Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

erika12345
23. feb 2011

@barborrkaa lebo som sa to snazila vyhladat cez internet a maju adresu len na Sturovej, tam sme uz boli, tam je to malicke, nebola tam ani 1 postielka. Ale aj tak dakujem. 🙂

mariannet
23. feb 2011

@nadenkaaa ty uz riesis krst?....mna mama do toho tlaci, ze pod vybavovat a ja ze nie, az po porode 🙂....takisto nie sme zobrati v kostole (co by som ale chcela zmenit, len neviem este kedy 🙂).....ten krst by mal byt v pohode, ak ta odmietne jeden farar, skocis za druhym....v ZA je ich dost 🙂.....ja mam lekarku vybratu na solinkach, tak tam asi nebudes chciet chodit.....a u nas bude tiez len brat krstnym (kedze je stale sam) 🙂.....ak nieco vybavis, daj vediet 🙂

nadenkaaa
23. feb 2011

@mariannet ja este krst neriesim ale je lepsie sa informovat dopredu 😉 mna nikto do toho netlaci zeby som to musela urobit ale teraz je trochu casu potom po porode budem rada ze som rada 😝 a uz mas lekara -gynekologa? 😉

mariannet
23. feb 2011

@nadenkaaa ano 🙂 doteraz som mala v BA a teraz v piatok idem uz tu v ZA....tak som zvedava, co mi povie, ci ta moja doterajsia lekarka stala za to 🙂.....a hlavne som zvedava aku vahu mi povie na malu.....ty si uz riesila, koho ku porodu a tak? 🙂

nadenkaaa
24. feb 2011

@mariannet jednoznacne Paucin 😉 je to moj lekar a zaroven je to spoluziak mojho muza takze sa poznaju a verime mu tak dufam ze vsetko dobre dopadne a noelko nebude maminu velmi trapit 😵 😵 😵 ale cim viac sa to priblizuje tym viac sa bojim 😅 😅

mimkaa10
24. feb 2011

@nadenkaaa ahoj, ja som mala Paučina pri pôrode 🙂

mimkaa10
24. feb 2011

Kočky, tak my sme dnes boli aj s Piou22 na karnevale a bolo supeeeeer 🙂 😵 😵

nadenkaaa
24. feb 2011

@mimkaa10 a aky bol? 😉 a boli ste dohodnuti dopredu ze mu prides do sluzby?

nadenkaaa
24. feb 2011

ake krasne fotky 😉 to si ani neviem predstavit ze budeme mat aj my niekedy taketo mile starosti 😀

mimkaa10
24. feb 2011

@nadenkaaa boli sme dohodnutí, že ma odrodí. dohodli sme sa na tom, že keď to príde, tak mu zavolám a on príde do Čadce, tam som chcela rodiť. Tak aj bolo. Bol výborný, fakt sa môžeš spoľahnúť... povzbudzoval ma, fakt ako klobúk dolu pred ním... a ak máš nejaké pôrodné priania, tak ich plne rešpektuje 😉 Porodil ma bez nástrihu a nechal mi po pôrode malého na hrudi kvôli prisatiu.
Si pamatám, keď som už bola na koze, tak mi rupla voda a on ma práve prezeral a všetko sa "vylialo" na neho 😀

mimkaa10
24. feb 2011

@nadenkaaa no ani nezbadáš ako a za chvíľu bude Noelko už chodiť do škôlky 🙂

nadenkaaa
24. feb 2011

@mimkaa10 a myslis ze ak to na mna dojde v noci tak dojde aj v noci? 😅 a kolko ti trval porod?a mala si manzela cely cas pri sebe?teda pokial bol mm pri porode 😉

mimkaa10
24. feb 2011

@nadenkaaa samozrejme, že príde, ak ste dohodnutí, že ho budeš mať pri pôrode... isto ti dá číslo na mobil, keby niečo 😉
pôrod mi začal on, bola som na poradni o 12tej, urobil mi hamiltonov hmat, lebo som tomu už chcela trochu pomôcť, vtedy na ctg u neho som už mala kontrakcie, ale iba také slabunké.
No a ako som od neho odišla, tak som cestou domov cítila, že to prichádza v pravidelných intervaloch silnejšie. Tak som mu zavolala, že či mám ísť a povedal, aby som teda išla.
Manžel bol celý čas na pôrodnom boxe so mnou, odišiel až na druhý deň keď sme sa vyspali - bola som na nadštandarde aj s ním 🙂
Porodila som o 20.40 🙂

nadenkaaa
24. feb 2011

@mimkaa10 takze pre teba porod nebol nejaka hrozostrasna spomienka podla toho co citam 😉 ale tak to ma byt 🙂

barboragondova
24. feb 2011

@nadenkaaa Presne ako pisete......porod by mal byt krasnou a prijemnou spomienkou pre mamicku.

pia22
25. feb 2011

Potvrdzujem super karnevalove dopoludnie🙂 Pirat pozdravuje Draka😉😀

mariannet
25. feb 2011

@nadenkaaa ahoj, no aj ja som sa od neho akurat vratila 🙂.....ku porodu jasne ze pride ak nebude v situacii, ze nebude moct prist....to mi ale povedal, ze zavola niekomu, aby dali na mna pozor, tak uvidime......inak mate pravdu, je super......

pia22
25. feb 2011

Dievcata pozyvam vas na super akciu Kurz prvej pomoci pre deti, kt. sa uskutocni 15. 3. 2011 od 17.00 hod. v MC Zabka v Kulturnom dome Trnove. Vitane su maminy (terajsie aj buduce😉), tatinovia, stari rodicia a samozrejme drobci akehokolvek veku🙂.

mimkaa10
25. feb 2011

@pia22 Ďakujeme 😵

mimkaa10
25. feb 2011

@mariannet a inak ako bolo? 🙂

mimkaa10
25. feb 2011

@mariannet si si ho zajednala ?

nadenkaaa
25. feb 2011

@mariannet tak super ze mas z neho dobry pocit a dufam ze potm budes referovat ako to cele prebiehalo 😉 😉 😉 ale verim ze budes nadmieru spokojna 😉
so mnou sa este o porode bavit nechcel povedal ze este mame cas 😀 jemu sa to zda mne sa zda pravy opak 😀

mariannet
25. feb 2011

@mimkaa10 super bolo 🙂....od buduceho piatku uz aj monitor- tak neviem, ci si tam na tych 20minut nepospim 🙂.....a ano da sa povedat, ze sme sa dohodli 🙂....a pekne fotky z karnevalu mate 🙂
@nadenkaaa casu mas veru este dost 🙂....ked si to aj ja myslim o sebe a pravda je, ze su to uz len nejake 4 tyzdne 🙂.....inak chodis na predporodnu pripravu do nemocnice?....ja som tam dnes ohladne toho volala......

nadenkaaa
25. feb 2011

@mariannet nechodim 😝 neviem ja ako zdravotnik nemyslim zeby mi povedali nieco noveho 😅 a okrem toho to dychanie -pokial budem pocuvat co mi hovoria tak snad nejak porodime 😝 😀

mimkaa10
25. feb 2011

@mariannet to som rada ... a ohladne váhy a iných info od tvojej doktorky ti povedal to isté? Inak potom len tak pre info, ohladom platenia za pôrod ťa informoval, hej?

mariannet
25. feb 2011

@nadenkaaa ja som tam dnes volala, sice trosku neskoro, ale este uvidim ci tam pojdem........to mas dobre ako zdravotnik, ja ak tak hadam tiez budem vediet porodit ked mi budu hovorit, co mam robit 🙂
@mimkaa10 skype? 🙂

pia22
1. mar 2011

@mimkaa10 dnes ideme, ak do toho nic nevojde😉

mimkaa10
1. mar 2011

@pia22 super, aj my máme v pláne. Riško začal ráno vstávať strašne skoro, takže aj z obedného spánku sa budí skoršie ako zvyčajne.. tak my pôjdeme skôr... mám v pláne ísť na to ihrisko na rosinky, tak na hodinku, je krásne, tak nech sa vybehá 🙂 a potom neskôr pôjdeme do Žabky 🙂
ten PC si nemusíš nosiť, dala som všetky fotky na dvd, donesiem ti ho 😉

pia22
1. mar 2011

@mimkaa10 dakujem🙂 Aj my sme sa zacali budit skoro, dnes o 5.25:-P a noci tiez zacinaju byt nanic, celu noc rotujeme v postielke. My ideme zo Zabky na väcsi nakup do mesta, tak sa tiez chystame prist najskor ako to pojde a skor odist, chcela by som prist okolo 15.30, ale asi skor po ako poznam nase stihanie:-P

emma311
1. mar 2011

@mimkaa10 a @nadenkaaa ...o kom to tu tak pisete? koho ste mali pri porode?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre