Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

stonozka
24. júl 2009

ahojte babule, plís skuste mi poradiť kde v ža sa dajú kupiť nejake somarinky ako darček pre chlapa na 30?! ide mi o "nejakou ptákovinu" švagor zajtra oslvauje a ja som bezradná... skúšala som v meste FAJKA ale nič moc... dakujem vam za tipy

biela
24. júl 2009

stonozka, aj v carrefoure je taký obchod s takými darčekovými "hovadinkami", 🙂 keď vojdeš tým druhým vchodom, pôjdeš doprava ...
viac ma nenapadá... snáď niečo kúpiš 😉

stonozka
24. júl 2009

biela: dakujem za tip, skočim tam ked sa malý zobudí, aspon sa prejdeme.... 😀

andulka26
25. júl 2009

zelmirka, neviem ci maly pouziva cumlik, no mne svagrina pri zubkoch poradila dat ho schladit do ladnicky a taky malej dat. Celkom to zabralo, lebo to studene jej ochladilo dasienka a necitila tak bolest. Alebo aj lyzicku lebo s nou sa rada hravala. Nam idu teraz stolicky a par dni v noci vyvadzala. Daval som jej cipky Viburcol a znova uziva homeopatika Chamomila C9. Ja uz troska lepsia oproti ostatnym dnom , tak neviem co z toho zabralo.

zelmirka1
27. júl 2009

ahojte
tak som dala do albumu fotky z dovolenky s rybickami ak chcete tak mrknite...bolo tam naozaj vyborne. 🙂

a_rianna
27. júl 2009

zav zeli kukala som fotky krasne 🙂)

marina.o.
27. júl 2009

ahojte,
zeli,vyzera to tam super.Staci sa pozriet na Miska a viacej netreba 😉 spokojnucky a usmiaty,to hovori za vsetko.No a samozrejme aj Ty a tatino 🙂

zelmirka1
27. júl 2009

Taku dovolenku odporucam, fakt to bolo urobene tak aby deti boli spokojne. Pplavanie bolo skoro cele o tom ze sme sledovali co sa detom chce robit, takze vobec to nebolo tak ze ideme vsetci spievat alebo robit rovnake polohy vo vode, proste sa prirodzene robili aktivity ktore deti bavili. Ozaj neodporucali signalne zanaranie do roka
vobec a aj neskor pod vodu sa ma dieta dostat formou hry a nie na signal. Takze trochu ine ako sme chodili doteraz, ale krasne vidim na Miskovi ake robi pokroky a ze ma vodu stale radsej a radsej.

ariana ako bolo v Cizi ? napis trochu ako ste tam boli spokojni.

marina.o.
27. júl 2009

a my sme sa ucili signal...kazdy ma ine metody.

matja
27. júl 2009

ahojte, môžem vás poprosiť, aby ste mi dali do IP tipy na nejaké predajne s kočíkmi v ZA? Chcela by som si kúpiť Bebe Confort, ale u nás v Martine ho nikde nemajú a potrebujem vidieť farby naživo...
Prosím, napíšte mi ale do IP, nie sem, ďakujem za pomoc.

biela
27. júl 2009

ahojte,

Želka, krááásne fotky, Miško je už zdatný plavec! je jasné z jeho spokojného úsmevu, že sa mu dovolenka s rybičkami páčila... a aj tebe, ty si tiež vyzerala spokojná. 😉

my sme dnes boli v bojniciach. som sa tešila ako malé decko a trošku som sa sklamala. za posledné roky sa tam len málo zmenilo, nič moc nové... navyše rozbité chodníky, všade schody. mimochodom, skoro každá rodinka mala kočík. už dávno mohli niečo spraviť aby nebolo toľko schodov. pôvodne sme chceli ísť do zoo do zlína a ľutujem, že sme nešli. ale olimu sa tam veľmi páčilo, slony, lev, koníky a hladkal aj kozičku, ktorá im ušla z ohrádky. 🙂

baby, dajte mi nejaký tip na výlet tu niekde po okolí, zdá sa mi, že sme už všade boli...

ari, pridaj aj ty nejaké fotky z dovolenky. 😉

biela
27. júl 2009

Ari, pozerala som tvoje nové fotečky. mali sme krásnu tortu, macko pu nemal ňufáčik, to preto som nedostala aj ja 😉
spoznala som na fotkách malú Dominiku, Oliverkovu kamošku z piesku 🙂 . minulý týždeň sme sa stretávali u saleziánov, chodí aj s dedkom, strašne milý ujo, Olinkov obľúbenec. 😎

a_rianna
28. júl 2009

ahoj Biela, Dominika je Tomaskova sesternička 🙂 z mužovej strany, resp. je to mužovho bracha dcera...tak ked budeme na Boriku možete sa chodiť hravať k nam 🙂 aj s domcou.

To o Puovom nufakovi som nepochopila... on v skutočnosti nemal nufak??? alebo na našej trote?? lebo myslim že na našej torte mal xixi.. torta bola strasne velka... a bola vynikajuca... 🙂 len kedže mi sme na druhy den sli na dovolenky tak som ju nestihla ani nejako zjesť tak ostala u mami a oni si s nou už poradili 🙂

fotky vložim nejake len musim najsť kabel... neviem kde zasa je. Ale nemame vela, lebo nam tam synator ochorel takže sme sli domov trosku skor ako sme mali v plane... dostal teploty ževraj z prehriatia lebo nemal ani zapal ani nič...len teploty... mysleli sme že zubky ale zubky nam nevysli ešte žiadne 🙂)) Ale Tomik je už OK už zasa vystraja a beha...

dneska ideme na poradnu v roku čo je. tak som zvedava na miery xiixi

marina.o.
28. júl 2009

ahojte,
biela,ja to tu moc nepoznam ale mohla by si dat Ty mne tip,kde ste uz boli.My sme boli na chate na gruni,vo vychylovke v skanzene a to je asi vsetko...na buduci tyzden ideme do vysokych a nizkych tatier.

zelmirka1
28. júl 2009

ahojte
biela na zvieratka sa vraj da ist na rancpriziline v Oskerde, pekne detske ihrisko je vraj v Mojsovej Lucke ale to som len pocula tak neviem....
pekny zabavny park pre deti je v Hornom Vadicove pri hoteli Hajnice to poznam
este Ekonskanzen v Lietavskej Svinnej

zelmirka1
29. júl 2009

dobre ranko
nikde nikto...akurat vysvetlujem mojmu drobcovi ktory je nespokojny a stale lezie ku dveram ze ma byt rad ze byvame v rodinnom dome kde ma dost priestoru na objavovanie a napriek tomu pri nicom dlho nevydrzi. Neviem co by robil v byte, to je fakt des, dajte niake tipy co cely den robite baby...ja uz chodim von 2x, 2x spi, spievame tancujeme, skladame kocky, obcas aj hracky zafunguju... a aj tak sa mi zda ze den je nekonecne dlhy.

marina.o.
29. júl 2009

ahoj zelmirka,my chodime von len 1x a 2x spime.Doobeda sa mi nechce von.To vzdy periem,varim alebo upratujem,ked mala zaspi.Dnes aspon nie je take teplo,tak pojdeme von asi hned po obede.

zelmirka1
29. júl 2009

ahoj marina
ja tiez ked maly doobeda spi varim a upratujem ale co zvysny cas ? my sme hore od 5.30, spi od 9 do 10 hod.
ale to mame este 6,5 hodiny kym pojde znovu spat okolo 13.00 hod. a normalne mam obcas pocit ze uz neviem
co robit...

marina.o.
29. júl 2009

My vstavame okolo siedmej.Potom spi asi od desietej do pol dvanastej.Naobedujeme sa a ked nejdeme von,tak okolo druhej ideme spat a spime aj do pol piatej 🙂 Ked sa vyspime ideme von.Ja si obcas poobede tiez zdriemnem 😉
Je to dokola to iste...

biela
29. júl 2009

ahojte,

ďakujem za tipy na výlety 😉
marina, ináč aj v turci je krásne, ja odtiaľ pochádzam a mám pre to miesto slabosť, chodíme často do gaderskej doliny, do skanzenu v jahodníckych hájoch, do trusalovej. chceme ísť aj konečne na martinské hole sa prejsť...
alebo keď sa už moc nudím, idem len tak do martina sa prejsť. my už sme s olim ostrieľaní cestovatelia, chodíme aj busom aj vlakom.

zeli, ja mám opačný problém, mne sa zdá, že ten deň strašne rýchlo ubehne. samozrejme, že mám občas pocit, že sa to vlečie, ale to je vtedy, keď nemáme program. ja si vždy niečo vymyslím deň dopredu.
marina, máte taký režim ako my sme mali asi do roka. 😉 joj, to boli časy keď 2x spal. 😎

ari, tak ako som pozerala fotky torty, tak pu nemal na nej ňufák 😀 , preto ste mi ho asi nemohli odložiť. 😀 ináč, vyzerala tá tortička krásne. pozdrav od nás dominiku 🙂

zelmirka1
29. júl 2009

ahoj biela
ja sa tiez snazim vymysliet dopredu program ale predsa len Misko je este moc maly tak tolko moznosti nie je.
A kedze vstava straaasne skoro tak sa mi niekedy zda ze den je nekonecny....uz sa tesim ked bude september
lebo chcem znovu chodit plavat.

marina.o.
29. júl 2009

zeli a ku komu budes chodit plavat?

biela
29. júl 2009

ahoj Zeli,

ja viem, ja som tiež netrpezlivo očakávala, kým bude oli väčší, aby sa dalo viacej vecí robiť. máš pravdu, od septembra budete mať aj plávanie, aj yamahu a aj do levíka budeme chodiť, takže nuda nebude, neboj 😉

marina.o.
29. júl 2009

biela,dakujem za tipy 😉

zelmirka1
29. júl 2009

biela presne ako si napisala, tiez sa chystam plavat, do Yamahy a budeme aj v Levikovi...mozno to nie je dobre
stale nieco vymyslat ale fakt neviem ci sa da aby sa maly zabavil len doma a poobede na prechadzke, ja by som bola rada ale nam to nehrozi. Ked uz bude behat a celkove ked bude vacsi tak myslim je viac moznosti.
marina
plavat asi pojdem znovu do Nereusu, uz sme sa dohodli s kamoskou ktora chodila s nami a ja myslim ze moc rozdiel to nie je, je fakt ze ta osoba ktora robi registraciu je taka nic moc ale mne zatial dost vysla v ustrety ked som nieco chcela lebo som sa nedala odbit.

a_rianna
29. júl 2009

biela mal nufačik xixi len to na tej fotke nie je vidieť... 🙂

kutina
29. júl 2009

Ahojte maminky,

len Vás chcem informovať, že v našom materskom centre v Žiline otvárame nový kurz cvičenia pre tehotné - začiatok kurzu 4.8.2009 , 15,30- bližšie info na tel 0911627559

www.mclevik.sk

marina.o.
29. júl 2009

biela,pozeras futbal? 😀

mgurnak
29. júl 2009

ahojte...tak sme konecne na hoteli..zajtra zaciname....marina, ip

biela
29. júl 2009

marina, nie nepozerám. teraz som dopozerala hausa. hurá, už začína futbal, strašne sa teším 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre