Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

marina.o.
17. mar 2009

zelmirka,aj u nas bol Misko ako medik 😉 ale ja Ti verim,nasa Adelka je taka ista.

zuzkapin
17. mar 2009

Ahojte mamulky, ktore rozmyskate o plavani s detickami, nerozmyslajte - CHODTE!!! Aj my s malym sme chodili hned ako mal 5mesiacikov. Aj ked hned po tyzdni chytil sopliky... ale to mali pokazene ohrievanie vody, takze bola chladnejsia, ako by mala byt... inak super, super babenky, co to tam vedu...

zelmirka1
17. mar 2009

diky marina... 🙂 🙂 🙂
dnes mi strasne place...neviem co mu je...dufam ze nebude chory...ach jaj 😢

diky zuzkapin...tu nejde o to zeby sme nechceli ist...chceme len sme rozmyslali ci nepockat na lepsie pocasie lebo teraz je vela chorob...

mgurnak
17. mar 2009

zelmirak, to bude tym pocasim...aj my sme akysi nervozny....
marina, mas IP 😉

marina.o.
17. mar 2009

mgurnak,mas IP 😉
zajtra sa hadam uvidime 😝

a_rianna
17. mar 2009

cav zuzka pin ako sa mate s danielkom???

a_rianna
17. mar 2009

marina.o s tym maskom su fakt rozne nazory, mne povedala že bravčo vobec a hovadie len mlade čiže telacie 🙂 mam davať morčacinu, kuracinu a zajačinu a telacie,

zuzkapin
17. mar 2009

a_rianna - dakujem, mame sa super. Trosku nas trapia zubky - rozhodili nam uz tak pekne zabehnute noci. Teraz s budi skoro kazde 2-3 hodiny a nechce sa ukludnit, len pocuckanim :o(.

zuzkapin
17. mar 2009

...pripojim sa k teme ake masko na prikrm. Bravcovinku, az po roku, aj to len chudu... Ja davam kuracinku, morcacinku - zatial len prsicka, ale chystam sa uz aj na stehienka (kuracie) a hovadzinku (z 2-3 rocnych byckov). Telacinku, a zajaca som zatial nedavala...

a_rianna
18. mar 2009

zuzi a kedy ste začali spinkavať cele noci?? my ešte zubky nemame. ale cele noci aj tak nespavame 🙂.. a vyzera to tak že zubky nam stale ešte nejdu? a Majka sa ma ako? ved som sa už velakrat za vami na Soliny chystala ale nejako mi to stale nevychadza....

myss
18. mar 2009

ahojte

mamajana
18. mar 2009

Ahoj myss, tak som včera zavolala do Spektra, tak sa môžeme prísť vo štvrtok kuknúť na tú hodinu, teda Zdenka môže cvičiť a keď sa jej bude páčiť, tak ju môžem prihlásiť. Prosím Ťa a koľko sa tam platí, teda určite sa tam niečo platí.

myss
18. mar 2009

plati sa tam 20eur na pol roka. tak tam prides vo stvrtok kuknut?

mamajana
18. mar 2009

hej, chcem prísť, tak dúfam, že sa nič nevyskytne

myss
18. mar 2009

super, pokecame 🙂 teším sa

mamajana
18. mar 2009

ok

zelmirka1
18. mar 2009

ahojte
pekny den vsetkym...
no vcera bol fakt asi zly den lebo maly bol hrozne placlivy...teraz je v ohradke a pekne sa hra... 🙂 no je to vlastne cestovna postielka a mame ju aj ako ohradku lebo uz je dost nebezpecne ho nechat chvilu sameho len tak na zemi alebo sedacke.
Inak aj ja ked je mrzuty hned hladam zubky a samozrejme nic...

katkaza
18. mar 2009

ahoj
dnes som bola zaniesť tu prihlášku v Nereuse...no a urobili zo mňa debilka.Na tú prihlášku som napísala svoje meno...som nad tým doma aj rozmýšlala,ale ten telefón ma utvrdil v tom,že chcú moje údaje.Veď malá nemá ani mobil ani zamestnanie.A okrem toho na druhom papieri,kde malo byť potvrdenie od lekára bolo napísane konkrétne...meno dieťata...
No a tie tri milé úradničky z Nereusu,že či idem plávať ja alebo malá.Neviem,ale ten prístup 😒
A ešte keď som dodala,že ma zapísala kamarátka/ale nevedela som jej priezvisko/,tak som vyzerala ako nekompletná 🙂 Ale už viem Zeli 🙂 Dobre,že si to vybehala,ja by som tam asi viac ako jeden krát nešla.Dúfam,že v tom Oazise budú sympatickejší.

zelmirka1
18. mar 2009

ahoj katka
no oni su fakt take cudni, hlavne ta baba co to ma na starosti...ja ked som tam prvykrat volala, pytala sa: prosim meno ja si vas poznacim...ja som automaticky povedala svoje a ona ma sfukla ze predsa dietata...
a mas pravdu ta prihlaska nie je dobre vymyslena...robila som niekedy tlaciva v robote a nie je to jednoduche aby to bolo pochopitelne pre vsetkych, ja som sice vyplnila spravne meno dietata ale logicky tam ma byt dalej uvedene...rodic alebo zastupca a jeho telefon lebo inak to nema logiku. Des a hruza ked nemaju konkurenciu.
Ako to myslis v Oazise ? Vsak kurz robi Nereus a oni si prenajimaju priestory.

katkaza
18. mar 2009

Hej...tak to som nevedela.No ale dúfam,že nebudú v bazéne tie tri grácie z kancelárie 🙂 A máš pravdu s tými tlačivami...to asi oni vymýšlali.Mňa tam normálne dorazili.Však áno,malá bude plávať,ale zapisujem ju ja,platím to ja a budem tam chodiť aj ja...Inak už si platila?

zelmirka1
18. mar 2009

este nie ale uz sa chystam.... 😉

katkaza
18. mar 2009

No aj ja sa chystám...a mám po rodičovskom 🙂

zelmirka1
18. mar 2009

no ja som dala ulohu muzickovi....rodicovsky je pre mna... 😀 😀

katkaza
18. mar 2009

No tak to máte super 🙂 Ja už zvyšok mesiaca nejem 😀

zelmirka1
18. mar 2009

😀 no to ale budes krasne stihla v tom bazene a to nie je na zahodenie... 🙂
dufam ze maly neochorie lebo muz je chory, smokli a boli ho hrdlo...som ho ako bacilonosica poslala spat o poschodie vyssie.

katkaza
18. mar 2009

no štíhla asi ťažko...však sa chystám priberať 🙂 a celkom mi to ide...sa stále napchávam.
no super opatrenia u vás...my sme mali obidvaja na vianoce hnisavú angínu,tak sme ležali u svokry...tá nás ani k malej nepustila...no a potom ochorela ona a malá našťastie nič 🙂ale vieš,vírusy sú aj tak v ovzduší...ale neboj,však Miško má z tvojho mliečka imunitu ako hrom 😉
no ja už idem spať,lebo v noci sme stále hore a ja už nevládzem ☹tak bru

biela
18. mar 2009

dobrý večer,

zeli, dobre si to vymyslela, my to tiež tak máme s tým rodičovským. 😎
boli ste dnes s miškom von? ja som chcela ísť, olinko sa zobudil o pol 3, vonku krásne slnečno a kým som mu dala jesť, tak zrazu tma a chumelica, tak bolo po prechádzke, manžel išiel do tesca, tak som mu ho zverila a šli chlapci nakupovať. 🙂

ariana, už som skoro dočítala ten "popol všetkých zrovná" od dána. ktorá jeho ďalšia knižka je o mafii? lebo táto téma je zaujímavá... 😝

zelmirka1
18. mar 2009

ahoj biela
dnes som dala maleho mamine a ta isla von...samozrejme zastihla tu chumelenicu ale aj tak bola prec dve hodiny
ja som bola v meste a dokonca som si zabudla mobil aka som nemozna.
No ja vzdy zartujem s tymi peniazmi ze to co zarobim ja je moje a to co manzel je nase...a krasne nam to funguje... 😀 😀 😀

biela
18. mar 2009

zeli, však ten rodičovský to je smeť, z toho zaplatím nejaké vitamíny, mliečko a kozmetiku a aj plienky ak mi vynde a nič neostane.
však si videla, minule som nemala ani na kávu... 😀 😀 😀
ale nieee, na kávu mám vždy, no hotovosť mám malokedy, po incidente v parku nosíme pri sebe max.2eur.

zelmirka1
18. mar 2009

no ved hej ten rodicovsky je fakt o nicom...ja som myslela ked som este robila, teraz je to ine, to mam ozaj len tak na kozmetiku, kavu a drobnosti. Inak ja som vtedy tiez mala zo sebou malo penazi co sa mi stava bezne a potom traposim...som zvyknuta na kartu ale niekedy treba hotovost.
no tak som dopozerala jednym okom modre z neba...aj ked nechcem vzdy ma to dojima k slzam...idem spinkat k mojmu bobcekovi...cauko

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre