Žilina II

dadus
26. apr 2008

no babulky, takze sme uz mali vela prispevkov a sla som prispiet a zamknute, takze vytvaram pokracovanie 😉
k tym kocikom,moj kombinovany bol sice tazky, ale v pohode som ho zlozila do auta, ale asi zavisi od auta, lebo do stila vosiel len tak tak a neviem, ci bi sa napchal do feldy...ale musela som dat dole jeden prar kolies.....

zelmirka1
5. mar 2009

ahoj biela
mame sa dobre, dnes som si bola po prihlasku na plavanie uz sa velmi tesim...
juj Olinko chudatko 😢 a neskusala si domace liecenie napr. repikom ? ten vytahuje hnis a lieci zapaly.

vera21
5. mar 2009

Bry vecer 😉
Kuti, Biela, to co tu kujete ? Aj ja chcem ist !!!! Neviem, kam, ale chcem 🙂

biela
5. mar 2009

zeli, všetko som skúšala, aj biolampou mu svietim, no žiaľ myslím že to nie je lepšie... ale možno už mám vidiny, a vidím tam to čo nie je ...

vera, tak poď aj ty. 😉 😀

vera21
5. mar 2009

Vio, potrebujem poradit - chcem kupit LP Farmu od Fisher Price. Je to dobre? Co vydava zvuky ????
Dik moc

biela
5. mar 2009

nechcem ísť k tej tete doktorke, uvidím, aké to bude mať zajtra. mám z toho obavy, pošlú nás na chirurgiu, tak mu to doktor mäsiar nešetrne otvorí brrr, ani pomyslieť. ☹

biela
5. mar 2009

zeli a bola si dnes na káve? bo som išla 2x okolo a pomyslela som si na teba, že či tam nekávičkuješ. 😉

biela
5. mar 2009

veri, čo nové na ebay? čo si nakúpila? 😎

zelmirka1
5. mar 2009

biela ved chvilku nechaj posobit bylinky alebo tu biolampu...uvidis...aj ja by som sa bala ze mu to "riadne" osetria...
dnes som nebola na kave...bola som na cajiku u Mariny 🙂

zelmirka1
5. mar 2009

no ked vera aj ja.... 😀 😲 😝

vera21
5. mar 2009

Tak uz sme styri 🙂 Az na to, ze dve nevieme kam ideme 😀
Na ebayi som prehrala dnes bodynka 😠 Ale ja si to vynahradim nejakymi dalsimi vecami ...

biela
5. mar 2009

rozmýšľam aj ja. vydržíme víkend a uvidíme. nemá to moc citlivé ani na dotyk, ani také "horúce" to nemá.
ja keď som bola decko, tak som bola zo zapáleným nechtom na poliklinike a tam mi doktor na to pozrel od stola a povedal, že to musí strhnúť necht,nechet, ako sa to správne píše neviem... sorry, no a mama ma odtiaľ zobrala k inému dr a samozrejme že mi ho nakoniec nestrhli. na tých chirurgických ambulanciách to ide ako na bežiacom páse, žiadny indi-vindi prístup. my pozeráme s manželom dr.hausa a tam keď vidíme tú nemocnicu a kliniku, tak si hovoríme, že tu to nebude ani o 100 rokov.

tak vy takto na čajíku, mám nápad, zoberte čajík do termosky a stretneme sa v parku. 😉

biela
5. mar 2009

ten ebay to je v anglicku nie? kto ti to vozí? máš niekoho?

biela
5. mar 2009

zeli, tak poď aj ty 😉 😝 😅 😀

vera21
5. mar 2009

Biela, uz som sa ti pokusila odpisat, ale neda sa 🙂 Prisiel uz moj "pocitacovy opravar" a mam nieco s klavesou delete, takze, ked pisem do IP, alebo mail, tak mi to vsetko maze pred ocami. Esteze prispevok sem mozem hodit 🙂 Potrebujem si tu nainstalovat externu klavesnicu, len ta je niekde hore a nechce sa mi ju teraz hladat.
Ale podla mnaten Robik funguje, pokusim sa zistit info 🙂

vera21
5. mar 2009

Biela, ebay je vsade 🙂 Ako Fico 🙂
Je aj v US, Rakusku, Franc., Anglicku - ja chodim na anglicky.
A vozi mi to nasa teta postarka 😀 😀 To sa da, ak predavajuci zasiela aj do zahranicia, vacsinou ta to vyjde aj s postovnym lacnejsie ako tu. Hlavne Next 🙂

biela
5. mar 2009

ak robik funguje, tak to ale nemajú na nete. ja som tam bola minule u kozmetičky v tej budove, je tam aj akadémia vzdelávania a tá kozmetička mi hovorila, že tam nejaké detičky vyhrávajú 😀 , ale potom hovorila čosi, že to tam už nie je... že sa presťahovali... ja som ju počúvala len na pol ucha, lebo som dávala pozor na oliho aby sa nenatiahol do blata. 🙄

zelmirka1
5. mar 2009

biela urcite to spravne odhadnes...ak sa da este vydrz ja tiez mam pocit ze na chirurgii sa nebabru a hned rezu 😢
no tak ideme vsetky 😀
nie je problem som v parku kazdy den...

biela
5. mar 2009

no ja som tam pozerala, no ma to nechytilo, kamoška kupuje tiež na anglickom a jej to potom dovezie na sr švagor... ale ak sa to oplatí aj poštou, je to fajn. ja na to nemám kedy, ja mám čas fičať len na mma a mmb, no v poslednom čase ani to nie. už ma to prešlo a oliverko má už kopec vecí...

biela
5. mar 2009

zeli, ja mám pocit, že na vlčincoch je niečo také ako jednodňová chirurgia, alebo je určite aj súkromný chirurg niekde. určite by som olimu nedala urobiť niečo také radikálne bez toho, aby som nešla k inému doktorovi. veď to by mal z toho traumu ... dosť dlho.

veri, neber meno ficovo nadarmo 😀 😀 😀 😝

vera21
5. mar 2009

No, ja tiez nemam cas, ja zavislacim 😉 Ale nastastie nie som sama, takze ma to az tak netrapi...Ja som tiez bola predtym na MMB a MMA, ale dnes uz ficim na inom 😀

biela
5. mar 2009

ty už si iný level

vera21
5. mar 2009

Biela, to IP 😀 😀 😀

biela
5. mar 2009

zeli, teraz keď sa snehy roztopili, tak tam budem aj ja každý deň. budem chodiť doobeda a poobede.

biela
5. mar 2009

som ti hovorila, že to vážne nemá zmysel 😀 😀 😀

vera21
5. mar 2009

Baby, ved mna tak napadlo, ze na kavu mozete ist kludne aj do Labyrintu. My tam predsa chodime aj mimo cvicenia. Robia tam aj dobry zazvorovy caj...Aj taku tu divnu spaldovu kavu - pre tie, co kojite 🙂
Kociky si tam kludne nechate, aj babatka tam v mozete nadojcit - je to tam proste babies friendly 🙂

biela
5. mar 2009

to čo je "špaldová káva". ? 😒
ja tam niekedy skočím, pozriem sa ako to tam vyzerá.

biela
5. mar 2009

veri, vy kedy chodíte na kurz? môžme vás prísť s oliverkom kuknúť.

vera21
5. mar 2009

V stredu o desiatej, pridte 🙂

zelmirka1
5. mar 2009

vera a to tam mozem ist normalka na kavu s malym ? aj nadojcit v pohode ? to by sa mi pacilo 🙂
musim sa tam ist pozriet este som nebola...

biela tak sa niekedy v parku urcite stretneme, ja zatial chodim von poobede, mne to staci... 😀 😀 😀

biela
5. mar 2009

prídeme pozrieť, či pekne cvičíte a neulievate sa.
ináč, som ti ešte nepísala o tom baby sign, oliverko už vie asi 10 znakov, za týždeň sa naučil asi 7 nových... no ja mu znakujem všade, aj vonku, v obchode, ľudia po nás pozerajú ako... no nevadí, je zlatý ako sa snaží...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre