Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

kutina
4. aug 2008

Ahojte babuchy,
my sme mali dnes tiež perný den, najskôr obchody a potom návštevy.....o osmej som si vydýchla 😒
kuk fotos

dadus
autor
4. aug 2008

no sak same prekvapenie 😅

kutina
4. aug 2008

no ale kúpili sme varnú dosku, rúru, digestor....a bicykel 😉

alexiss27
4. aug 2008

ahojte kocky ako sa tu mavate 🙂 dlho som tu nebola nebol cas ;( ( dovod je na modrej streche ufff )
dadus aj ja som robila jablckovu presnidavku...
Jurka mi kazala lekarka od 6 mesiacikov pomalicky ucit na zeleninku ale mam taky dojem ze ho ani ucit netreba...mlieka mam ajajajajajajajajajaj tak uz aj zmrazujem 🙂
Jurkov prvy prikrm bola mrkvicka tu papal v pohode potom som mu dala brokolicu a tu cuduj sa svete lepsie papal ako tu mrkvu :D chrobacik ale cicku si stale vyzaduje 🙂 to je dobre rada by som ho kojila aspon do toho rocka ;) a som rada ze sa u mna nepotvrdila fama ze ked je zena po cisarskom nemoze kojit ze nema mliecko...my sme ho tiez zo zaciatku nemali a jurko bol na bebe cca 3 tyzdne ale napokon som sa vdaka castemu prikladaniu, bielej kave, litrom mlieka, cajiku na tvorbu mlieka a teplym sprcham stala chodiacou mliekarnou 🙂
Som rada ze je taky papkosko ved uz ma aj cez 8 kil 🙂 za toho pol rocka nebol ani chory len 1.8. mal 6 mesiacikov a dostal nadchu ale to je teraz asi vo vzduchu ....

dadus
autor
4. aug 2008

no super alex 😎 😉 len tak dalej, to kojenie je aj pohodlniejsie.....to mi ver 😉

kutina
4. aug 2008

zase sme pri kojení...veru je to super pohodlné, ale len kým kraťuch v noci nevstáva každú 1,5 hodinu, aby si cucol 🙄 ..takže spím už týžden v obývačke a čuduj sa svete..1x za noc hore a spí do 7:30.....v piatok som sa vrátila do spálne a zase ceremónia...tak som opať v obývačke 😖

alexiss27
4. aug 2008

heh no ja si nenavyberam kedze prerabame a sme v jednej izbe tak by som nemala kam ist ;) Jurko si sosne o pol noci a potom az o 4 - 5 rano potom spinka cca do osmej ale teraz v nedelu spravil rekord spinkal do 13:00 ale to asi preto lebo sme sa vsetci traja rochnili spolu 🙂 sa mu pri nas lepsie spinka ;)...vecer ho ukladam o 19:30 alebo podla toho ako sa uklada sam ale najneskor o 21:00 🙂 nechavam ho v posteli kym nejdeme spinkat aj my potom cca o tej polnoci alebo pred polnocou sa napapka a dam ho do postielky, ked ho vytahujem o tej stvrtej na papanie ( ked sa zobudi ) tak je poskrucany kade tade nohy mu trcia z postielky a hlavu ma tiez inde 🙂 taka vrtielka je to 🙂 je to radost 🙂)))

mimi
4. aug 2008

alexiss, super, ze si to nevzdavala! vid nas, my nie a nie prestat 😀 doktorka mi uz rok hovori, ze by sme uz mali skoncit kojenie 😝
kuti, mala za tebou nepribehla do obyvacky? my sme to tiez skusili, ale maly si ma nasiel 😀

kutina
4. aug 2008

mimi - kuki spí v postielke a chodiť ešte nevie 😝 ....no potom to už bude horšie 😖

alexiss27
4. aug 2008

idem si dat sprchu a idem eset zehlit majte sa zajtra papa

svantica
5. aug 2008

ahojte 😀
ani my sme tu dlho neboli,ale boli sme u starkych a hroza 😀 😀 😀
maly si vsetko nasiel a uz urobi aj sam dva krocky, ale teraz je to horsie ako predtym. samy uraz a modrina 😀
kuti to aj my musime vyskusat,pojdem spat aj ja inde lebo niekedy je to perne.
dadus aj my sme robili presnidavku,mnamky 🙂

alexiss27
5. aug 2008

dobre ranko dievcata 🙂 ako ste sa vyspinkali ? my fajn jurkovi je uz lepsie 🙂

alexiss27
5. aug 2008

je tu nejako ticho ... 😒

lahodacka
5. aug 2008

ahojte baby, tak dnes sme sa nalietali, este aj v Martine sme boli...no som uplne hotova...asi dam hodinku nakupov v Japonsku, to ma vzdy vzpruzi

alexiss27
5. aug 2008

🙂

mimi
5. aug 2008

laho, co ste v Martine robili, ci len tak?

alexiss27
5. aug 2008

tak sa mi zda ze viacero dievcat dnes nakupovalo ked tu nikto nieje 😉

dadus
autor
5. aug 2008

my sme zavarali uhorky 😉
laho uz mam presmidavkove flase, mozeme zase zavarat 😀

strunka
5. aug 2008

Ahojte kocky 🙂

vidim ze sa tu zavara vo velkom, u nas to budu hrusky 🙂
a ideme zas asi zajtra na chalupku tak papa, majkajte sa krasne

dadus
autor
6. aug 2008

dobre ranko prajem 😉

lahodacka
6. aug 2008

mirka, pepo potreboval este nejaku strunku do zbrane...

dada aj my mame flase...tak pojdem pre ne...co ideme dnes robit?

dadus
autor
6. aug 2008

roboty je viac ako dost....baby neviem ako vy, ale ja som stale unavena....mam chut spat, spat, spat a spat 😀 😀 😀

svantica
6. aug 2008

dobre ranko,
dadus nie si sama, ja by som prespala aj cely den a pritom je stale co robit 😎

dadus
autor
6. aug 2008

cau svanti, no ved to....a hlavne teraz ked je sezoooona 😅

alexiss27
6. aug 2008

ahojte dievcata 🙂 dadus to sme na tom asi rovnako tiez som stale akasi unavena a len spat a spat, ako pise svantica clovek ked dlhsie pospi tak sa moze zblaznit od roboty 🙂 ...
ja som robila presnidavku jablckovo marhulkovu a marhulovy dzem do palaciniek 🙂 marhulky sme mali svoje dozreli nam na zahrade pri dome cca 3.5 kila uz odkostkovanych a boli sladsie ako z dolniakov ;)

alexiss27
6. aug 2008

jaaaj zasa je tu ticho ☹ to sa zavara a sterlizuje a vari dzemik 😀

dadus
autor
6. aug 2008

pekny vecer, no prave sme sa vratili zo zahrady no a naplanovali sme si roboty do konca tyzdna....aaaale potom sa to bude papkat 😀 😀 😀 😀

kutina
7. aug 2008

Brý večer maminy,

kuknite na túto nádheru:

http://www.adeny.eu/

nana
7. aug 2008

Ahoj svanti, dnes som bola v bytovke a cochvila by to malo byt dokoncene tak sa tesime na vas, konecne pribudne medzi same baby nejaky chalan na piesok.

dadus
autor
8. aug 2008

dobre ranko
🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre