Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

katkaza
25. feb 2009

nie ☹ dnes som bola na gynde a sa ma pýtal,či už malá lozí 😕 sa dívam na neho...malá fajn,len sa častejšie budí v noci a kým jej mlieko nespravím tak nezaspí 😒

zelmirka1
25. feb 2009

jasne spinka...ja ho davam o osmej...adelka co robka ?
a kadial mam ist..je tam iny vchod zboku ?

zelmirka1
25. feb 2009

katkaza bud rada aspon mas este chvilku veget...mne ako vcera spadol tak som bola hotova lebo to bolo naozaj rychle...no lozit to hadam prehnal ved to este nebudu par mesiacov 😉
vidim ze to je rovnake aj mne sa maly po 4 mesiaci zacal budit castejsie a neda si povedat.... 😖

marina.o.
25. feb 2009

Adelka spi asi od pol osmej.
Keby som ja vedela kade?To Ti povie mgurnak.Ja som tam bola len dnes.Isli sme takou malou brankou a potom po takom krytom chodniku.

zelmirka1
25. feb 2009

aha...to mi pomohlo asi viem kadial...ved ked bude treba poradim si....aj tak su tam aktivity najskor od pol roka takze mam cas...a okrem toho zacnem asi tym plavanim aj ked dufam ze to zvladneme lebo sa bojim ze to zaplatim a nebude sa mu to pacit a bude revat....skoda ze nemaju moznost jednu hodinu si to vyskusat

marina.o.
25. feb 2009

zelmirka urcite sa mu to bude pacit.Instruktorka nam povedala,ze prve hodiny deti placu ale potom sa im to paci.Adelka trochu mrncala a teraz si len tak blaboce.Akurat,ze sa vo vode nesmeje a inak sa smeje.

zelmirka1
25. feb 2009

no ja neviem ci zvladnem ak bude plakat cakat prve hodiny kym to prejde... ☹
som dnes fakt akasi vystresovana a uz dopredu sa bojim ze bude mrzuty a pritom sa tesim ze budeme mat program
no des so mnou 😝

marina.o.
25. feb 2009

no vies co,nevymyslaj 😝
ked bude plakat,pritulis si ho k sebe a urcite prestane.Len sa tes dalej.Misko bude spokojny a Ty tiez 😉

zelmirka1
25. feb 2009

no dufam...uvidime...diky
pojdem asi spat lebo som riadne unavena...

zelmirka1
25. feb 2009

katkaza nove fotecky su krasne...karolinka je fakt velka.... 😉
ozaj marina takto zalozit album nic ?

katkaza
25. feb 2009

ty jedna 🙂 však som ich tam akurat teraz dala...aby si len ty nemala nové 😀

marina.o.
25. feb 2009

no trebalo by ale ked som to isla skusat,tak mi pisalo,ze fotky su prilis velke 😒
A ja som z toho antitalent 😝 Musim to nechat na manzela.

katkaza
25. feb 2009

marina...ja kým som sa to naučila orezávať foto...no hotová maturita 🙂 a teraz pridávam a fotím ako šialená 🙂

marina.o.
25. feb 2009

katka,uz som si aj vas pozrela.Ste zlate obe 😉
Musim sa to naucit aj ja.

zelmirka1
25. feb 2009

aha to poznam marina...ja som tiez mala ten problem a nechcelo sa mi to zmensovat ale nakoniec som sa presvedcila ze hadam to zvladnem aj bez manzela a predstav si ze hej 😀
tak sup sup nech ti to ukaze...som zvedava na adelku 😉

marina.o.
25. feb 2009

pozera futbal 😝

marina.o.
25. feb 2009

ale ved ja Ti ju mozem ukazat.Poslem Ti IP.

katkaza
25. feb 2009

tak cez prestávku 🙂 môj už spí...až taká pohoda 🙂

zelmirka1
25. feb 2009

inak baby je to sranda ale dnesna moderna technika a hlavne programy je fakt hotova maturita...ja som normalne dlho odolavala digitalnemu fotaku...chodili sme s muzom na dovolenky a ja som si fotila na klasiku a on na digital....asi som vyzerala ako sibnuta 😀 😀 😀 dodnes je mi luto za albumami ktore som robila lebo mna to bavilo

marina.o.
25. feb 2009

no,obrela som sa a j ten môj spi 🙂

marina.o.
25. feb 2009

obzrela 😀

katkaza
25. feb 2009

marina tak zajtra 🙂 ja som sa veľa vecí naučila až na materskej...nechápem 🙂 ale aj mňa napr.klasické fotky viac bavili...to sa pofotilo a potom sa čakalo na prekvapko..ja teraz skoro vôbec nevyvolávam 😒

marina.o.
25. feb 2009

katka,ja som mala tiez radsej take fotky.Teraz sa foti hlava-nehlava a su len napalene CD.Takto to bolo pekne v albume.

zelmirka1
25. feb 2009

baby moja rec...ja som tiez rada fotila na klasiku a robila albumu kde som mala pekne datumy aj vsetko...teraz mame sice vela fotiek v pocitaci ale to sa neda ani pozerat lebo ich je desne moc a bola by to nuda...

marina.o.
25. feb 2009

zelmirka kukla si si IP?

zelmirka1
25. feb 2009

ano mas odpoved v IP

biela
25. feb 2009

ahojte baby,
ako si žijete?
my dávame robiť fotky cez happy foto, je to oveľa lacnejšie ako v normálnom fote, fotíme tiež na digitál a dávam robiť veľa fotiek, lebo nepoznám lepší pocit ako zakladať nové fotky a potom ich listovať v albume. 🙂

biela
25. feb 2009

Zelka, všetko naj Miškovi k 5 mesiačikom 😉

marina.o.
25. feb 2009

ahoj biela 🙂

marina.o.
25. feb 2009

zelmirka,uz som si vsimla 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre