Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

zelmirka1
23. feb 2009

drzime palce mgurnak...

no veru katkaza uz to zacina byt dost vycerpavajuce tlacit kocik v tomto pocasi...tak ma napadlo hadam sa nebudeme brodit v tomto snehu este na to plavanie 😉 na nasej ulici to vyzera tak ze neviem neviem ako zbehnem do mesta.

marina.o.
23. feb 2009

mgurnak,drzime palce.Adelke som rano merala TT a mala 37,1.Asi to bolo vcera zo zubov.Teraz zaspala,tak idem povesat pradlo 😀 zasa periem a este idem hodit dalsie 😝

zelmirka,Misko Ti asi spieva,ked mas uz narodky 😀

zelmirka1
23. feb 2009

ano marina veru spieva...pred par dnami sa naucil pekne jacat a piskat tak teraz sa mu pacia tie nove zvuky 😀
inak 37,1 je este normal na babetko, moj mal v sobotu 37,2 a brala som to ako v norme ved deticky maju trochu vyssiu teplotu ked sa mera v konecniku ci nie ?
prave tiez zaspal frcim sa rychlo namalovat nech vyzeram trochu k svetu ked mam tie narozky 😎

marina.o.
23. feb 2009

maju vyssiu TT,ale to som uz odratala pol st.Vcera podvecer mala bez odratania 38,5 ☹

zelmirka1
23. feb 2009

aha tak to mala vyssiu, odratava sa pol stupna ? nam este zubky nejdu ale uz teraz sa bojim hlavne aky bude
v noci lebo sa nam pokazilo spanie a casto sa budi, nevie zaspat a musim ho tisit 😒

mgurnak
23. feb 2009

tak to som rada, marina, ze adelka uz nema teplotu...inac tie kolaciky boli mnam mnam...uz ich niet...musis dat recept, strasne mi chutili...som ich skoro vsetky zjedla len ja 😀 hadam sa uvidime, ked pojdem z poradne..mozno budes vonku...

marina.o.
23. feb 2009

zelmirka,ano pol st. sa odratava.

mgurnak,ak by si sla kocikovat ozvi sa.Potrebujem ist aj na nakup 😀
na kolaciky je lahky recept.A daju sa z toho urobit aj rozky,nemusi sa to na strojceku 😉

biela
23. feb 2009

ahojte babenky.
a kde sa nám stratila violetka? 😎 my sme dnes boli s oliverkom v materskom centre. veľmi sa nám tam páčilo, hlavne oliverkovi 🙂

monkap
23. feb 2009

ahojte,
mam otazocku na maminy, ktore ste rodili v ZA:
ako je to, ked idete na prijem-porod cez pracovny den v pracovnom case?? to sa tam zapisuje a musim tam cakat v rade ??
pri prvom porode som bola na prijme cez vikend v noci, takze to bolo ine (prijem, vysetrenia a vsetko robili hore na 4. posch ... a samozrejme som vobec necakala) a teraz rozmyslam, ze co a ako ked to na mna pride cez prac. den v prac. case ....
vdaka

a_rianna
23. feb 2009

monkap no ja som sla na prijem v pondelok kolo 8 smej rano... a som si tam sadla a vyšla sestra tak som jej povedala, že som prisla na prijem na porod.... a ona ma hned brala dnu... ale boli sme tam asi 3 ludia iba v čakarni. a dolu mi kazali sa myslim vyzliesť do župana či ako už si nepamatam dali mi poharik na WC 🙂 a potom ma poslala vedla kde ma pozrel doktor a dalšia sestra ma odvliekla na porodnu salu .... tak nejak to bolo myslim

mgurnak
23. feb 2009

tak ako vravi ariana...dole ta hned zoberu..staci zaklopat ak nikto nevychadza.....
tak sme pribrali 250g, dr. povedala, ze sa to celkom da, hlavne ze nestoji na vahe a nechudne...a pribera...ale aj tak musiem ist este na vahu zasa o 2 tyzdne....tak som u pokojnesia...

a_rianna
23. feb 2009

mgurnak...to chodiš mimo poradne na vahu??? no my ako sme začali plavať a začal sa točiť ako vrtula.... tak už sme mesiac stale na tej istej vahe... ale som rada...lebo keby priberal furt ako doteraz tak by v roku mal hadam aj 15 kg 🙂) takže tak...

inak sme boli plavať a kym sme sa tam prebrodili teda riadna fuska... normalne mam svalovicu. a dostali sme avizo že cez prazdniny sa neplava cely týžden . takže sa nam to plavanie posunie ešte o týžden teda do konca marca

a potom si dam jeden kurz pauzu lebo som normalne z toho vyčerpana a nastupime až v maji na dalši kurz ak budu peniažky ovšem...

mgurnak
23. feb 2009

tak to vidim aj ja ...s tym plavanim....hadam to nezabudnu 😀 a na tu vanu sme boli teraz prby krat, inak hodime len na poradnu...to len aby sme si boli isty ci priberame..na poradnu ideme zasa az ked budeme mat 9-10 mes..boooze, ako tychlo to leti

monkap
23. feb 2009

arianna, mgurnak: dik, par-krat som na prijme videla tolko zien, tak som mala strach, ze tam budem musiet cakat s kontrakciami kym pridem na rad 😒

marina.o.
23. feb 2009

mgurnak,tak fajn,ze priberate.
Dufam,ze zajtra nebude tak snezit,ked pojdeme plavat...
Aj dnes peciem,ale to by si ty nemohla 😝 take cesnakove trojuholniky.Sestra ich slubila napiect a aj odisla a nic...tak som sa dala na pecenie.

a_rianna
23. feb 2009

ale nie nezabudnu a keby tak si rychlo spomenu ked ich ponorime a oni sa napiju... to už budu mudrejší.. a si predstav že sa pojdeš prezliesť a krpec dolezie za tebou 🙂 to už nebude take že ho tam nechaš... teraz sa teda aspon ten moj nanajvýš popretača poberie hračky filipkovi...ale ešte sa nevyberie na skusy 🙂

marina.o.
23. feb 2009

a_rianna,to si neviem ani ja predstavit.Teraz su este take babätka ale ked tam zacnu behat 😝 Dufam,ze to nezabudnu.Nasa Adelka aj tak nereaguje na signal a vzdy ju ponorim a ani nepipne 😀

mgurnak
23. feb 2009

tak to mas pravdu ariana...zacihvilu to tu mame 😀 ale sa na to tesim...
marina...ty nemas co robit?ale nerob chute.....lebo aj nieco zacnem piect 😉

matac
23. feb 2009

ahojte mamicky,neviete ako byva kurz plavania pre 2 rocne deti,dakujem

marina.o.
23. feb 2009

matac,to netusim.Mozeme sa spytat 😉

marina.o.
23. feb 2009

mgurnak,mam co robit a este som si pridala....Adelka mrnci,ale von veru nejdem.Uz som drahemu napisala,co ma kupit.

matac
23. feb 2009

dakujem 🙂

a_rianna
23. feb 2009

no myslim tak kde chodime my za plavarnou býva až do 3 rokov a treba si zavolať na číslo nereusu a oni podla toho ako budu mať detičky povedia čo ako...

a_rianna
23. feb 2009

no mne tomino tiež nereagoval na signal.. a dneska prvy krat krasne zatvoril očka... a sup ho pod vodu.. inak neviem, ale tí 2 ja čo sa nami chodia tak tí su pokr 2 a oni sa stale len zanaraju ako my a nepotapaju tak neviem kedy sa to vlastne potapa

marina.o.
23. feb 2009

mne potapanie nechyba 🙂 instruktorka povedala,ze aj my sa budeme s detickami.No to asi poslem draheho s malou.Ja velmi neholdujem plavaniu a este sa aj potapat...

marina.o.
23. feb 2009

Ked som bola s vami na hodine,ved vtedy Tomino reagoval...alebo sa mi to len zdalo?hlavne,ze reaguje.

mgurnak
23. feb 2009

snazim sa maleho uspat...ale moc mi to nejde..stale mrnci..hadam sa unavy... 😒

marina.o.
23. feb 2009

my sme uz aj hore...po pol hodine.Ale som stihla ozehlit 😝

zelmirka1
23. feb 2009

ahojte
ja som bola vonku, sneh nesneh...2,5 hodiny som sa presla, samozrejme s 1 horucou cokoladou cestou 😉
maly mi este spinka ako fajn...kedze ariana pise ze kurz sa predlzi do konca marca tak my zacneme zrejme tiez
neskor az v aprili...uf kedu konecne uz potrebujem niaky program....

katkaza
23. feb 2009

zelmi,len dúfam,že ten sneh do toho marca zmizne...inak ľutujem,že nemám babyvak...dnes som išla ku našim a asi tu ostanem spať,lebo cestu domov už nechcem zažiť...som vyzerala ako postihnutá 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre