Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

vera21
22. mar 2009

Baby, vy ste ale zvedave 🙂 Je z BA, ale dnes prisla do ZA...To sme sa dohodli, je nas viac, tak dosla..
Biela, aj mne to bol najvacsi nesympos z celeho filmu ! Ale hlavny hrdina bol fakt perfektny....

ma.senka
22. mar 2009

... tie nožičky sa nedali moc odfotiť, strašne sa mrvil, kopal nimi 😀 ale ďakujem 🙂

ma.senka
22. mar 2009

vera - a gumáky , gumáky už máš? 😀

biela
22. mar 2009

presne, strašne zlatý bol, také milé oči mal... a to mu ich chceli vypáliť ako decku... ☹

masi, ja som mala tiež pokusy o takéto fotky, no comment. ja nemám také umelecké vlohy.

vera21
22. mar 2009

Gumaky nemam, teraz ficim na inom ...A nerypte, hej ????

biela
22. mar 2009

a kde vás bude fotiť veruš?

biela
22. mar 2009

na čom fičíš, hm??????? 😎

biela
22. mar 2009

babyyy, som dala zlé číslo 😝
miesto prvej 7 je 5
SORRY

biela
22. mar 2009

som vám napísala opravu.

už mi klipkajú oči, asi je čas...

biela
22. mar 2009

si zase píšem sama. 😀

ma.senka
22. mar 2009

aha, už chápem - to nové číslo... 😀 to nič, ja už tiež meliem z posledného... mám tu aj muža na icq, ale neodpisuje, asi chrní...

ma.senka
22. mar 2009

nie si, len si rýchla... ja ešte skúsim zistiť na čom fičí vera... 😀

biela
22. mar 2009

icq... to mi pripomína časy keď som mala čas si vypisovať s kolegyňami napr.aj keď sme boli spolu celý deň v robote, večer sme si ešte písali. 🙂
zisti na čom fičí vera. 😎
idem spať.

vera21
22. mar 2009

idem aj ja baby, nech nemam zajtra kruhy

ma.senka
22. mar 2009

no asi to už nezistím 😀

čaute kočky, nezabudnite na to kafe 😀

vera21
22. mar 2009

Nepoviem, nepoviem a nepoviem 🙂
DN

biela
22. mar 2009

verus, vyspi sa, no nepreháňaj to, aj s kruhmi pod očami si poradí photoshop a lepšie ako s mojimi ndb kg.

Dobrú noc baby.

ma.senka
22. mar 2009

...sa bojíš, že ti vyfúkneme gumáky? 😀

pa, bru...

a_rianna
23. mar 2009

dobre ranko kavičkarky

nuž teda my sme začali chodiť na kavu ked mal maly asi mesiac 🙂 a pekne aj snim, on si lebedil v kočiku a my sme si kavičkovali 🙂)
a v podstate s mamou janou chodime 2 x do tyždna 😎 takže kludne sa možete pridať aj k nam

od pondelka bud. hlasia ževraj konečne JAR tak sa tešim...

biela
23. mar 2009

ahojte,

arianna, taksom začala čítať "hriech náš každodenný" je to ohromne zaujímavé a ľahko sa to číta. to je o tom týraní detí? hrozné...
ja som si teraz pustila to cd classic meets cuba a oliverko už tancuje. skús to pustiť tominkovi a uvidíš, ako ho bude nadŕdať, fakt je super, ako sú malé deti muzikálne. neviem, kde sa to potom stratí...

a_rianna
23. mar 2009

jeejj krasne fotenie, hm ja som chcela dať tomika fotiť ked bude mať rok nejakemu fotografovi, tak si uložim do založiek a budem kontakovať v lete tetu fotografku 🙂

zelmirka1
23. mar 2009

ahojte
ja sa pridam na kavicku....ja chodim s maly tiez od narodenia...prve tri mesiace vsetko prespal a teraz uz aj pokuka, pohra sa a ked uz nechce byt v kociku vytiahnem ho.
Ariana a kam chodite 2x do tyzdna ? som nikde nevidela... 😉

a_rianna
23. mar 2009

biela nuž hriech naš kadždodenny mam rozčitany som na 15 strane xixixi začala som čitať asi v piatok, ale ty to budeš mať skor prečitane ako ja tak som ti to požičala, tak mi nevrav o čom to je 😎

a_rianna
23. mar 2009

no my chodime po plavani vždy do coffe and co do carfača lebo ked ideme plavať tak vždy začne pršat tak z plavarne vždy valime do carfača aj ešte s jednou maminkou z plavania tak pretrkoceme 2 hodky kym unavený plavci spia a potom ideme dom. Ale z mužom chodim na kavu asi každy den a vačšinou tam kde je to pre deti...

sak ked budem mať tu svoju kaviaren tak snad pridete aj ku mne kavičkovať

a_rianna
23. mar 2009

😀

a_rianna
23. mar 2009

jéééžiš taku tvrdku som tam dala unavenííííííí plavci pochopitelne 😢

biela
23. mar 2009

tak už som 🤐 nemuknem o tom, čo tam bude.
iba koniec ti napíšem 😀

zeli, tento týždeň dáme odvetu v kávičke, pozývam teraz ja. 😉

mamajana
23. mar 2009

Ahojte baby, krásny upršaný deň máme 😠
Ja som čítala Hriech náš každodenný, baby, ale to je tak hnusné, Dán tam opísal naozajstnú tvrdú hnusnú dnešnú realitu.
No prajem vám pekné čítanie, inak poviem vám, že niekedy som mala sto chutí tresnúť tou knihou a viac nečítať, ale to sa nedá. Človek sa musí dozvedieť, ako to napokon dopadne.

biela
23. mar 2009

baby a neviete, ten dán je skutočné meno, alebo pseudonym?

a_rianna
23. mar 2009

pseudonym
on bol kedysi vyšetrovatel, ale skutočne meno neviem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre