Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

andulka26
18. máj 2009

ahojte maminky, vidim, ze k nam pribudli dalsie, tak vas vitam.
Myslela som si ze po tyzdni co som sem ani nekukla budete mat popisane hory, ale akosi to aj vy flakate 😉
Na jaednej strane je to fajn aspon som tu netravila hodiny citanim, ale na druhej strane stracam prehlad ako sa vam dari.
My travime vacsinu dna vonku, tam sa skor prebavi ako doma. Spoznavame svet- vsetky kamienky, hlina , smeti po zemi, travicka uz bola testovana aj ustami 😝 brrrr.... No ale clovek nema oci vsade. Tomu asi nezabranim aby vsetko ochutnavala. Len sa bojim ci zas nedostane na ustocka nejaku pliagu. Uz mam doktorov a nemocnic plne zuby.
Ozaj, tie vysledky zo stolice dopadli negativne, t.z. ze nemame ani alergiu na kravske mlieko ani celiakiu. Teraz po douzivani specialneho mlieka nabehneme na Nutrilon a uvidime co to spravi. Ak sa jej vratia problemy s kakanim tak budeme musiet mat toto specialne mliecko bez laktozy aj nadalej.
Mala je spokojne dietatko. Sice velmi aktivne ale aspon neplace ze ju nieco boli. Je to strasny rozdiel. Som taka rada, ked ju vydim vysmiatu. Cloveka to az tak hreje pri srdiecku.

arianna, tominko uz chodi? my zatial len s pomocou, aj ked sa uz par krat pustila sama a urobila 4 kroky, vyzera to tak ze najblissiu dobu sa to nenaucime. Stale chodi po spickach a tak nema dobru stabilitu.

anarida
18. máj 2009

Ahojte kočky zo ZA 😵 chcete počuť môj nočný zážitok zo Žilinskou nemocnicou alebo skôr so sanitkármi? 😕

andulka26
18. máj 2009

anarida, mozes pisat. Ked mala zaspi ,precitam 😉

gabrielkaa
18. máj 2009

ano ano, aj ja som zvedava, anarida napis.
😀

andulka26
18. máj 2009

tak nic, mozno zajtra napises. Dobru noc 🙂

zelmirka1
19. máj 2009

ahojte
zase nikto nepise, kocky kde ste ?
ako sa vam paci plavanie v novom kurze u tej baby ?
my plavame dalej a paci sa nam, akurat ze ostatne deticky sa zanaraju ale ja Miska nie, lebo mam pocit ze este pre nas nie je spravny cas.
pekny den vsetkym 🙂

marina.o.
19. máj 2009

ahoj zelmirka,dnes som Ti uz chcela pisat SMS,ze ako sa mate.Ani bielej tu neni ☹
V novom kurze to celkom ujde.Akurat,ze sme uz boli zvyknuti na Adu.Je to zmena.
Tak este sa nezanarate.To pride.Nasa Adelka doteraz nerobi grimasu pred tym povelom,,a sup" 😀 ale aj tak ju zanaram.Nastastie neplace.
Adelka teraz spi a potom pojdeme plavat.

zelmirka1
19. máj 2009

ahoj marina
aj u nas je to ine plavanie, tato instruktorka je taka dynamickejsia, robime viac veci a hier, aj sa mi zda ze
sme vo vode omnoho dlhsie...normalne som aj ja potom riadne unavena. Niekedy sa mi zda ze je toho az dost
na maleho ale zase kazda hodina je trochu ina a uz obcas vidim ked sa mu nieco paci tak sa vytesuje 😀 😀
A sme tam najmladsi, su tam deticky od 9-11 mesiacov.
Ja sa ho bojim zanarat lebo moc nereaguje na signal a aj ked ostatne deticky tam neplacu tak ked vidim tie ich tvaricky po vynoreni tak si nie som ista ci sa im to paci. Inak som rada ze chodime dalej, je to super program toto plavanie.
Ozaj biela ma pokazeny pocitac, volala som s nou preto tu nie je. ☹
majte sa kraaasne s adelkou

marina.o.
19. máj 2009

Tak pozdrav bielu 😉 dufam,ze si da PC coskoro do poriadku.
my sme boli minule vo vode 45 min,lebo si instruktorka nevsimla cas.Mne tam uz zacinalo byt aj chladno.
Miska nezanaras ani trochu?My sme zanarali len po nostek,ked sme zacinali.

a_rianna
19. máj 2009

Mne sa celkom plavanie pačilo.. nie je to ako s Monikou... ale pačila sa mi aj tato inštruktorka... podla mna nič horšie ako ta jedna čo nas raz zastupovala nemože byť...

Len skoda ze sme dneska nemohli isť.. lebo tomasko mi pregrckal noc... tak sme dneska plavanie radšej odložili...a vo štvrtok nas idu očkovať tak tiež nepojdeme... ale tak nahradime v inom kurze 🙂

a Tomasko sa zabudol ponarať za 2 mesiace absencie 🙂)

Kupili sme mu bazenik na dovolenku tak sa vytešujeme zatial len bez vody sice ale ked bude moooc teplo tak mu ho napustime.

mamajana
19. máj 2009

Ahojte baby, ja som tu teda tiež riadne dlho nebola. Vidím, že chodíte všetky plávať, no ja by som tiež chodila, ale teraz je toľko vecí, Zdenka mala 5 rokov, tak k nám stále ktosi chodí gratulovať a o chvílku čaká oslava aj na Filipka, bude mať rok.
Ani neviem, kam sa ten čas podel, pred chvíľou sa narodil a už rok.
Ak vám môžem napísať k tomu plávaniu, mne sa najviac páčilo plávanie s Monikou z Nereusu. Hodinu mala super organizovanú, venovala sa detičkám, všetko išlo rad radom, mala super hlas, tá hodina bola dynamická, pestrá, detičkám sa páčilo.
keď bol Filipko chorý, tak sme neboli a potom som si to nahrádzala s nejakou Aďou, no neviem, každá inštruktorka si vedie hodinu ako vie, ale toto bolo podľa mňa rozhádzané, tichý hlas, nikto ju nepočúval, neorganizované, neupravené, jednoducho nepáčilo sa mi to. Veď aj Filip tam neustále reval.
Teraz s tou inou inštruktorkou neviem si to predstaviť, čo nie je z Nereusu ale tá druhá, škoda, no, myslím si, že horšie ako tá Ada to už byť nemôže.
tak asi toľko.

mamajana
19. máj 2009

To som nechcela nikoho uraziť, to som len napísala svoj názor, tak nech vám detičky pekne plávajú a nech sa im páči.
Tak zatiaľ.

a_rianna
19. máj 2009

Jani nikoho neuražaš len si povedala svoj nazor. sak aj ja sa priklanam k tvojmu nazoru... 😉
každemu vyhovuje niečo ine nam proste ta blond v okuliaroch nesadla..

sak viesť hodinu stylom ked to dieťa plače vyberte si ho z bazena a chodte s nim preč, alebo chytime si dieťa tak ako každy chce, ideme robiť to či každy chce... sak to bud bola vtedy totalne nepripravena ...lebo sa jej nechcelo ked sme neboli jej kurz... alebo ja neviem...ved to som si kludne tu hodinu vtedy mohla viesť sama 🙂

zelmirka1
19. máj 2009

ahojte
no ja prave teraz mam Moniku a je pravda ze je ta hodina dynamicka, ma silny hlas a stale robime nieco ine co je fajn, zo zaciatku sa mi to zdalo zrazu az moc lebo predtym sme mali Adu a to bolo ine tak sme si museli zvyknut
ale aspon je to zmena a niektore veci sa malemu velmi pacia. Az na to zanaranie, to nam moc nejde.

chantall33
19. máj 2009

Ahojte ak môžem pridám sa.Momentálne bývam u priateľa v Žiline inak som bývala u rodičov v Bytči kým ma mama nevyhodila 😒 🙂

gabrielkaa
19. máj 2009

ahoj chantall, preco ta vyhodila? teda ak to neni tajomstvo.

hviezdickaz
19. máj 2009

Ahojte kocky,strasne davno som tu nebola... Mam taku otazku,mate niektora skusenosti s cvicenim Vojtovou metodou?

chantall33
19. máj 2009

gabrielkaa mám len 16 o mesiac 17 a čakám bábo.Mama chcela aby som šla na potrat ale ja také srdce nemám. 😔

hviezdickaz
19. máj 2009

chantall, napriek vsetkemu myslim,ze si spravila naozaj dobre.A s mamou sa to casom nejako vyriesi.Hlavne,aby ste boli zdravucki/e 🙂

chantall33
19. máj 2009

Ja dúfam,že keď sa bábo narodí moju maminu to zmení 🙂 Moje rozhodnutie neľutujem som štastná 🙂

gabrielkaa
19. máj 2009

ahoj chantall. no to mi je luto, ze ta mama vyhodila, ale urcite si sa spravne rozhodla 🙂 , a neboj mamu to obmakci, ked zbada to malicke mimco... takze ani nevies co to bude..no ja by som bola zvedava. ja som to nevydrzala a hned som si to dala zistit, ale ako naschval mi to nevedeli povedat az do 33 tyzna

gabrielkaa
19. máj 2009

a mimochodom mas uz vybrate mena? a veci ake kupujes, neutralne? myslim farbu... 😉

chantall33
19. máj 2009

gabrielka dnes som ukecaná tak aj Vám to poviem 😉 budeme mať dievčatlo 🙂 priateľovi som to naschál nehovorila teda on to nechcel vedieť 😀 mám aj modré aj žlté ale najviac rúžové,fialové a tak 🙂 Meno mám vybraté Chantall 🙂 🙂

matac
19. máj 2009

ahojte. hviezdicka ako sa mate? co nedvihas bola si v skole 😎 skusky uz mas za sebou 😵 ja vcera na plny pocet 😉 . ide vam ta vojtovka ? myslim ze tu bola tema o voj.popozeraj temy. tak pa ozvi sa 😉

gabrielkaa
19. máj 2009

chantall, tak gratulujem k slecinke 🙂. moja sarah ma kopec veci modrych - teda 99% veci ma chlapcenskych, lebo mam sestru, ktora ma starsie babatka, tak som to vsetko podedila, a aspon som usetrila. takze moj drobec chodi vyobliekany ako chlapec 😀

chantall33
19. máj 2009

Mňe sa modrá veľmi páči hlavne taká slabučko-modrá alebo potom úplne tmavo modrá.A páči sa mi aj zelená veľmi aj na dievčatku 😵

gabrielkaa
19. máj 2009

aj mne sa paci modra, a v tejto dobe je to vlastne jedno, ved chalani chodia tiez v cervenych a ruzovych trickach 🙂 tak preco by babatka - dievcatka nemohli chodit v modrej. inak kocik uz mas? ja som kupovala neutralny

chantall33
19. máj 2009

Ja mám červený bugaboo či ako sa to píše 😀 podľa mňa červený je neutrál nie? 🙂

gabrielkaa
19. máj 2009

ano, cervena farba je neutralna, hodi sa aj pre chlapcov aj pre dievcatka. uz vies kde budes rodit? uz sa ti to blizi 🙂

chantall33
19. máj 2009

Jasné tu v ZA 🙂 .

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre