Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

zelmirka1
18. jan 2009

fiha baby to ste ma tou vodou prekapili ja tiez maleho kupem v tepluckej tak dufam ze bude aj tam tepla...

inak odkedy nepredavaju Infacol ? ja ho pouzivam a som velmi spokojna ako maly prdka aj kaka...kupovala som ho
zaciatkom januara a bez problemov....

andulka26
18. jan 2009

arianna, to som si fakt nevsimla, ze sme mali studensiu vodu. Nabuduce sa na to kuknem. Ale ak by bola studensia, tak sa musime ozvat. Ved mala mi uz dost sopli, tak nech neprechladne este viac.

Infacol sa uz nepredava? Kedysi sme to uzivali, ale to ma ani neapadlo, ze by to mohlo pomoct. Bola som vcera v lekarni a tam mi dali cajik na travenie pre deticky ale az doma som si vsimla ze je od ukonceneho 6 mesiaca. A to som lekarnicke jasne vraela, ze sme este len teraz mali 6 mesiacov. Myslite, ze by to vadilo? Ja som taky strachopud, bojim sa jej to dat ked este nema vek aky je dopporuceny. Tak som jej len uvarila feniklovy a cakam ci zaberie. Zatial nic. Mozno asi fakt nepotrebuje kakat kazdy den. Zatial kojim a len na obed ma prikrm.

a_rianna
18. jan 2009

No muž bol v tescu v lekarni a tam mu povedala ta lekarnička že ho od januara stiahli z predaja tak už asi len dopredavaju zasoby, lebo že sa malo predaval 🙂 tak uvidim skusim teda ešte inu lekaren ked vravíte, že ste ho ešte dostali 🙂

mimacik
18. jan 2009

Ahojte, ja mám drobčeka ešte stále v brušku, ale chceli by sme potom chodiť na to baby plávanie. Kto to organizuje, koľko sa platí a od koľkých mesiacov tam môžeme chodiť? Ďakujem za odpovede🙂

mgurnak
18. jan 2009

mimacik..vitaj a gratulujem...na to babyplavanie mas este cas...... 😉 je to od 5 mes....a plati sa 3500sk...teda my sme este tolko platili ked este nebolo euro 😉

alize
18. jan 2009

ahoj, ja sa len chcem opytat, kde sa robia cvicenie pre tehotne v ZA, na internete toho moc nie je. vdaka

mgurnak
18. jan 2009

v ziline na vlcincoch ..je to spectrum......tu je link.. http://www.cvcvlcince.sk/aerobic.html
aj ja som tam chodila...je to super...myslim ze je to od 4 mes..

alize
18. jan 2009

dakujem, este si pockam lebo som len na zaciatku (2m), ale uz teraz zhanam info.

marina.o.
18. jan 2009

andulka,ved ked ste mali sest mesiacov,tak jej ten cajik mozes dat v pohode.

mgurnak
19. jan 2009

ahojte..tak ako ste vikendovali..my super..hlavne preto, lebo vcera sme sa po dllllhom case zasa vykakali...(to je tema co?)...ale nekakali sme uz asi 5-6 dni, tak som strasne rada... 😀

adamkohlusko
19. jan 2009

ahojte maminky...tak sa hlasime dalsi zilincania do klubu... 😀

mgurnak
19. jan 2009

ahoj adamkohlusko 😉

marina.o.
19. jan 2009

ahoj adamko 🙂

iwik
19. jan 2009

Ahojte maminky

Tiez by som sa chcela opytat na to plavanie? kam sa to chodi? a maju aj nejaku www. stranku? Diiiik

a_rianna
19. jan 2009

ja ked som hladala našla som http://www.nereus.sk/ a volala som si na to číslo , je to od 5 mesiacov, a plati sa 3500.- sk . 2 x do týždna . Nahlasiť sa možeš už aj teraz, ved drobec ti ma za chvilu 5 mesiacov. Plava sa nie priamo na plavarni. ale za plavarnou je taka reštaurácia taký žltý dom, a tam je bazen pre detičky. a je tam aj sauna.

Inak babenky, dneska nepkalo ani jedno babatko 🙂 všetky boli zlatunke.

iwik
19. jan 2009

Dakujem za info.... I ked ta stranka je dost o nicom 😖 Radsej tam zavolam....

a_rianna
19. jan 2009

no to mas pravdu stranka je o ničom, možno baby vedia o nejakej inej, ale ja som nasla len tuto tak som si tiež volala 🙂

mgurnak
19. jan 2009

a co ste dnes robkali? uz ste sa aj ponarali?

a_rianna
19. jan 2009

nie nie polievali sme ich poharikom, ale ponarať sa budeme ževraj aspon čo som počula od mamičiek čo kurz už absolvovali až na konci, a to aj len tie babatka, kt.to zvladnu 🙂 a potom sme robili to čo obvykle,

andulka26
19. jan 2009

caute maminy,vitaj adamkohlusko. Uz si sa z juloviek presurfovala sem 😉 ?
Vsetky asi ukladate drobcov co?
Plavanie bolo fajn ako uz pisala arianna. Je mi len luto , ze nebudu fotit deticky pod vodou lebo nemaju na to fotak. Ak sa nam podari ponarat sa, bolo by skoda neurobit nejake zabery ☹ .Miska dnes odkukala od Tomaska spliechanie rucickou 😵 tak som si podchvilou musela utierat oci co som riadne nevidela.
Dnes sme si poobede dobre pospinkali ked sme odtial prisli - az 1,5 hodinky. Spala do pol tretej a potom bola az do 20 hore. Vobec sa mi ju nepodarilo dat spat. Skusala som aj kocik, no plakala ako o dusu. No a vecer som jej daval calgel na dasienka lebo stale pchala vsetko do pusinky a co som nenasla- PRVY ZUBOK. Huraaaa 😵 😵 😵 . Tak uz konecne patrime medzi zubatych 😀
Teraz uz konecne sladko spinka, tak dufam, ze bude kludna noc aj ked sa jej ta nadcha pohorsi vzdy k veceru.

ak sa tu uz ziadna neukazete, tak vam zelam dobru noc 😉

mgurnak
20. jan 2009

ahojte...my teraz spinkame, caka nas plavanie, tak dufam, ze to bude v pohode....asi sa na to tesim viac ako maly 😀
andulka, tak gratulujem k prvemu zubku...my este ziaden nemame ☹ ale do pusinky davame vsetko co nam pride pod ruku 🙂 dufam, ze coskoro uz budeme patrit k vam... 😝

a_rianna
20. jan 2009

No andulka ja možno zoženiem fotak pod vodu na poslednu hodinu tak potom pofotime. a beriem aj kameru asi next stredu príde muž plavať z drobcom ak sa zadari a ja budem natačať, tak natočím všetko a možem poslať na mail or napaliť na cd. Zavisi to od toho ako sa mi to podari profesionalne natočiť 😵 ,

no tak gratulacia k zubku aj my už chceme.......!! ale stale nič...

inak som si minule všimla že Miška už sama sedela. Tak super. Tomu mojmu lenochovi sa akosi nechce sa naramne bavi ked može spadnuť na hlavu na gauči... to sa smeje akoby sa neviem čo robilo

andulka26
20. jan 2009

dakujeme, dakujeme 😀 😀 😀 , nebojte aj vy sa uz urcite coskoro budete pysit zubkami. 😉

arianna, to by bolo super keby sa ti podarilo zohnat ten fotak. Kameru mame aj my, tak na poslednu hodinu si ju tak isto zoberiem. Natocime si nase "hviezdicky" 😉
mala sa naucila sama sediet behom tyzdna. Len nedavno ju klatilo nabok a teraz sa jej podari uz dlhsie udrzat rovnovahu. Vdaka tomu ze mas maleho takeho sikovneho a vie sa otocit na bok, mala Miska zalusk na jeho nozicky ked jej ich predvadzal. Videla si ich ked lezali vedla seba? Svoje neda do pusy lebo je macko a tak sa naciahla za Tomaskovymi a strcila si ich do ustociek. 😵 Asi jej to je jedno hlavne ze su xixixi

mgurnak
20. jan 2009

zeby sa nam rodila laska? 😀

marina.o.
20. jan 2009

baby,aj nam uz idu zubky 😀 vcera tam neboli 😉

zelmirka1
20. jan 2009

ahojte
ako ste poznali ze uz idu zubky ?
moj maly bol dnes taky mrzuty, nevedela som co mu je stale len mrncal a mrncal....hlavne ked som ho polozila z ruk...no hruza...ani v kociku dlho nespal tak dufam ze mal iba zly den...

marina ako sa mate ? zubky uz vam idu ? a nie je Adelka mrzuta z toho ?
ozaj kedy sa uvidime ? ako chodievas teraz vonku ?

a_rianna
20. jan 2009

No videla som že sa chytaju ale nezastihla som že sa " cmulkali " xi, No ešteže si tomasko umyva nožičky každý den 🙂)
No ja teda neviem ako spoznam že idu tomovi zuby, lebo on ma celu pusu už vyhadzanu z toho slintania, ale zuby stale nikde.

Inak ževraj exist. nejake puzdra na fotak a vtedy to možes ponoriť do vody, tak skusim ešte aj to zistiť, alebo ževraj exist. jednorazovky fotaky pod vodu...ale to neviem to mi len moj mužik tvrdi 😉 ale už som hodila echo svagrovi, nech zhana fotak pod vodu... a spytam sa kamošky lebo ona malu fotila pod vodou... ved ešte čas do poslednej hodiny..

a_rianna
20. jan 2009

inak zajtra rano idem chytať moč kratkemu tak som zvedava či sa podari

marina.o.
21. jan 2009

ja som presla malej prstom po dasnach a tak som zistila,ze nam uz idu zubky 😀 Adelka je mruta rovnako,tak neviem ci to je zo zubkov 😉
zelmirka,veru dlho sme sa nevideli.Nieco vymyslime. 😉

mgurnak
21. jan 2009

s tymi zubkami....baby su na to asi lepsie...asi su sikovnejsie a rychlejsie vo vsetkom....moj krsny syn mal zubky az v 1 roku...dufam, ze mi budeme rychlejsi 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre