Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

a_rianna
23. dec 2008

Želám Vám všetkým krásne a šťastné Vianoce plné lásky pohody a detskej radosti.

andulka26
23. dec 2008

Hromadu darcekov co srdce pohladia, rodinu, priatelov co nikdy nezradia. K bohatstvu krocik, ku stastiu skok- jednoducho nadherne Vianoce a stastny Novy rok Vam vsetkych praje cela moja rodinka 😵 😵 😵

dadus
autor
24. dec 2008

dobre ranko babulky, chcem len vsetkym popriat krasne prezitie vianocnych sviatkov, vela zdravicka a rodinnej pohody a nech je ten dalsi roko aspon o polovicu lepsi ako tento 😉 krasne vianoce 🙂

kutina
24. dec 2008

Krásny vianočný deň. Všetkým chcem popriať šťastné a veselé Vianoce zdravie, pohodu a veľa darčekov pod stromčekom 🙂

strunka
25. dec 2008

Ajojte
aj my zelame krasne, stastne a pozehnane Vianoce 🙂
Š+L+M

vera21
26. dec 2008

Ahojte 🙂
Tak aj ja sa pripajam a prajem pekne prezitie poslednych dni v roku a v tom Novom vsetko naj, hlavne zdravie Vam a Vasim najblizsim 😎

svantica
26. dec 2008

ahojte 🙂
konecne sa aj my hlasime 🙂
aj my vam prajeme krasne vianoce a aby ste si uzili posledne dni v tomto roku

mgurnak
28. dec 2008

ahojte..my sme vcera dorazili od nasich z vychodu, kde sme sviatkovali..dnes nas caka rozbalovanie darcekov u svokrovcov..som zvedava...a cosi na mna lezie..ma skriabe v hrdle..no poviem vam, moc som sa tuto noc nevyspala...niezeby po ine noci ano 😀

zelmirka1
28. dec 2008

ahojte
my sa mame super lebo sme boli ockovani a preto necvicime a maly je spokojnucky....nastastie na ockovanie nemal ziadnu reakciu tak som rada. Na Vianoce sme ho dali prvykrat na hraciu deku a uplne bol hotovy ako kukal ze co
to okolo neho je. 25.12. mal presne tri mesiace a uz zacina riadne vsetko pozorovat. Juj ako je to fajn ked je manzel doma a sme na nehod dvaja...normalne som oddychnuta....

mgurnak
28. dec 2008

hej hej...mas pravdu zelmirka...aj u nas je to tak..tatino doma, tak mam viacej casu na seba aj na domacnost...spokojny je tatino, ja a aj maly, lebo sa s nim stale niekto hra 😉

a_rianna
28. dec 2008

ahojte, dnes sme sa vratili z terchovej, boli sme pozrieť vo Vratnej na svahu...teda bola riadna zima maleho sme len zababušili videlo mu len oči 🙂)) mame teraz požičaný kočik taky skor letný kedže naš sme dali na reklamaciu tak ho teraz balim tak že mu kukaju z kočika len oči aby neprechladol naštastie neprotestuje.....

zelmirka1
29. dec 2008

ahojte kocky
ako sa mate, chodite von ? toto je super pocasie, moj maly spinka v kociku ako zabity...fakt ani sa nepohne
v tom mrazivom pocasi a take ma vzdy cervene licka....najprv som mala strach ci mu nie je zima ale ked tak
slastne spinka tak hadam nie...

co nove marina ? ako sa ma Adelka ? kedy nas pridete pozriet ?

marina.o.
29. dec 2008

ahojte,my sme sa dnes vratili od svokrovcov.Boli sme tam od soboty.
zelmirka,aj ja s Tebou suhlasim ako mgurnak.Ked su ockovia doma,tak je to super.Adelka nam v poslednej dobe dava zabrat.Vecer zaspi na necelu hodinu a potom mame divadielko skoro do pol noci...ta navsteva nam vychadza po novom roku.Po novom roku ideme k nasim a potom by zasa mali prist svokrovci....a je po sviatkoch.

a_rianna
31. dec 2008

Ahojte maminky, dnes odchádzame silvestrovať a keďže sa vrátime až 4.1. tak Vám touto cestou želam všetko dobre do Nového roku 2009.

zelmirka1
31. dec 2008

Prajem vsetkym stastny a uspesny novy rok 2009, vela zdravia, lasky a radosti z deticiek,
aby krasne rastli a boli zdrave a milovane. HAPPY NEW YEAR !!!!!!!!!!!!!!!
😀

strunka
1. jan 2009

Šťastny Novy rok všetkym a hlavne veeeľa zdravička zo srdca zelaju Š+L+M

dadus
autor
1. jan 2009

Dobre ranko, aj ja sa pripajam, stastny novy rok a vela,vela zdravicka a nech je podstatne lepsi ako ten predchadzajuci...... 😉

mgurnak
1. jan 2009

aj ja sa pridavam...vsetko dobre do roku 2009....a mame po sviatkoch ☹

heppu
2. jan 2009

prajem vam aj ja vsetko dobre do noveho roka, hlavne vela zdravia. rada by som sa spytala ci nahodou nepoznate nejakeho naozaj dobreho pediatra, ku ktoremu chodite alebo ste o nom poculi. najlepsie keby to bol chlap. dakujem

cikyta
2. jan 2009

Ahojte Zilinčanky!
Prosím vás,mám takú prosbu na vás:
-Neviete kde v ZA sa dá kúpiť kočík?Tak aby ich tam bolo čo najviac a vela nebeháme.
Tu v MT je to bieda 😒

gabrielkaa
2. jan 2009

Ahoj Cikyta, ja som kocik kupovala v "kindercentre" to je predajna vedla obchodneho domu Max. ale kociky ponukaju aj na sidlisku Vlcince, skoro az na konecnej, je otvorena taka detska predajna a tam maju tiez dost siroky vyber a potom na Novej Ziline - velkosklad Santa Maria, len tam je vascina na objednavku.

cikyta
2. jan 2009

Díky Gabrielka.
Ja poznám len MAX,ale muž sa vyzná,tak potom pobeháme.Ešte máme čas,ale je dobre vedieť pár vecí vopred pre pokoj v duši.
Ešte raz dík. 😉

ajka27
2. jan 2009

cikyta a prečo si neskočíš kúpiť kočík do poľska? tam vychádza cca 8 tis. sk ešte aj s autosedačkou, to sú informácie asi mesiac staré

vera21
2. jan 2009

Cikyta, mas IP odo mna 😉

nana
5. jan 2009

Ahoj Cikyta - my sme kupovali nas na Marianskom namesti - Bambino, kusok dalej je Chicco a Santa Maria.

andulka26
5. jan 2009

ahojte babenky, vsetko dobre do Noveho roka vam prajem , vela zdravicka, stasticka, lasky, porozumenia v rodine a vela statnych chvil s drobcami, 😉 nech vam rastu do krasy 🙂

maminy, co idete chodit na kurz plavania teraz od 8.1.- beriete na uvodnu hodinu aj babatka? Ja nemam Misku kde nechat, tak pojdem s nou, aspon si to tam omrkne 😀

a_rianna
6. jan 2009

ahojte

andulka ja tomaška neberiem zaveziem ho rano k mame.
A kamaratka čo mala isť so mnou chodiť plavať tak jej maly dostal anginu a 39 horučky takže ta nepojde ☹(
a mame tam prísť na 9 tu však??? teda ak si dobre pamatam

mgurnak
6. jan 2009

ahojte...andulka, aj ja rozmyslam, ze maleho zoberiem so sebou, lebo neviem, ci si manzelik bude moct zobrat dovolenku, aby ho postrazil, kedze teraz bol doma cele sviatky....ja tam este skusim zajtra zavolat, a opytam sa na to, ci mozem aj s malym...hadam nebudu nejako protestovat....

zelmirka1
6. jan 2009

ahojte
tak vidim ze plavanie sa rozbieha....som zvedava ako sa to bude pacit maminam a drobcekom...dajte co najskor vediet
mne pomaly koncia dobre casy...manzel sa rozhodol ze od zajtra je cas uz zacat pracovat....no je fakt ze niekto
na tie pampersky robit musi...to bolo super ked sme boli na maleho dvaja...hlavne rano ked ma nechali spinkat
a bavili sa spolu...no co uz zvykneme si zase spolocne vstavat....

a_rianna
6. jan 2009

mgurnak ja som sa na to pýtala, že či možeme aj s babatkom, ta pani na plavarni mi povedala že ked ho nemame kde nechať možeme, ale predsa by bolo lepšie bez baba, lebo si nevie predstaviť, že take babo tam vydrží byť ticho teraz už neviem či povedala pol hodku alebo hodku... 🙂))

ale keby moja mama nebola doma tiež tam prídem s tominom, ved ma za to nezabiju predsa.. a aj keby tam plakal tak čo ved je to dieťa
🙂)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre