Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

biela
9. feb 2009

aj ja by som potrebovala dobrú kaderníčku 🙂
o tej maďufe som počula, no ona je dosť drahá, nie?
ja by som za melír + účes dala maximálne 1000, koľko to je EUR... 😅
som myslela, že aj to je dosť... ako som odišla z martina, tak som poriadne ostrihaná nebola.

zelmirka1
9. feb 2009

ano biela mas pravdu madufa je draha ☹
ale taky melir a farbu aky mi urobila ona na promocie som nikdy predtym nemala...je naozaj dobra
inak u nej by to stalo urcite viac, neviem poradit kde urobia melir s ostrihanim do 1000 Sk lebo aj ked sa to zda
vela tak mam pocit ze to moze vyjst este viac.

biela
9. feb 2009

mne účes robila kamoška kaderníčka v mt a ona si moc nepýtala a mala som to super. no už za ňou nemôžem dochádzať, aj keď je to v martine, nie je to ďaleko, no je to komplikované.
nemám nikoho na stráženie k oliverkovi a keď už si manžel zoberie voľno z práce, tak kvôli tomu ,že mi treba k dr. a pod...
podľa mňa tých 1000 je strop, neviete, koľko by to stálo v tom kaderníctve maxe? tam vyzerajú takí profesionáli
😎

biela
9. feb 2009

zelmirka, máš krásneho chlapčeka. tá fotka v zavinovačke je krásna. 😔 🙂

zelmirka1
9. feb 2009

dakujem biela 🙂
v maxe neviem, asi bude najlepsie tam zavolat a normalne sa opytat kolko to cca vyjde ked povies co presne chces lebo je to dnes fakt dost drahe. Skor by som skusila niake mensie kadernictva zasite niekde v meste lebo v obchodnych domoch je velky najom a podla toho maju aj ceny.

violetka1
10. feb 2009

caute zilincanky..ahoj Marcelita, ak si tu🙂 Sice som sa vam vsetkym ozvala po niekolkych mesiacoch a zase som zmizla na dva tyzdne, ale budem sem chodit opat.
budem potrebovat kadejake informacie o lekaroch a pod.🙂

mgurnak
10. feb 2009

cauko violetka..ja len teraz tak na skok lebo ideme s malym plavat a este nemam nic prichystane....tak sa tu niekedy zastav 😉

violetka1
10. feb 2009

ahoj teda a poriadne sa vycvachtajte!
je tu niekto?

a_rianna
10. feb 2009

ahoj mgurnak, dneska s vami plavala moja kamoška 🙂) si nahradzala hodinu

mgurnak
10. feb 2009

hej, s filipkom, celkom v pohode baba.......dnes sme boli v bazene len 4....paraada 🙂

svantica
10. feb 2009

violetka ahoj,
teda dlho si tu nebola 🙂 a mas presne ten isty termin, kedy sa narodil nas maly 😀

a_rianna
10. feb 2009

no to ste mali super.... volali vam už na další kurz??

biela
10. feb 2009

my sme dnes boli s oliverkom v parku pri bôriku... pobehať si, no a stalo sa, že sme odbehli dosť od kočíka, no, ale mali sme ho stále na očiach, no už sme boli dosť ďaleko a akurát šiel okolo divný "týpek" a rovno ku nášmu kočíku, tak som chytila malého a utekala ku kočíku, on ma zbadal a zdrhol. už som mala srdce niekde v hrdle. 😒
bola tam tiež jedna mamička s kočíkom, ktorá ho videla už keď sa začal obšmietať, tak tiež pridala ku kroku k nemu aby ho vyrušila...
baby vy tam chodíte? ja sa tam niekedy aj bojím, v tomto počasí hnusnom je väčšinou prázdny, ani neviem, na akého vyvrheľa tam natrafím...
brr, normálne mám z neho ešte teraz blbý pocit.
😠

dzidzuska
10. feb 2009

biela-ty brdo ja by som sa asi zjancila 😀 mne je celkovo en park strasne nesympaticky a to som tam stravila cele detstvo s mojim dedom.pamatam ze tam chodil taky pan s ponikom a vozil deti, hojdacky boli pekne plno deti...teraz?hoza

biela
10. feb 2009

dzidzuska, ja tam rada chodím, lebo malý tam ma super výbeh, pekné chodníky a tak, ale tie decká čo tam chodia a divní ľudia sa tam potĺkajú, to je des. a tí psy samozrejme, včera zase tam pobehoval taký... neviem,aká to je rasa, taký ten "trhať", hneď som z malým utekala preč.
mne sa nepáči okolie tam kde bývam a niekedy ideme na bulvár medzi tie paneláky sa prechádzať, moc tam nechodia autá, alebo na námestie, alebo do parku. . .
už si zohnala tú kaderníčku? 😉

dzidzuska
10. feb 2009

ja som cez leto straaasne rada chodievala do parku dole k tescu,kadernicku este nie... 😒akosi nebol cas teraz byva v Rosine tak tu ho pustim na ihrisko a po hodine ho beriem spat 😀sadnem si tam do tej budy a nemusim sa bat ze mi kamsi utecie alebo na cestu vybehne len to blatooo 😠 vy ste odkial?

biela
10. feb 2009

my bývame na hlinách8. joj, aj ja by som radšej bývala na dedine. je tam kľud. tu je strašný hluk, samé autá...
ja idem teraz k jednej kaderníčke, no najbližšiu dobu, asi za 2-3 týždne, tak ti potom poviem, akosom spokojná...

mamajana
10. feb 2009

Ahojte baby, môžem vám sem aj ja občas niečím prispieť? Na modrom koníkovi som straaaaaaašne dlho nebola. Teda až tak strašne dlho zas nie, ale v tejto téme ešte nikdy. A to som tiež žilinčanka. 🙂

biela
10. feb 2009

vitaj mamajana, my sa asi poznáme, však? 😉

violetka1
10. feb 2009

AHoj Svanti! 🙂 Rada ta opat vidím!! Je to uz poriadne dlho, co som tu nebola veru!
ake to vychadza znamenie ten 9.10.?
ahojte vsetky!

mamajana
10. feb 2009

Ahoj biela, áno poznáme, aj dnes sme sa stretli, keď si išla do parku. Ja som šla s a_riannou.

dzidzuska
10. feb 2009

biela-a ku komu ides?

biela
10. feb 2009

volá sa majka holúbeková. poznáš? má kaderníctvo ako je GMK na štvorcovom.mne ju doporučila jedna kozmetička z hlín7... nepoznám ju, no vyskúšam.
chodila som ku kaderníčke na autobusovej stanici no neviem, nemám pocit, že by ma dobre strihala. ja to chcem tak postupne a ona mi spraví 4 schodíky a to má byť ako postupne...

jani, myslela som si hneď, že si to ty... 🙂

a_rianna
10. feb 2009

no vitaj mamajana 🙂

violetka1
10. feb 2009

ahoj Biela..to kadernictvo spoluvlastni moja kamoska tiez..ale to je ta druha..nie Majka, ale Katka 🙂 Robila mi aj uces na svadbu a kozmeticka odtial mi robila vizaz na svadbu..ale kozmetika je tam uz myslim zrusena.

zelmirka1
10. feb 2009

ahojte
pridavam sa tiez debaty akurat som prisla z prechadzky...

inak ja chodim do parku na boriku casto /bodaj by nie ked tam byvam/ ale zatial som nikdy ziadny problem nemala
zeby sa ma divne typky bali ??? mne sa tam prechadza fajn lebo ziadne auta a ked bolo pekne pocasie tak sa dalo posediet na lavicke a bolo tam tych mamin s kocikmi dost. Je fakt ze tie hojdacky by potrebovali uz trochu udrzbu
niektore preliezky si este pamatam ked som na nich ja lozila a to uz je straaasne davno

mamajana to si ty co sme sa vcera spoznali ? ja mam pocit ze sme sa uz stretli a neviem kde ???

a_rianna
10. feb 2009

no ano želmirka mamajana bola včera so mnou ked si nas stretla 🙂
ja som mala dneska prvy trening som skapata ..normalne ma nohy nedržia muž ma poslal si lahnuť ze vezme maleho..tak idem aspon na hodku dať slofika

andulka26
10. feb 2009

cafte maminy, zdravim mamajana , ako sa maju deticky dnes? Miska ma jeden z tych lepsich dni tak som rada.

dnes mi volali z Nereusu, ohladom pokracovacieho kurzu. Zacina v utorok o pol desiatej, tak som zvedava ako zaradili vas a ci brali do uvahy poznamky co boli k menam na nastenke. Napiste kedy dali vas aby som vedela ci budeme spolu. Vyhovovalo by mi to radsej v pondelok a v stredu o pol dvanastej, lebo mala mi akurat o desiatej zaspava a tak jej budem musiet zas upravit rezim. 😒

Papanie nam moc nejde, stale nezje viac ako tri lyzicky tak som sa rozhodla ze si dame par dni pauzu a potom to skusim znova.

Ja mam kadernicku v Gbelanoch a som maximalne spokojna. Mlada baba, vie co leti a hlavne co coloveku pristane a vie aj dobre poradit. Keby ste mali zaujem poslem kontak.

dzidzuska
10. feb 2009

kocky este som sa chcela spytat ci ste uuz boli v tej solnej jaskyni pri junkaci.chystam sa tam s malym
andulka26-ta kadernicka ma ake ceny?

biela
10. feb 2009

Violetka a si spokojná? ja to tam vyskúšam, mám na ňu číslo a potom vám napíšem. 🙂
zelmirka, ja som tam veľmi rada chodila, na jar, cez leto, bolo tam veľa ľudí, tak som si tie týpky moc nevšímala, ale taraz je tam prázdno a o to viac si uvedomujem, že by mi nikto neprišiel na pomoc, keby ma tam niekto chcel napr.okradnúť... 😠
a_rianna, aký tréning? čomu sa venuješ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre