))
ved objavuje svoje telicko este len- tak si nasiel teraz, ze ma palceky..tak ich ochutnava..
Mne sa zase nedari s malou na nocnicek..vcera sa opat pokadila do plienky a uz som jej povedela : maminka je z toho nestastna a bude plakat a ona mi na to hovori " Tak budeme plakat spolu ahhhh, ahhh, ahhhh"..musela som sa drzat, aby som nevybuchla do smiechu..je to mala opica!
😀

biela
11. feb 2009

Violetka, jej, to je zlaté. 😀

zelmirka, môj si začal od 6-8 mesiaca žužlať nohy, všade, vonku, doma, keď zaspával, ani zaspať nemohol, vtedy sme zaviedli spací vak...
keď sme šli vonku, brala som zo trojo ponožiek, capačky si ožužlal úplne do mokra, dala som mu dole, potom jedny ponožky, potom druhé a tretie úplne oslintal by sa dali žmýkať a to sme akurát už išli domov a staré tety nás zastavovali a že "prečo mu nedáte ponožky" 😀 😀 😀 no a potom sa to stratilo, začal sa inými vecami zaoberať.

zelmirka1
11. feb 2009

ja viem ze objavuje violetka ale toto je ine, on si cmula uplne desne silno ani mu ho skoro nevytiahnem a hlavne ked je unaveny a nervozny...ja som mala dudlik pokial si mama pamata, nie palcek

biela to si ma pobavila 😀

violetka1
11. feb 2009

ta moja ma zase zlozvyk ohryzat a olizovat co ma okolo krku..z nudy..napr. bundu, sveter..ide ma z toho trafit

biela
11. feb 2009

joj, violetka, aj môj. ale iba v kočíku, ak nemá cumel, skloní hlavu a obžúva zips, potom tie štoplíky na šnúrkach, alebo len tak vetrovku čo dočiahne jazykom a zubami. 😒
violentka, prepáč, ja som nejako dozadu nečítala, vy sa sťahujete rodinka do žiliny? 🙂 alebo už ste tu?

violetka1
11. feb 2009

my sme obaja zilincania, ale ja som na dolniakoch 9rokov manzo asi 20. Ale mame tam pozemok v ZA, no ideme zatial byvat do domu k svokrovcom, prerabame si horne poschodie..asi tak na jar- leto by sme mohli ist naspat.

biela
11. feb 2009

tak to si isto rada, že sa vraciaš "domov"... 😉

violetka1
11. feb 2009

a tak aj som, aj nie..

a_rianna
11. feb 2009

mgurnak my sme v pondelok a stredu 10:30 , teraz to spravili tak že každu hodinu je jeden kurz od 9:30 do 11:30 kvoli tomu že maju asi vela deti... sme dneska boli zacvakať a povedali že sa to inak neda, lebo že by si museli prenajať priestory na cely den a to sa asi neda.... tak ma zaujima kto do toho bazena ešte chodi 🙂)

a andulka by mala byť teraz s vami... utorky a stvrtky . včera mi volala ta ženska a vravela že nemožeme byť spolu, lebo by sme boli v kurze 8 smi a v našom potom len 4 ria tak nas dala na 6 do jedneho a 6 do druheho...

tak aspon nebudeme mať my taky natresk .... a inak mi pani povedala že max v jednom kurze 8 deti to je gol som jej hned povedala nech sa zamysli, lebo že 7 deti je vela do bazena....

a_rianna
11. feb 2009

inak dnes sme dostali vysvedčenia -))) krááásne...
a Filipko (od mamijani) sa najkrajšie z kurzu zanara 🙂) reaguje uplne jako dabel... to tomino ten by vypil pol bazena 🙂)

mgurnak
11. feb 2009

ariana, myslim, ze andulka bude chodit sice utorky a stvrtky, ale o 9.30...my budeme po nej... 😉 aj my sa uz tesime na vysvedcenie... 🙂

a_rianna
11. feb 2009

no ja neviem.... lebo mne ked volala ta teta tak vravela že ju da s vami... tak netušim čo a ako to všetko porozdelovali...

biela
11. feb 2009

Violetka celkom to chápem, už si aj tam zapustila korene, čo? 🙂

mgurnak
11. feb 2009

no ved uvidime...akurat maleho budem musie casovo preorientovat... 😀

a_rianna
11. feb 2009

no ved to aj my, ale tak nejako zvladneme...

🙂) len keby začalo byvať pekne tak by sme mohli ostať potom aj dlhšie vonku na prechadzke... ale takto je to hroza

violetka1
11. feb 2009

presne tak biela..okruh ludi, co poznam..a zase spat..

zelmirka1
11. feb 2009

fiha tu to frci....kedy stihate chodit von ? ja som len teraz prisla z prechadzky a maly nastastie este spi v kociku

violetka1
11. feb 2009

no nestihame..dnes sme neboli..mala bola od rana mrzuta a umrcana..a tak na obed zaspala a spala AZ 4 hodiny

mgurnak
11. feb 2009

aj my este spime..ale asi to uz dlho nepotrva 😉 som si myslela, ze uz nam zacne pekne pocasie ale asi som sa poriadne mylila 😖

violetka1
11. feb 2009

urcite si sa mylila..vraj este dva tyzdne ma byt podobne..
ja uz vobec z toho nemam naladu

mgurnak
11. feb 2009

tak to sme viacere 😉 uz by som tak rada privitala slniecko a konecne by sme si vsetci sli sadnut niekde na terasu na kavicku 🙂

a_rianna
11. feb 2009

tak tak.... dufam, že terasky už v marci rozostavia 🙂))

violetka1
11. feb 2009

no este predtym ma par dni mrznut-v noci aj-10C
super, nie?

a_rianna
11. feb 2009

bože baby v sobotu bolo tak krasne a teplo... muž siel s malým vonku ja som si vyupratovala, normalne som mala pocit že ide jar..... aj pradlo sa mi krasne na balkone vysušilo... a čo sa deje tento tyžden sak to je des... normalne neverim že bola taka krasna sobota... ach jaj

violetka1
11. feb 2009

no a my sme vtedy..teda manzo vyrazal dve jablone a vyklcoval aj korene..trosku sa prevzdusnila zahrada..ale este je tam co pilit🙂

marina.o.
11. feb 2009

a_ rianna,ked si tej zenskej povedala,ze sedem ludi v bazene je vela,co ona na to?
to pocasie je fakt o nicom aj tu v TO.Dnes snezilo skoro cely den a hned sa to aj topilo.
mgurnak,potom nam dajte vediet ake sme mali vysvedcko 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre