Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

mgurnak
1. apr 2009

cauko marina, tak ako?my sme dnes boli zasa na kontrole a zajtra ideme zas.....koli tej alergii...ale pocula som , zeby to mohla bat aj siesta choroba..neviete nahodou niektora, co to je?

zelmirka1
1. apr 2009

vraj nic vazne...prechodne teploty a dietatko sa vyhadze niakymi vyrazkami alebo flakmi...ale to som len citala tak neviem...mne sa tiez maly trochu vyhadzal ale mozno my to mame mozno s prikrmov kto vie.
ako vies ze ma alergiu ?

mgurnak
1. apr 2009

no lekarka mi to povedala, vraj je to typicka reakcia, ked je na nieco alergicky....ma take cervene bodocky na brusku a aj take cervene flaky po celom telicku...chudatko moje male

zelmirka1
1. apr 2009

no ja neviem ale myslim si ze to nemusi byt hned alergia...moj maly ma teraz tiez male cervene bodky na brusku
a neberiem to ako alergiu myslela som ze je to len reakcia na nieco v telicku ved za ten prvy rok sa babetko vyrovnava s mnohymi vecami ci uz v strave a celkove. No budem to teda tiez sledovat a opytam sa na to.

marina.o.
1. apr 2009

mgurnak,ja veru neviem čo to je.To počujem prvýkrát.

marina.o.
1. apr 2009

zelmirka,o som zvedavá čo Ti na to povie naša dr....

mgurnak
1. apr 2009

idem si najst nieco o tom na googli...

biela
1. apr 2009

mgurnak, pri tej šiestej chorobe by mala byť prvé tri dni teplota, a potom sa dieťatko vyhádže... ale neviem to na 100 percent.
marina, aj som si minule hovorila, že kde si sa stratila... 😉 prajem tebe aj mužovi skoré uzdravenie, mgurnak, aj marcelkovi.

zelmirka1
1. apr 2009

ahoj biela
no my sme vcera mali hrozny den, mozno uz bol maly nervozny aj zo mna tak sa dnes snazim byt v pohode
a nastastie je maly celkom dobry tak dufam ze nam to vydrzi lebo ja sa zbytocne trapim a potom to asi na neho prenasam.

biela
1. apr 2009

Zelka ahoj a dnes už je miško ok? už nie je nervózny? uvidíš, bude to lepšie, nestresuj sa zbytočne.

ja som bola dnes pozrieť v tom labyrinte, od zajtra začíname, tak som bola oliho pripraviť na prostredie. jemu to oťukávanie trvalo asi dve minúty, potom lietal hore dole, aj do toho baru zašiel a ja za ním behala ako pes.
robili tam nejaké baby anketu na značku "bupi" tak sme vypísali a dostali sme mydlo bupi a liter oleja helios. 😝

marina.o.
1. apr 2009

biela,dakujeme.Už sa tu ukážem častejšie 😉
a s čím začínate v labyrinte?

biela
1. apr 2009

ahoj marina,
ideme chodiť na baby fit, cvičenia na fitloptách. chodili sme na to do nezábudky no to sa presťahovalo do mc na vlčince. oliverkovi sa to páčilo. aj doma máme fitloptu tak skáčeme o 106.

marina.o.
1. apr 2009

aha 😀

mamajana
1. apr 2009

Ahojte,
Leni a o kolkej začínate? A to si tam len tak šla kuknúť, či už to ako bolo niečo úvodné? A kde sa tam dá nechať kočík. No ja som tam v živote nebola

biela
1. apr 2009

ahoj Jani,
nie, cvičili tam iné detičky, len som si bola pre šek na zaplatenie a kuknúť veru s deťmi. 😉 tam je aj taký detský kútik, je tam super, no oliverko behal všade len nie v tom kútiku... 😎 kočíky sa nechávajú hneď pri vchode, je tam pľac. my ideme zajtra na desiatu. dúfam, že sa nám bude páčiť. aj vy zajtra idete však? ale nejako naobed.
arianin tomáško je chorý, tak idete bez neho, asi však?

mamajana
1. apr 2009

no, my ideme 13.30, tak som zvedavá. Tomáško už dnes bol celkom fajn, tak ariana vravela, že uvidí, ako bude zajtra. Však uvidíme. Ale my sme neboli pre šek, dúfam, že to nebude problém, nikto nám nevravel, aby sme chodili, však zajtra nám ho dajú, nie?

mamajana
1. apr 2009

Kočky poraďte, čo máme kúpiť chlapčekovi na jeho štvrté narodeniny? V podstate má všetko, s autíčkami sa nejak nehrá, tak ja neviem 😅

biela
1. apr 2009

Jani, majú také knižky perfektné pre škôlkaroch. aj moje krsňa ju dostalo tak ku 4 narodeninám. ináč, knižka je veľmi pekný darček 🙂
nie, ja som mala cestu do mesta, tak som sa zastavila pre šek. ináč ho dávajú v prvej hodine.

biela
1. apr 2009

alebo rozprávka na dvd.

mamajana
1. apr 2009

tak rozprávku by som už nevedela akú ešte nemá, lebo ich má straaaaaašne moc, ale tá knižka ma zaujala, no pôjdem sa pozrieť do kníhkupectva, uvidím.

ďakujem za pekný nápad 🙂 len či sa to aj jemu bude páčiť 😎

biela
1. apr 2009

no tie rozprávky, máš pravdu, každé dieťa v takom veku ich má od výmyslu sveta... moje krsňatá najviac pozerajú nema a shreka, to videli asi 100x.

mgurnak
1. apr 2009

biela, aj mi dakujeme 😉

a_rianna
1. apr 2009

mgurnak o 6stej chorobe tu na MK bolo aj forum niekde
a je to ako baby pisali babo dostane teploty a potom sa vyhadže

a_rianna
1. apr 2009
biela
1. apr 2009

ahojte,
dnes nuda, v telke mi zrušili dr.hausa a dali tam futbal. no horšiu vtákovinu spraviť nemohli. hlavne že stv má dva športové programy a dá to na jednotku.
čo robíte? je tu niekto?

vera21
1. apr 2009

Ahoj Biela, aj som tu, aj tu ie som...pracujem a iecom i om, ale kuk em sem o cas 🙂

marina.o.
1. apr 2009

ahoj biela,ja som pozerala na telo.Tiez pozeravam Hausa 😒

katkaza
1. apr 2009

ahojte
biela mne zas neviem prečo reprízujú modré z neba...takže tiež u nás ide futbal 🙂
zelmirka...som bola zvedavá ako plávanie a som prekvapená,že sa mu to nepáčilo 😒 asi si len musí zvyknúť...
naša má teraz posunutý režim,tak zaspáva až po deviatej...no čo s ňou 😒

biela
1. apr 2009

ahojte,
no my s mužom sa tešíme celý týždeň na hausa, jediné, čo radi sledujeme v tv... je perfektný. 😀
ajmy sme pozerali na telo. teraz tu môj muž prežíva futbal, raz sme vyhrávali, potom sme si dali vlastný gól, tak je remíza. 😒 mi to žily trhá.
vera, ako bolo dnes v labyrinte? ja som tam ešte bola asi pol hodinku, oliho nie a nie odtiaľ dostať. 😀 a na čom pracuješ? na gumáčikoch? však chod do tesca a kúp nejaké.
dnes som vyšla z domu a hádaj s kým som sa zrazila pred našim domom.... s mašenkou 😀 som ju spoznala no bolo to milé stretnutie. asi by som spoznala každú babu, čo tu chodí.
teba marina asi nie, lebo neviem, aký máš kočár 😅

marina.o.
1. apr 2009

biela aj môj kuká futbal a ten vlastný gol nemal chybu....
biela my mame bledozeleny oxford 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre