Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

vera21
27. feb 2009

Ozaj, chcela som pozdravit Violetku, lebo tu bola aj za cias mojho aktivneho prispievania, ale uz zas sa kdesi zduchla!
No a ked ste nedavno preberali toho gynekologa, tak mam jednu info, kt. mozno pomoze : Dr. Kianicka si otvoril sukromnu ambulanciu na Hlinach, myslim, ze je to VI. - tak, kde je to zdravotne stredisko/je tam aj Jezna/, ale od marca sa stahuje do novych priestorov - hned oproti, ako je "Krava" na Solinkach, tak vedla nej je Pizzeria a hned vedla taka budova, tak tam to bude. Dufam, ze viete, kde 😀 😀 😀 Je sice sukromny, ale nie tak ako Hartel, ma to vsetko cez poistovnu. Ja mam sice Hartela, ale rodila som v ZA pri Kianickovi a bol uplne super - chodila som k nemu aj posledne tyzdne do rizikovej ambulancie....

vera21
27. feb 2009

Jaaaj, a este jedno - no, nic nenapisem dlho a potom zrazu vsetko hned 🙂
Aj my sa ucime signs, dostala som od kamosky na nejaky cas tu sadu s knizkou, znakmi, DVDckom, tak sme sa do toho pustili - Biela, my sme zacali teda ovela neskor ako vy a myslim, ze je to super. Len ja som malo kreativna, aby som si vymyslela nejake znaky, co nie su v knizke 🙂 🙂 Ale mala uz vie napriklad ukazat, ked mliecko vecer chce alebo nie, lebo predtym to bolo tak, ze raz ho vypila a raz nie a potom som to vylievala - co pri HA mlieku ma normalne bolelo 😀

biela
27. feb 2009

ahoj vera,
no to je super že píšeš 😉 Kianicku nepoznám, je dobrý? sympatický, milý a ochotný? mladý? vieš, lebo ja mám zachara a on už je trošku starší a aj sa dlhšie u neho čaká...
ja mám tiež tie veci od babysigns, to cd pre deti ma dosť sklamalo, je to len 20 min video,ale je urobené krásne. my sme dokúpili aj knižku "šikulka znakuje vonku" tá je už ako veľká kniha, nie maličké leporelko. je tiež veľmi pekná.
a koľko viete znakov? my máme niektoré znaky inakšie ako sú tam, ale však to nevadí, hlavne že tomu rozumieme pri komunikácii... 🙂

vera21
27. feb 2009

Ahoj Biela, no Kianicka je uz starsi pan, neviem, ci je na dochodku, ale odisiel uz zo ZA nemocnice. Je troska taky introvertnejsi, ale ked sa pytas, povie vsetko. Hlavne si myslim, ze je vyborny diagnostik a odbornik, nic neodflakne. Ja som s nim bola nadmieru spokojna, najskor som chcela ist rodit do DK k Hartelovi, ale vobec nelutujem, ze som bola pri nom 🙂 🙂 Cakat asi nebudes, ked je to sukr. ambulancia a malo ludi o tom vie, takze este len teraz nabera klientov... To, co pisali baby o Hartelovi je pravda - to, ze ma vela klientov uz, hovori sa, ze kazdy, aj dobry lekar, ked uz ma vela klientov, tak straca na kvalite ....Ja sa nestazujem, lebo mam VIP kartu, som u neho uz od sameho zaciatku, takze nemam problem...Ale, ked sa k nemu objednas len tak na vysetrenie a za vsetko platis, tak to asi ne je bohvieco ...

andulka26
27. feb 2009

babenky a kde ste objednavali tie knizky a DVD? Da sa to kupit aj bez toho aby sa slo na prednasky?

vera, Kianicku poznam, starsi maly pan prio ktorom clovek nikdy nevie na com je 😀 😀 😀 Ale odbornik perfektny, ked som bola na zaciatku tehotenstva a moj dr. mal podozrenie na mimomaternicove tehotenstvo, ta Kianicka ma vysetroval. Nevies nahodou ake ceny ma? Lebo mne odchadza gynekolog na dochodok a neviem aky bude jeho zastupca, tak aspon budem mat info o nahradnom rieseni. Dik

vera21
27. feb 2009

Andulka, no ano presne, je taky malovravny, ale najde aj to, co iny nie veru 🙂 Neviem, ake ma ceny, ale nie je to tak, ako u Hartela, on ma vsetko cez poistovnu, takze si myslim, ze nic neplatis. Iba ak za nejaky vstup alebo co....
Biela, znakov vieme malo, lebo mala uz aj nejake zvuky vydava pri zvieratkach 🙂 Ten set na signs sa da kupit, len neviem kde, kuknem na nete a hodim link, ak najdem 😉

biela
27. feb 2009

ja by som nikdy u doktora nechcela platiť, výnimka je zubár, u toho som ochotná nechať veľa peňazí, lebo sa o zuby bojím a aj zubárov sa bojím.
a čo zubár? poznáš nejakého dobrého?

biela
27. feb 2009
vera21
27. feb 2009

Tak Zubara hladam aj ja a uz dlho....Ja som mala sukromneho tam, kde som pracovala - v PE, ale uz som tu a tu veru nikoho nepoznam. Nasla som jedneho sukromneho tam, kde je Madufa, ale uz si nepamatam meno ani nic, teraz idem k nej v pondelok, tak chcem zistit, ci ma vezme.

mgurnak
27. feb 2009

no konecne som sa sem dostala..ahoooojte...
marina, som ta videla, ked si sle na prechadzku..to s kym si kecala..nejaky otecko?som ta videla z mojej kuchyne 😀 a zajtra teda dojdeme, ale este neviem o ktorej..az sa aly vyspi...dame vediet... 😉
a aj mna by zaujimalo tie knizky a DVD....
ahoj andulka..ako sa ma mala? uz ste zdravi?

biela
27. feb 2009

vera, ja mám niekoľko typov na zubárov, no neviem, podľa čoho si vyberiem. ja chodím do turčianskych teplíc, doktor mi tam vždy dá injekciu, lebo ja sa bojím bojím ☹ no a raz som bola tu u jedného dr. a ten mi nechcel dať. ja neviem, ako keby som ju chcela zadarmo.

vera21
27. feb 2009

Inak Biela, keby som vedela o tom seminari v RK, tak aj ja sa pridam 🙂
Ak by ste niektora mali zaujem sa to naucit a nasledne aj vyucovat v Leviku, tak kamoska ide na taky kurz myslim, ze je to v Brne, tak by to bolo super ! Take nieco este v ZA nie je a ja myslim, ze by to malo dobru odozvu...

biela
27. feb 2009

vera, presne, tu v žiline to ešte nie je, najbližšie to bolo v tom ružomberku.

vera21
27. feb 2009

Kuti, no a na Levika sa tesim tesim 😀 Jupiiiiiiiiiiiiiiiiii....

biela
27. feb 2009

aj ja sa teším na nové MC, už mi manžel vysvetlil kde to bude, sú to od nás 2 zástavky trolejbusom, alebo pešo 20 minút.

vera21
27. feb 2009

Biela a mas nejaky typ na takeho, co berie aj novych pacientov ? Sup sem aspon s jednym !

biela
27. feb 2009

som totiž nevedela, kde sú hliny 6 😀

andulka26
27. feb 2009

biela, dik kuknem to. Drahy sa zas chyti za hlavu co chcem objednavat 😀 Ale keby boli tie kurzy tu v ZA to by bolo bombasticke.

mgurnak, mala je uz v pohode a ja sa doliecujem, dik za opytanie.

vera21
27. feb 2009

No vidis, Martincanka jedna 🙂 🙂 Uc sa, nech si tu ako doma 😝

biela
27. feb 2009

mám nejaké zubárky, no ja by som radšej zubára. 🙂 idem kuk do ip čo mi baby poslali a pošlem ti tie mená.

vera21
27. feb 2009

Ok dikes, aj ja chcem chlapua za zubosa 😉

mgurnak
27. feb 2009

aj ja to idem kuknut...te 😉 n link...

biela
27. feb 2009

vera, ip

andulka26
27. feb 2009

zelmirka, este pred par dnami sme rozoberali tvojho maleho pad a dnes sa to stalo nam 😢 A to sme boli pri Miske dve. Lezala na posteli, kamoska pri nej sedela a ja som sa len otocila pre ciapocku do suflika. Zrazu rana a dieta nikde. Chuda moje lezala vedla postele a strasne plakala. Pol hodku sme ju nemohli utisit. Licko ma cele cervene od koberca a na nosteku bude mat asi modrinu. Taka som vyklepana bola ako ty. My mame ako na potvoru dost vysoku postel a vzdy som si hovorila, ze ked odtial spadne tak si riadne ublizi. A tu to mas. Dve baby a nevedia dat pozor na dieta ☹ Nastastie som ju celu ohmatala a neplakala, tak keby mala nieco ublizene asi by ju to bolelo a placom mi to dala najavo. Teraz spinka tak ju chodim stale sledovat, ci dycha- pre istotu. Keby sa jej nieco stalo asi si to hodim 😢

biela
27. feb 2009

andulka ☹ bude v poriadku, uvidíš.

mgurnak
27. feb 2009

aj moj maly teraz spi v nasej posteli, tak dufam, ze ked vstane, tak sa nezacne prevracat o 100 6 no, to uz teraz musime davat pozor...ale aj tak to niekedy nestaci, a ako pise andulka, tak staci sekunda...

vera21
27. feb 2009

Biela, dik 🙂
Andulka, aj mne tak tresla z postele, presne, ked mala tolko, co tvoja 🙂 Ja som mala srdce v krku este asi dve hodiny potom a ani som spat nemohla. Chodila som ju kukat stale...Ale hovori sa, ze ked place a potom sa utisi, tak sa len zlakne...Ale odvtedy mi uz nespadla, iba zlieza teraz z postele aj v spacom vaku a to musim zasiahnut, lebo ked sa v nom akoze rozuteka, tak jej niet uz pomoci 😀

mgurnak
27. feb 2009

to moze modre vyzerat...ze beh v spacom vaku 😀

zuzajdica
27. feb 2009

no mojmu malemu kase nic nerobia..teda spinka pekne...len je hladny a pita ciciky v noci...

a_rianna
27. feb 2009

no k tomu kianičkovi, ja som počula že je odbornik dobry, ale ja som z neho nemala dobry pocit ked som chodila na sono... a ani ked som bola v nemocnici... tak na neho pacientky len nadavali... a tešili sa že odide konečne preč z nemocnice...

ale povravalo sa že je teda dobry odbornik no na mna dobry dojem neurobil.. ja ked som sa na niečo pýtala nikdy mi neodpovedal... ani sa na mna nepozrel jednoducho ma uplne odignoroval... asi vedel že odchadza už preč tak to mal na haku čo ja viem...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre